Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Ana sınıfı öğretmeni nasıl olabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 27 Ocak 2010 (12:47) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
12293 kez görüntülenmiş, 34 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Nisan 2014 (21:33) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 27 Ocak 2010, 12:47

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben 7.sınıfa gidiyorum anasınıfı öğretmeni olmak istiyorum benim sözelim iyi ama sayısalım kötü o yüzeden ana sınıfı öğretmeni kolay bir mesleğe benziyor.bunun için ne yapa bilirim lütfen söyleyinnnn?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

8.sınıftayım ana sınıfı öğretmeni olmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyorr...lütfenn
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Şubat 2010, 18:53

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
8.sınıftayım ana sınıfı öğretmeni olmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyorr...lütfenn
Rapor Et
Eski 26 Şubat 2010, 18:39

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaaa bende 8. sınıf öğrencsiyim anafınıfı ögretmen olmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz
Rapor Et
Eski 26 Şubat 2010, 19:09

#4 (link)
LaDy
Ziyaretçi
LaDy - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

yaaa bende 8. sınıf öğrencsiyim anafınıfı ögretmen olmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz
Düz lise mezunu olarak ÖSS'ye girip Öğretmenliği tercih edeceksin. Bunun için özel bir lise'ye gitmen gerekmez.
Rapor Et
Eski 26 Şubat 2010, 19:36

#5 (link)
AsHiLaL
Ziyaretçi
AsHiLaL - avatarı
Bu bölüm 2000 ÖSS'den itibaren artık Sözel Puan türüyle öğrenci almaktadır. Anaokulu öğretmenliği programının amacı, okul öncesi eğitim veren kurumlara öğretmen yetiştirmektir. Mezunlar meslek liselerinde ve okul öğcesi eğitim kurumlarında öğretmen olarak görev alabilirler.
Rapor Et
Eski 14 Mart 2010, 11:03

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
en azından lisede çoçuk bölümü okuyabilrsin
Rapor Et
Eski 15 Mart 2010, 13:42

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
anasınıfı ögretmeni nasıl olunur
Rapor Et
Eski 1 Nisan 2010, 22:30

baqıNN

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya arkadaşlar bn ana sınıfı öqReTmenİ OlmaK COk istioRuM AMA BAsaRISIZIM:?=
Rapor Et
Eski 15 Nisan 2010, 20:24

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Slm.! Ben 8. sınıfa gidiyorum.Anasınıfı öğretmeni olmak istiyorum.Hangi liseleri gidebilrim.Örn. Düz lise,meslek lisesi,anadolu lisesi fark ediyo mu acaba ? Bana acil cevap atabilrmisiz.

Şimdiden Teşekkür Ederim.....
Rapor Et
Eski 17 Nisan 2010, 12:33

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BEN SINIF ÖĞRETMENİ OLMAK İSTİYORUM NE YAPMALILYIM
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.159 saniyede (70.28% PHP - 29.72% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 00:38
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi