PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Org nasıl çalınır?
12 34
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir14:58, 3 Haziran 2011 
yha bhen org çLMk istiyorum yRDIMCI OLUN LEN ADAMI HsTA ETMEYİN ...!
Cevap
Misafir15:45, 3 Haziran 2011 
orgun belirli tuşları vardır bunlar Do-re-mi-fa-sol-la-si-do-do-si-la-sol-fa-mi-re-do-do-re-mi-fa-sol-la-si-do-do-si-la-sol-fa-mi-re-do eğer çalmayı yeni öreniyorsanız size kolay bir şarkı do-do-sol-sol-la-la-sol-fa-fa-mi-mi-re-re-do-do-sol-sol-la-la-sol-fa-fa-mi-mi-re-re-do-sol-sol-fa-fa-mi-mi-re-sol-sol-fa-fa-mi-mi-re do-do-sol-sol-la-la-sol-fa-fa-mi-mi-re-re-do bu şarkı YAŞASIN OKULUMUZ
Cevap
Misafir19:31, 16 Haziran 2011 
org çalmak hiç kolay bişey değil öncelikle bu işte iz bırakmak istemiyorsanız profesyonel olmanız lazım ve eliniz hızlı olması lazım öncelikle çalacak olduğunuz orgu gözünüze kestirin daha sonra kimseye çaktırmadan mümkünse gece yapın bu işi 2 el kullanarak hiç bir hata yapmadan orgu çalın daha sonra bir müddet bu orgu kullanmayın ki sizi görmesinler hatta satarsanız daha makbule geçer parasıyla istediğiniz orgu alırsınız ((( bide çaldığınız org pahalı bişeyler olsun işe yarasın )))
Cevap
Misafir19:56, 16 Eylül 2011 
pıranha org aldım nasıl şarkı çalarım tempoyu buldum ama çalmayı bilmiyorum
Cevap
Misafir11:44, 29 Eylül 2011 
org öyle anlatmakla burda yazmakla olmazki )) org çalmak için birebir ders almanız lazım... )
Cevap
Misafir14:26, 13 Ekim 2011 
ORG DERSİ NEREDE VERİLİR ACABA BENİM NOTA BİLGİM VAR MANDOLİN SAZ ÇALIYORUM İZMİT TE OTURUYORUM BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR VARSA YARDIMCI OLURARSA SEVİNİRİM mustafakemal_ozturk@hotmail.com
Cevap
Misafir13:21, 27 Ekim 2011 
arkadaşlar ork çalmak çok kolay misket,horon,çiftetelli,halay,roman herşeyi çalıyorum ben
Cevap
Misafir19:20, 30 Aralık 2011 
Ben org çalmayı biliyorum sorun cevaplayayım
Cevap
Misafir21:21, 4 Ocak 2012 
bende org çalmak istiyorum arkadaşlar yardımcı olun lütfen nasıl çalmaya başlaya biliriz gerçekten hevesliyim
Cevap
Misafir15:43, 21 Ocak 2012 
ÇOK ZOR BANAYARDIMCI OLURMUSUNUZ EN BASİT ŞARKILARIN NOTALARINI YAZIN PİRANHA ORGUM VAR ŞİMDİDEN TŞK EDERİM
Cevap
12 34
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama