Arama

Mevcut antivirüs programını MSN'de virüs tarayıcı olarak nasıl kullanırım?

Güncelleme: 22 Mart 2010 Gösterim: 2.032 Cevap: 1
yunusbeen - avatarı
yunusbeen
Ziyaretçi
9 Şubat 2010       Mesaj #1
yunusbeen - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar Bitdefender Antivirüs 2010 kullanıyorum.MSn den alınan dosyları MSN One Live Scna yerine bu programla taratmak istiyorum.Ayrıca bu programla İDM İnternet Download Manager ile indirilen dosyaları da taratmak istiyıorum.İlgili komutu yazarsanız sveinirim.Googlede arama yapmama rağmen bi türlü bulamadım.Şimdiden sonsuz teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010       Mesaj #2
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
yunusbeen adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar Bitdefender Antivirüs 2010 kullanıyorum.MSn den alınan dosyları MSN One Live Scna yerine bu programla taratmak istiyorum.Ayrıca bu programla İDM İnternet Download Manager ile indirilen dosyaları da taratmak istiyıorum.İlgili komutu yazarsanız sveinirim.Googlede arama yapmama rağmen bi türlü bulamadım.Şimdiden sonsuz teşekkürler...

MSN Ana penceresinde iken Araçlar\Seçenekler'e girin. Karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir, bu ekranda sağ kısımdan resimdede gördüğünüz üzere 'Dosya Aktarımı' kısımına geliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
snap2msxlabs

Bu ekranda iken Dosyalarda virüs taramasında bu uygulamayı kullan: seçeneğini işaretleyiniz. Sonrasında Gözat'a tıklayıp Antivirüsünüzün kurulu olduğu dizinden exe'sini seçip alt kısımdan Uygula\Tamam dedikten sonra isteğiniz yerine gelecektir.

Hangi exe'yi nereden seçeceğim?
  • Bit Defender için: C:\Program Files\BitDefender\BitDefender 2010 dizininden bdagent.exe'yi seçiyorsunuz.
Saygılar,
MsXTeam