Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hostes olmak için ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 31 Ocak 2010 (18:13) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
23897 kez görüntülenmiş, 57 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Mayıs 2014 (17:27) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.67  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 31 Ocak 2010, 18:13

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben hostes olmak istiyorum 1 67 cm boyundayım,54 kiloyum,iyi derecede ingilizce biliyorum.fransızca öğretmenliğinden de mezunum iyi derecede de fransızca biliyorum... yardımcı olursanız sevinirim.
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

slm ben 15 yaşında bi kızım ve hostes olmak istiyorum
ama ingilizce bilmek şart ve bizim okuldaki ingilizce dersleri boş geçiyor
ne yapıcağımı düşündüm ve hosteslik için okulumu değiştiricem
maddi olarak maaşı da çoooook iyi benim için
uçağa binmeyide çooook istiyorum ve bu mesleğede çok ilgi duyuyorum
keşke ben 3-4 sene sonra ingilizcei çok iyi bilsem ve benide alsalar hostesliğe
gerçekten dünyalar benim olur
inşallah
bana cevap yazın gerçekten istanbuldamı oturmak gerekiyor lütfen sadece bunun cevabını yazın
cevap bekliyorum
lütfen cevap verin
Benzer Konular: Etiketler:
  • hostes olmak icin ne okumali
  • hostes olmak icin ne yapmak gerekli
  • hostes olmak icin ne yapmali
  • hostes olmak icin ne yapmaliyim
  • hostes olmak icin ne yapmaliyiz
Rapor Et
Reklam
Eski 31 Ocak 2010, 19:27

#2 (link)
_KleopatrA_
Ziyaretçi
_KleopatrA_ - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ben hostes olmak istiyorum 1 67 cm boyundayım,54 kiloyum,iyi derecede ingilizce biliyorum.fransızca öğretmenliğinden de mezunum iyi derecede de fransızca biliyorum... yardımcı olursanız sevinirim.
verdiğim linkteki videoları izleyiniz>Hostes olmak için nasıl bir sınava girilir?> Kimler hostes olamaz?
Rapor Et
Eski 18 Şubat 2010, 16:17

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm ben 15 yaşında bi kızım ve hostes olmak istiyorum
ama ingilizce bilmek şart ve bizim okuldaki ingilizce dersleri boş geçiyor
ne yapıcağımı düşündüm ve hosteslik için okulumu değiştiricem
maddi olarak maaşı da çoooook iyi benim için
uçağa binmeyide çooook istiyorum ve bu mesleğede çok ilgi duyuyorum
keşke ben 3-4 sene sonra ingilizcei çok iyi bilsem ve benide alsalar hostesliğe
gerçekten dünyalar benim olur
inşallah
bana cevap yazın gerçekten istanbuldamı oturmak gerekiyor lütfen sadece bunun cevabını yazın
cevap bekliyorum
lütfen cevap verin
Rapor Et
Eski 25 Şubat 2010, 12:06

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hostes olmak için üniversite mezunu olmak gerekiyor mu?
Rapor Et
Eski 31 Mart 2010, 18:01

t hy

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben urcu ben thy gırmek istıyom bunun için ne yapacm ve ben 15 yasındayım ben bunu yapmam için sözele mı gıtmem lazım lutfen bana cevap verinnnnnnnnnnnnnnnnnn
Rapor Et
Eski 28 Temmuz 2010, 22:13

slm

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Slm ben pınar.21 yaşındayım.1.64boy ve 53 kiloya sahip bir bayanım.ingilizcem orta seviye.hostes olmak en büyük arzum.Acaba boyum tutuyor mu.ve hosteslik sınavları ne zaman oluyor.başvuruyu direk internetten mi yapıyoruz.
Rapor Et
Eski 23 Ağustos 2010, 13:31

hostes

#7 (link)
thy hostes
Ziyaretçi
thy hostes - avatarı
yaklasık 10 senedr yurt dısında okdum thy la cok seyahat ettım konforlu bı sırket yabancı dılım var suan turkıyedeyım 5 senedır 20 yasındayım ç.üni. son sınıftayım boy1.70 kg 58
.....
burdan ulasabılrısınız bana
Son Düzenleyen KaNKaWaReZ; 28 Ağustos 2010 @ 00:04. Sebep: İletişim Mail Adresi Vermek Yasaktır...
Rapor Et
Eski 19 Eylül 2010, 18:38

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhabalar hostes olmak için üniversite mezunumu olmak gerekiyor birde kaç dil bilme zorunluluğu varr
Rapor Et
Eski 24 Ekim 2010, 18:21

.

#9 (link)
Misafir.......
Ziyaretçi
Misafir....... - avatarı
merhaba. şuan lise son sınıf öğrencisiyim ve hostes olmak iştiyorum bunun için ne yapmam lazım. ayrıca orta seviyede ingilizcem var ve boy 1.75 kilo 62.. bu konuda iyi bir bilgi edinmek istiyorum cevap verirseniz çok sevinicem.
Rapor Et
Eski 27 Ekim 2010, 16:43

lütfen yardımcı olurmusunuz ?

#10 (link)
DlnGnl
Ziyaretçi
DlnGnl - avatarı
Lise son yabancı dil öğrencisiyim hostes olmak istiyorum ama hangi sınavdan giricem bu konuda kesin bi fikir edinemedim .hem yabancı dil hemde sözelden giricem nasıl olcak bilmiyorum :// yardımcı olursanız sevinirim :/
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.150 saniyede (68.34% PHP - 31.66% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 16:56
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi