Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Facebook'ta nasıl bağlantı oluşturabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 9 Şubat 2010 (15:59) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
5268 kez görüntülenmiş, 12 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Ekim 2013 (19:25) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 9 Şubat 2010, 15:59

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Facebook ta bağlantıyı nasıl yapçamı bilimiyorum linkle anlatırsanız sevinirim.

selam ve dua ile....
Rapor Et
Reklam
Eski 12 Haziran 2010, 10:25

Yardım!!

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
facebookta bir eğlence safyam war bu sayfaya kendi sayfam adına nasıl video fotoğraf paylaşa bilirim...herşey için saolun...
Rapor Et
Eski 4 Eylül 2010, 16:39

Facebookta kendi ßağlantımı nasıl oluşturaßilirim..?

#3 (link)
mervenur245
Ziyaretçi
mervenur245 - avatarı
facede aklımdaki sözleri ßağlantıya dökmek istiyorum ama nasıl yapılcağını ßilmiorm.. yardımcı olursanız çok sewinirim..şimdiden teşekkürler..)
Rapor Et
Eski 23 Kasım 2010, 22:00

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar bende biraz işinize yarayacak şeyler var .

Not:Fotoğraf ve bağlantı: Oluşturmak için 'Notlar' bölümüne tıklayın.Sağ üst köşede '+Not Yaz' seçeneği var.Ona tıklayın.Başlık kısmına mesela örnek vereyim 'Fen dersini çok sevenler ' gibi istediğiniz şeyleri yazın.İçerik ve Etiketler kısmını atlayın Fotoğraflar kısmına gelin hangi fotoğrafı kullanmak istiyorsanız onu bilgisayarınızdan seçin ve oraya aktarın.En son yayınla'ya tıklayın.
Fotoğraf:Arkadaşlar bir de fotoğraf olan bağlantı var ama not daha güzel bence.Fotoğraflar bölümüne girin.'+Fotoğraf Albümü Oluştur'a basın.Kullanmak istediğiniz fotoğrafı seçin.Daha sonra bağlantınıza uygun başlık ekleyin yukarıdaki verdiğim örnek gibi mesela.Bu şekilde albümünüzü oluşturun.Sonra fotoğraflar seçeneğine gelin tekrar.Oluşturduğunuz albüme girin.Fotoğrafa tıklayın.Adres çubuğundaki adresi kopyalayın.Sayfanıza tekrar dönün.'Ne Düşünüyorsun'un altında küçük simgeler var.En baştakine tıklayın böyle mavi emzik gibi birşey.Sonra kopyaladığınız adresi oraya yapıştırın ve paylaşın.Hepsi bu kadar ..

Ama sayfa adına nasıl video konulur onu bilemiyorum.İki saat LimeWireden bilgisayara indiripte ordan faceye atmakla zaman yetmez.Bunun bir hilesi olmalı.Bulan varsa eğer bana söyleyebilir mi lütfen ?? Şimdiden teşekkür ederim.Umarım yazdıklarım yeterli olmuştur
Son Düzenleyen DiSs-eR; 23 Kasım 2010 @ 22:03. Sebep: Çıkan Smile Düzeltildi.
Rapor Et
Eski 23 Kasım 2010, 22:48

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Not:Fotoğraf ve bağlantı: Oluşturmak için 'Notlar' bölümüne tıklayın.Sağ üst köşede '+Not Yaz' seçeneği var.Ona tıklayın.Başlık kısmına mesela örnek vereyim 'Fen dersini çok sevenler ' gibi istediğiniz şeyleri yazın.İçerik ve Etiketler kısmını atlayın Fotoğraflar kısmına gelin hangi fotoğrafı kullanmak istiyorsanız onu bilgisayarınızdan seçin ve oraya aktarın.En son yayınla'ya tıklayın.
Fotoğraf:Arkadaşlar bir de fotoğraf olan bağlantı var ama not daha güzel bence.Fotoğraflar bölümüne girin.'+Fotoğraf Albümü Oluştur'a basın.Kullanmak istediğiniz fotoğrafı seçin.Daha sonra bağlantınıza uygun başlık ekleyin yukarıdaki verdiğim örnek gibi mesela.Bu şekilde albümünüzü oluşturun.Sonra fotoğraflar seçeneğine gelin tekrar.Oluşturduğunuz albüme girin.Fotoğrafa tıklayın.Adres çubuğundaki adresi kopyalayın.Sayfanıza tekrar dönün.'Ne Düşünüyorsun'un altında küçük simgeler var.En baştakine tıklayın böyle mavi emzik gibi birşey.Sonra kopyaladığınız adresi oraya yapıştırın ve paylaşın.Hepsi bu kadar ..

Ama sayfa adına nasıl video konulur onu bilemiyorum.İki saat LimeWireden bilgisayara indiripte ordan faceye atmakla zaman yetmez.Bunun bir hilesi olmalı.Bulan varsa eğer bana söyleyebilir mi lütfen ?? Şimdiden teşekkür ederim.Umarım yazdıklarım yeterli olmuştur
Rapor Et
Eski 4 Haziran 2011, 12:30

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
facebookta nasil baglanti yapilir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
Rapor Et
Eski 11 Haziran 2011, 19:35

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya peki ben kendi siteme nasıl eklerim?
Rapor Et
Eski 28 Temmuz 2011, 00:45

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kardeş nerede ne düşünüyorsun yazıyor
Rapor Et
Eski 2 Ağustos 2011, 22:45

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
+not yaz neredee ???
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2011, 13:58

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
youtubeden istediginiz vidyoyu acın yukarıda lınkını kopyalayın kendi sayfanıza gelin durumunu guncelleye lınkı yapıstırın video cıkar eger ustune bı se yazmak ıstıosanız lınkı sılın ve yazın bu kadar basit
not yaz nerde soleyebılırmısınız ??
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.179 saniyede (76.59% PHP - 23.41% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 00:29
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi