Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Eşimi çocuk yapmaya nasıl ikna edebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 5 Şubat 2010 (22:26) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
2568 kez görüntülenmiş, 5 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Şubat 2010 (01:47) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 5 Şubat 2010, 22:26

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben öğretmenim çalışmak istemiyorum.çok yoruldum ama eşim yetişemem diyor.çalışmamı istiyor.iki çocuğum var. bir tana daha istiyorum ama onu da istemiyor.nasıl ikna edebililrim
En iyi cevap ozgurbeyin tarafından gönderildi

sevgili biruni cevabımdaki ironiyi anlamamışsın ve bunun üzerinden kendinizce açıklamalr yapmışsınız.
ne demek o.
çocuk isteyenin aklını muhasebe etmek nerden çıktı?
+ sana mı düştü?BİRUNİ

bana düşmedi elbette muhasebeyi yapacak olan çocuğu doğuracak olan ve bunun hem maddi hemde manevi tahlillerini yapacak öğretmenimiz

üretmeden bir çocuk da ben istiyorum. bana; ahmak ve bencil mi diyosunuz.
rızkı verene olan inancıma nasıl hakaret edebilirsin sen?BİRUNİ
sevgili biruni siz burda dini inaçmı açıkladınızda benmi anlamadım.açıkladığınız hangi inancınızdı

burda anlayamığım çocuğu sizmi istiyormusunuzda rızık konusunda hüküm veriyorsunuz.
peki o rezzak afrikada ne yapıyor?

soru soranlara siyasi kimlik yakıştırmasını, bu bölümde ilk defa gördüm.bituni

buda bir siyasi kimlik değil bir siyasi görüşü aktarma dır buda bir itonidir tabiki anlayana
Rapor Et
Reklam
Eski 6 Şubat 2010, 00:12

#2 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
bir baba 40 evladı bakmış, 40 evlat bi babayı bakamamış.
2 çocuk babayı hiç bakamaz.
diye de yaklaşabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2010, 00:28

#3 (link)
ozgurbeyin
Ziyaretçi
ozgurbeyin - avatarı
öğretmen olduğuna göre biraz daha akıllı olmanı düşünürdüm.
çocuk yapmak için üretmeden başka birinin (kocanın) sana ve gelecek çocukla üç çocuğa bakmasını beklemek ahmaklık değilse bencilliktir.
tayyibin sözünemi inandın anlaşılması zor bir durum bence bu konuyu soracağın son yer burası olmalı
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2010, 00:54

#4 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
Alıntı:
ozgurbeyin adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

öğretmen olduğuna göre biraz daha akıllı olmanı düşünürdüm.
ne demek o.
+ sana mı düştü?

Alıntı:

çocuk yapmak için üretmeden başka birinin (kocanın) sana ve gelecek çocukla üç çocuğa bakmasını beklemek ahmaklık değilse bencilliktir.
rızkı verene olan inancıma nasıl hakaret edebilirsin sen?

Alıntı:

tayyibin sözünemi inandın
soru soranlara siyasi kimlik yakıştırmasını, bu bölümde ilk defa gördüm.

Alıntı:

bu konuyu soracağın son yer burası olmalı
ne varmış burda?
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2010, 01:11

#5 (link)
Admin
ThinkerBeLL - avatarı
Düşüncelerinizi belirttiğiniz için teşekkürler. Ancak tepkileriniz, burada yapılmaya çalışılana maalesef yardımcı olmuyor.
Sorular size komik hatta saçma geliyor olsa bile,
bir soru-cevap forumunda olduğunuzu unutmadan ve fikir çatışmasına dönüştürmeden, eğer soruyu direkt karşılayacak bir cevaba sahipseniz yanıtlayın lütfen.
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2010, 01:47

#6 (link)
ozgurbeyin
Ziyaretçi
ozgurbeyin - avatarı
sevgili biruni cevabımdaki ironiyi anlamamışsın ve bunun üzerinden kendinizce açıklamalr yapmışsınız.
ne demek o.
+ sana mı düştü?BİRUNİ

bana düşmedi elbette muhasebeyi yapacak olan çocuğu doğuracak olan ve bunun hem maddi hemde manevi tahlillerini yapacak öğretmenimiz

rızkı verene olan inancıma nasıl hakaret edebilirsin sen?BİRUNİ
sevgili biruni siz burda dini inaçmı açıkladınızda benmi anlamadım.açıkladığınız hangi inancınızdı

burda anlayamığım çocuğu sizmi istiyormusunuzda rızık konusunda hüküm veriyorsunuz.
peki o rezzak afrikada ne yapıyor?

soru soranlara siyasi kimlik yakıştırmasını, bu bölümde ilk defa gördüm.bituni

buda bir siyasi kimlik değil bir siyasi görüşü aktarma dır buda bir itonidir tabiki anlayana
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.156 saniyede (68.95% PHP - 31.05% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 20:13
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi