Arama

The Sims 3 nasıl oynanır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Mart 2014 Gösterim: 40.293 Cevap: 39
Ziyaretçi
18 Kasım 2010       Mesaj #11
Ziyaretçi
bakın ben sims 3 ü anlatıcam oynamak isteyenler iyi dinlesin. oyunu bi yerden satın al ya da netin sınırsızsa indirisin sonra yüklüyosun falan oyuna girince tek şehir çıkıyor ek paketini yükledemdiyseniz şehre girin aile kurun fakat bu bölümde dikkatli olun oyun esnasında aileden birini atamıyorsunuz ben bi sefer öldürmeyi denedim çok uzun sürdü ama öldü sonra bikaç ay durmadan ağlıyo adamlar mezarının üstünde bu yüzden gereksiz adam yapmayın 2. olarak da sims2 gibi bi şehre kurduğun x ailesini başka kurduğun bi aileyle o aileyi göremessin bide o şehirde hep aynı kişiler yaşar. oyuna başladığınızda görevler falan gelir orda ne kadar hayal gücü verdiğini gösterir görevleri yapmak için biraz ingilizcenizin olması gerekiyor. ingilizceniz 0 sa bence oynamayın ya da türkçe yama indirin. daha sonra bir sürü özellik var kişinin sırt çantasına tıklayınca (sağ alt köşede) cep telefonu var ailenin resmini çekebilirsiniz bazen iş teklifi de gelir başka bi özellik daha var skiller (yetenekler) orda açık olarak gözükmez işinizin sizden istediği skilli orda yazar bu yüzden bu kısımdada ingilizceniz gerekir. bide terbiyesizce bi şey daha var Msn Grin eşcinsellik olabiliyor töbe töbe Msn Happy . doğum günü kutlamak için telefondan arkadaşlarınızı arayın sonra tarihi belirleyin pasta alın bu zorunlu almak zorundasınız. bide istediğiniz zaman yaş atlatabilirsiniz pasta alarak benim anlatıcaklarım bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya nasıl para kazandırabilrim ???
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bnde sims 3 var bn sims lerimi giydirdim adlarını yaptım şimdi ne ? yapacam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim sorunum şu ben sims 3 de ailemin evini beğenmiyorum ve evimi değiştirmek istiyorum telefona gelip moveyi seçiyorum ve istediğim eve geçemiyorum çünkü istediğim evde başka bir aile yaşıyor ne yapabilirim ??
didem123 - avatarı
didem123
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #15
didem123 - avatarı
Ziyaretçi
Bnde sims3 var internetten saç vb. indirmek istiyorum bedava olana basıyorum indiriyor ondan sonra ?? oyuna girince nerden bulcam indirdiklerimi yaa lütfen yardım edin resimli anlatırsanız sevinirim Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben doktor olmak istiyom sims the 3 te nasıl olucam yardım edin lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı