PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > 2 yıllık sınavsız geçiş hakkından yararlanarak hangi bölümleri tercih edebilirim?
İlk...789 1011
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir16:26, 22 Haziran 2011 
kız teknik meslek lisesi mezunuyum hasta yaşlı ve engelli bakımı 2yıllık geçiş tercih ettim amam bölümler nerelerde var bilmiyorum veya geçebiliyomuyum fizyoterapi diyalizz yardımcı olurmusunuzz
Cevap
Misafir15:25, 2 Temmuz 2011 
merhaba ben yeni meslek lisesi-bilgisayar bölümünden mezun oldum ygs'ye girdim puanım biraz düşük geldi ama iki yıllıklara girebiliyorum. sınavsız geçiş yapmadan ygs 1 puanım ile bilgisayar teknolojisi ve sistemleri'ne (ön lisans) girmek istiyorum böyle bir şansım var mı?
Cevap
Misafir15:47, 4 Temmuz 2011 
ben bu sene mezun oldum ve iki senelik direk geçiş yapmak istiyorum ama hangi üniversite kaç puanla alıyo bilmyorum yardmcı olurmusunz??
Cevap
Misafir15:56, 12 Temmuz 2011 
mrb ben 2005 meslek lisesi kimya mezunuyom 2 iki yıkllık dikey geciş hakım varmı acaba onu soracak tım eger varsa baska bölüme geciş yapabilirmiyim şimdiden teşekürler...
Cevap
Misafir20:31, 14 Temmuz 2011 
2004 ticaret lissi mezunuyum bu yıl sınavsız geçişe başvurdum şu andada tercihlerimin nasıl yapılacağını bilmiyorum bölümleride bilmiyorummm.beni aydınltırsanız sevinirimm.
Cevap
Misafir19:46, 21 Temmuz 2011 
adıyaman endüstri meslek lisesi 2011 mezunuyum metal tknolojisi alanını bitirdim adıyamanda hangi iki yıllığa gidebilirim hangi bölümü tavsiye edersiniz
Cevap
Misafir10:28, 29 Temmuz 2011 
anadolu çıkışlıyım 2 yıllık herhangi bi sağlık bölümünden hemşieliğe geçiş var mı? varsa nasıl? tşk..
Cevap
Misafir20:42, 23 Ağustos 2011 
İnşaat bölümünden hangi bölümlere geçiş var ve hangi bölüm çıkartıldı bilgisi olan cevaplarsa sevinirim
Cevap
özlem güngör11:29, 12 Eylül 2011 
biri bana sınavsız geçiş hakkında tam bilgi verebilir mi sınavsız geçiş yaptık ama ilkte yerleşemdk ve cocuk gelişim bölümüm tercihlerde başka bir bölümü tercih edebilirmiyiz nasıl olucak
Cevap
Misafir22:25, 16 Eylül 2011 
2004 cocuk gelısımı mezunuyum şuan sınavsız gecıs hakkımı kulllanabılır ıyım ve nasıl kullancam
Cevap
İlk...789 1011
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama