PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Ana sınıfı öğretmeni nasıl olabilirim?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir12:47, 27 Ocak 2010 
ya ben 7.sınıfa gidiyorum anasınıfı öğretmeni olmak istiyorum benim sözelim iyi ama sayısalım kötü o yüzeden ana sınıfı öğretmeni kolay bir mesleğe benziyor.bunun için ne yapa bilirim lütfen söyleyinnnn?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

8.sınıftayım ana sınıfı öğretmeni olmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyorr...lütfenn
Cevap
Misafir18:53, 7 Şubat 2010 
8.sınıftayım ana sınıfı öğretmeni olmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyorr...lütfenn
Cevap
Misafir18:39, 26 Şubat 2010 
yaaa bende 8. sınıf öğrencsiyim anafınıfı ögretmen olmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz
Cevap
LaDy19:09, 26 Şubat 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
yaaa bende 8. sınıf öğrencsiyim anafınıfı ögretmen olmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz
Düz lise mezunu olarak ÖSS'ye girip Öğretmenliği tercih edeceksin. Bunun için özel bir lise'ye gitmen gerekmez.
Cevap
AsHiLaL19:36, 26 Şubat 2010 
Bu bölüm 2000 ÖSS'den itibaren artık Sözel Puan türüyle öğrenci almaktadır. Anaokulu öğretmenliği programının amacı, okul öncesi eğitim veren kurumlara öğretmen yetiştirmektir. Mezunlar meslek liselerinde ve okul öğcesi eğitim kurumlarında öğretmen olarak görev alabilirler.
Cevap
Misafir11:03, 14 Mart 2010 
en azından lisede çoçuk bölümü okuyabilrsin
Cevap
Misafir13:42, 15 Mart 2010 
anasınıfı ögretmeni nasıl olunur
Cevap
Misafir22:30, 1 Nisan 2010 
ya arkadaşlar bn ana sınıfı öqReTmenİ OlmaK COk istioRuM AMA BAsaRISIZIM:?=
Cevap
Misafir20:24, 15 Nisan 2010 
Slm.! Ben 8. sınıfa gidiyorum.Anasınıfı öğretmeni olmak istiyorum.Hangi liseleri gidebilrim.Örn. Düz lise,meslek lisesi,anadolu lisesi fark ediyo mu acaba ? Bana acil cevap atabilrmisiz.

Şimdiden Teşekkür Ederim.....
Cevap
Misafir12:33, 17 Nisan 2010 
BEN SINIF ÖĞRETMENİ OLMAK İSTİYORUM NE YAPMALILYIM
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları