MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan Misafir tarafından açılmış Kısa skeç örnekleri verir misiniz? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: bize kısa bir skeç lazım lütfen yardımcı olun...
CEVAP VAR

Kısa skeç örnekleri verir misiniz?

Gösterim: 10.088 | Cevap: 5
11 Şubat 2010 15:58   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
bize kısa bir skeç lazım lütfen yardımcı olun
Sponsorlu Bağlantılar
En iyi cevap Theni's tarafından gönderildi

konuyla ilgili olarak burayı ziyaret edebilirsiniz

Kısa komik skeçler
(2012-10-17T22:24:24+03:00)
Misafir
17 Şubat 2010 21:08   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
bana ornek skecler gondere bilirmisiniz?
Theni's
25 Şubat 2011 16:27   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
konuyla ilgili olarak burayı ziyaret edebilirsiniz

Kısa komik skeçler
Misafir
27 Mart 2011 17:32   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
bana matemetik diğil bana skeç gerek yha
Misafir
29 Mart 2012 19:21   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
doğu: meraba arkadaşlar napıyosunuz burada toplanmış? yakup ve ayşin:ahmeti arıyoruz bugün evine baktık yoktu berna:heryere baktık ama hiç bir yerde yoktu abdullah yeni gelir ve:ne oldu arkadaşlar? doğu:ahmeti bulamıyoruz sen gördün mü? abdullah:arkadaşlar ahmetin en sevdiği yer park ve dondurmacı hüseyin amca baktınız mı oralara? çocuklların hepsi hayır sadece dondurmacı hüseyin amcaya baktık sevgin:arkadaşlar ne duruyoruz hadi hemen parka bakalım parkı aramışlar taramışlar ama ahmetti bulamamışlar bir araya gelmişler doğu : arkadaşlar polise gidelim mi? ayşin:hayır olmaz daha yeterince bir bilgimiz yok yakup:arkadaşlar ailelerimize haber verelim onlar bu işi bizimle beraber yapar bize yardım eder abdullah:bence iyi bir fikir çocukların hepsi evlere dökülmüş ailelerine haber vermişler aileler bir araya gelmiş ayşin:ilk önce tekrar ahmetlerin evine bakalım belki gelmiştir yeniden bakmışlar ama yokmuş ahmetler evde yokmuş bunun üstüne berna:polise gidelim aileler bu fikri kabul edip polise gitmişler aradan 2 gün geçmiş berna tekrar ahmetlere bakmaya gittiğinde ahmet ve ailesi temizlik yapıyormuş. berna bu durumu ahmet ve ailesine haber vermiş. ahmet:arkadaşlar hepinize teşekkür ederiim beni bu kadar sevdiğinizi bilmiyordum çocuklar hep beraber tabiki seni çok seviyoruz hem de evren kadar deyip abdullah bir soru sormuş abdullah:ahmet sen neredeydin bunca zaman? ahmet:ben size söylemeyi unuttum arkadaşlar biz bu hafta tatile gittik haber vermediğin için özür dilerim çocukların hepsi:önemli değil.
Misafir
17 Ekim 2012 22:24   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi

4 kişilik kısa skeç lazım .(

4 kişilik skeç Msn Sad
Hızlı Cevap
İsim: