Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Cep telefonunun ekranında oluşan siyah noktalar ve çizgiler nasıl düzeltilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Teamoore tarafından 24 Ocak 2010 (14:44) tarihinde açılmıştır.
4564 kez görüntülenmiş, 4 cevap yazılmış ve son mesaj 17 Ağustos 2010 (14:54) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 24 Ocak 2010, 14:44

#1 (link)
Teamoore
Ziyaretçi
Teamoore - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Telefonum biraz eskidi. Birçok sefer de yere düşmüştü. Ama genel olarak iyi bakıyorum. Geçenlerde birdenbire ekranda siyah bir nokta belirdi. Ve hiç gitmiyordu. Telefonu salladım açtım kapadım sonra gittikçe nokta çizgiye dönüşmeye basladı. Bu neden oluyor? Acaba telefonun ekranı liquid crystal diye mi bu oluyor? Düzeltilebilir mi?
En iyi cevap The Unique tarafından gönderildi

Telefonunuzun ekranına uygulanan bi etki sonucunda olmuş olabilir sakin olun 1 telefon teknik desteğe başvurun kolay gelsin.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 16 Ağustos 2010, 14:56

????

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bendede aynısı oldu napmalıyım
Rapor Et
Eski 16 Ağustos 2010, 15:12

Telefon ekranı sorunu

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
telefonumun ekranında Geçenlerde birdenbire ekranda siyah bir nokta belirdi. Ve hiç gitmiyordu.sonra gittikçe nokta çizgiye dönüşmeye basladı. Bu neden oluyor? Ne yapmalıyım lütfen yardım edin ACİL!!!
Rapor Et
Eski 17 Ağustos 2010, 10:05

#4 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
Telefonunuzun ekranına uygulanan bi etki sonucunda olmuş olabilir sakin olun 1 telefon teknik desteğe başvurun kolay gelsin.
Rapor Et
Eski 17 Ağustos 2010, 14:54

#5 (link)
Teamoore
Ziyaretçi
Teamoore - avatarı
Telefona biz kendimiz format atabilir miyiz?
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.140 saniyede (64.20% PHP - 35.80% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 01:40
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi