Arama

2 yıllık sınavsız geçiş hakkından yararlanarak hangi bölümleri tercih edebilirim? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Temmuz 2015 Gösterim: 83.726 Cevap: 109
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2011       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meslek lisesi tıp sekreterliği bölümü okuyorum. odyometri bölümüne iki yıllık geçişimi nasıl yapabilirim. yardım ve cevaplarınızı bekliyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2011       Mesaj #92
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben mesleklisesi öğrencisiyim sınavsız lojıslık bölümünü seçebilirmiyim?????
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2011       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba muhasebe bölümünde okuyorum fakat üniverstede muhasebe okumak istemiyorum 2 yıılık dikey geçişim ile hangi bölümlere gidebilirim???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2011       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben gıda bölumunu okuyorum bu sene son senem iki yıllık direk geciş hakkımı kullanmak istiyorum ama gıda bölumöununde direk geciş yok diorlar turizm ve otelcilik te varmıs dogrumu bi bilginiz varmı lütfen acil Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2011       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 1997 İstanbul Muhasebe Düz Ticaret Meslek Lisesi Mezunuyum..
Hangi bölümleri seçebilirim ? Sınavsız Geçiş Olarak ? Bilgilendirirseniz sevinirim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2011       Mesaj #96
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben iki yıllık geçişlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
kübra yıldız - avatarı
kübra yıldız
Ziyaretçi
22 Kasım 2011       Mesaj #97
kübra yıldız - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşar sınavsız geçiş hakkı kalkmadı hala var bu söylebtilere inanmayın.. sınavsız geçiş hakkının kalkması için yeni bir yasa ve kat sayının kalkması lazım kat sayılar kaklmadığına göre ve yeni bir yasa çıkmadığına göre hala var demektir sınavsız geçiş hakkımızzz....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2012       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kesnliklen katılıyorum bu ne ya hem bütün dersleri görüyolar hemde her fırsatta geçişimize göz düikiyolar zatn bu sene sonn...Msn Madbn çocuk gelş bölümü okuyorumm 3 gün boyunca ben çocuk bakarken bi zahmet siz düz liseliler yada anadolu liseleri otrunda evinize gördüğünüz dersleri tekrar edinMsn Mad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2012       Mesaj #99
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben ticaret meslek lisesinde sigortacılık bölümünde okuyorum hangi bölümlere 2 yıllık geçiş hakkıımız var ki bilen var mı arkadaşlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2012       Mesaj #100
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tml son sınıf ögrencisiyim direk açık ögretime geçiş hangi bölümlere var beni bilgilendirirmisiniz