Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

2 yıllık sınavsız geçiş hakkından yararlanarak hangi bölümleri tercih edebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 19 Ocak 2010 (18:07) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
69723 kez görüntülenmiş, 108 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Ocak 2014 (13:24) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.50  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 29 Haziran 2010, 09:54

2 yıllık sınavsız geçiş hakkından yararlanarak hangi bölümleri tercih edebilirim?

#21 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BEN SINAVSIZ GEÇİŞ İÇİN MÜRACAT ETTİM.TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.SON GELİŞMELER HAKINDA BİLGİLENDİRİLMEK İSTİYORUM.DAHA ÖNCE ÜNİVESİTE SINAVIN AGİRDİM FAKAT BAŞARILI OLAMADIM.SINAVSIZ GEÇİŞ İSTİYORUM FAKAT ŞU ANA KADAR HİÇ BİR BELGE ELİME ULAŞMIŞ DEĞİL.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
Rapor Et
Reklam
Eski 2 Temmuz 2010, 12:43

hangi bölümlere geçiş yapabilirim!!!

#22 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam arkadaşlar ben giyim üretim teknolojisi(kadın giysi modelistliği) bölümünden bu sene mezun oldum lys sınavınada gırdım fakat sonuçlar henuz açıklanmadı ben 2 yıllık geçiş hakkını kullanırsam hangi bölümlere kullanabılırım? bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. yardımlarınızı için şimdiden teşekkürler...
Rapor Et
Eski 2 Temmuz 2010, 23:17

2 yıllık sınavsız geçiş

#23 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben kızmeslek lisesi ağırlama gıda bölümü mezunuyum ygs den 160 ve 180 puanlar arasında aldım ben sınavsız geçiş hakkımı kullanmak istiyorum ama hangi üniversite olcağı hakkında rehber öğretmenlerimiz yardım etmedi için biligimiz sıfır hangi üniversite kontanjan sayısı ve diploma notunun kaç olması gerekiğini öğrenmek isitorum.ve kendi alanım içinde üniversite okumak istiyorum.şimdiden SİZE TEŞEKKÜRLER EDİP SAYGILARIMI SUNUYORUM SAĞOLUN.
Rapor Et
Eski 9 Temmuz 2010, 18:02

#24 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben bu sene mezun oldum ygs puanım 145 geçiş hakkından yararlanmak istiyorum nasıl ve nezaman kayıt olucam hangi üniversite beni alır lütfen cvp atın
Rapor Et
Eski 19 Temmuz 2010, 11:23

#25 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
2009 meslek lisesi mezunuyum sınavsız geçişten hangi bölümleri tercih edebilirim
Rapor Et
Eski 20 Temmuz 2010, 18:27

selam

#26 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam ben d.bakırdan sevgi ya ben düz lise çıkışlıyım şimdi ise acık ögretim çocuk gelişimini okuyorum ya bizim sınavsız geçiş yaapma hakkımız varmı onu ögrenmek istiyom.....
Rapor Et
Eski 21 Temmuz 2010, 10:19

çocuk gelişimi

#27 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Meslek lisesi mezunu isen tabiki sınavsız geçiş hakkın var. Ama meslek liselerinin çocuk gelişimi bölümünden mezun olman şartıyla.
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2010, 10:45

diş protez

#28 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben kız meslek lisesi sanat tasarım alanı plastik sanatlardan mezun oldum 2 yıllık geciş hakkımı diş proteze yapabilirmiyim ve diş protez hangi üniverstelerde var
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2010, 11:36

#29 (link)
sherry
Ziyaretçi
sherry - avatarı
ÇOCUK GELİŞİMİ'NE sınavsız geçiş olmalı. ve diğer büölümlere de yani ben var diye biliyorum ama yine de gerekli arastırmaları yapın arkadaşlar.
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2010, 23:01

#30 (link)
nur ahmt
Ziyaretçi
nur ahmt - avatarı
meslek lisesi bilgisayar bölümü cıkıslıyım üniversite için elektrik bölümünü tercih edebilir miyim....
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
2 yıllık sınavsız geçiş hakkından yararlanarak hangi bölümleri tercih edebilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: CİVCİV Forum: Soru-Cevap
Cevap: 19
Son Mesaj: 25 Mart 2014 15:11
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 1 Haziran 2013 22:49
Gönderen: oktayc1968 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 330
Son Mesaj: 20 Ekim 2012 14:45
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 20 Aralık 2011 12:49
Gönderen: alican-52 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 3 Ağustos 2011 16:42
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.164 saniyede (71.00% PHP - 29.00% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 15:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi