Arama

Seafight oyunu nasıl oynanır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Haziran 2011 Gösterim: 6.139 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
seafing oyununu koynuyorum ama daha yeniyim toplar aldım ama onu nasıl gemime koya bilirim
EN İYİ CEVABI RuffRyders verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

seafing oyununu koynuyorum ama daha yeniyim toplar aldım ama onu nasıl gemime koya bilirim

Seafing? Seafight olmasın? Online oyunları - Bigpoint ile muhteşem Seafight oyununu yaşa
Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı

1- Saldırı yapmaya çalıştığınız gemilere yeterince yakın olup olmadığınızı kontrol ediniz (Menzil Dışına Çıkmış Olabilirsiniz )
2- Toplarınızın depoda değil de gemi yada güverteniz var ise güverte üzerinde olduğuna emin olunuz
3- Saldırıyı şifa güllesi ile yapmaya çalışıyor iseniz baska bir gülle seçiniz.
4- Bütün bunları kontrol ettikten sonra halen saldırı yapamıyor iseniz Teknik Sorunlar Kısmına ID nizle birlikte sorununuzu yazınız, Adminlerimiz İlgilenecektir.

RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2010       Mesaj #2
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Seafing? Seafight olmasın? Online oyunları - Bigpoint ile muhteşem Seafight oyununu yaşa
Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı

1- Saldırı yapmaya çalıştığınız gemilere yeterince yakın olup olmadığınızı kontrol ediniz (Menzil Dışına Çıkmış Olabilirsiniz )
2- Toplarınızın depoda değil de gemi yada güverteniz var ise güverte üzerinde olduğuna emin olunuz
3- Saldırıyı şifa güllesi ile yapmaya çalışıyor iseniz baska bir gülle seçiniz.
4- Bütün bunları kontrol ettikten sonra halen saldırı yapamıyor iseniz Teknik Sorunlar Kısmına ID nizle birlikte sorununuzu yazınız, Adminlerimiz İlgilenecektir.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SÜPER AMA OKADAR GÜZEL DEĞİL GÖN NAZIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı