Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Genital bölgede oluşan et benleri için hangi doktora gitmek gerekir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 2 Şubat 2010 (22:40) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
8276 kez görüntülenmiş, 4 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Ağustos 2011 (13:00) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 2 Şubat 2010, 22:40

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
genital bölge yanında 6 adet et beni oluştu .dermatoloğamı yoksa kadın doğumcuyamı gitmem gerekiyor.
teşekkürler.
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

genital bölgede kan oturmasına benzer aynı zamanda bene benzer bişeyler oluştu.nasıl geçer.
Rapor Et
Reklam
Eski 3 Şubat 2010, 00:38

#2 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

genital bölge yanında 6 adet et beni oluştu .dermatoloğamı yoksa kadın doğumcuyamı gitmem gerekiyor.
teşekkürler.
Et beni olduklarına nasıl karar verdiniz? Belki sivilce türü iltihaplı bir oluşum ya da mantarların yarattığı bir kabarıklık ya da önemli ya da önemsiz bir enfeksiyondur. Oluştuğu bölge nedeniyle kadın hastalıkları ve doğum uzmanına gidin, önce teşhis konsun.
Aslına bakarsanız hangi doktora giderseniz gidin sizi doğru yönlendirecektir.
Rapor Et
Eski 26 Şubat 2010, 15:42

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
genital bölgede kan oturmasına benzer aynı zamanda bene benzer bişeyler oluştu.nasıl geçer.
Rapor Et
Eski 17 Ekim 2010, 09:10

mel

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
genital bölgemde 9 tane et beni çıktı bir tanesi çok büyük ve sürekli şekil değiştiriyor dr. gitmekten korkuyorum
Rapor Et
Eski 23 Ağustos 2011, 13:00

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
genital bölge de çıkan et beni görünümlü olan benler çoğunlukla cinsel yolla bulaşan önemli/önemsiz bir virüstür. ürüologa/jinokologa görünmeniz gerekir.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.141 saniyede (67.89% PHP - 32.11% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 15:05
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi