Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Facebook onay kodu nedir, nasıl alınır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 23 Şubat 2010 (19:41) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
562018 kez görüntülenmiş, 1144 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Eylül 2014 (00:49) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.49  |  Oy Veren: 1097      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Şubat 2010, 19:41

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
fbook adresim var ama acamıyorum benden kod istiyor yardımcı olurmusumuz
En iyi cevap Mira tarafından gönderildi

Facebook'a yeni kaydoldum, hesabımı nasıl doğrulayacağım?

Giriş yaptıktan sonra, hesabınıza bir cep telefonu numarası ekleyerek hesabınızı doğrulayabilirsiniz. Cep telefonu numaranızı, başına ülke kodu (örn. ABD'deki numaralar için 1) ekleyerek girin. Size kısa mesajla bir onay kodu göndereceğiz. Bu kodu hesabınızı doğrulamak için sağlanan alana girin.

Bunu ayrıca Mobil Ayarları sayfanızdan da (Hesap > Hesap Ayarları > Mobil) yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzu yalnızca bir hesap doğrulamak için kullanabileceğinizi unutmayın.

Hesabınızı doğruladıktan sonra, daha fazla sayıda Facebook özelliğinden yararlanabilirsiniz. Örneğin, hesabınız doğrulandıktan sonra hesabınıza bir kullanıcı adı ekleyerek profil (zaman tüneli) URL'nizi kişiselleştirebilirsiniz.
Rapor Et
Reklam
Eski 23 Şubat 2010, 19:51

#2 (link)
LaDy
Ziyaretçi
LaDy - avatarı
'Şifremi Unuttum' yazısına tıkladığınızda şifrenizi sıfırlayabilmeniz için belirttiğiniz E-mail adresine onay kodu gelir. Posta kutunuzu kontrol edip, kodu girdikten sonra şifrenizi sıfırlayabiliyorsunuz (öncekinden farklı bir şifre olmalı).
Rapor Et
Eski 26 Şubat 2010, 02:22

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
üç gün oldu facebook onay kodunu almak için mail atalı. Fakat halen onay kodunu alamadım. Ne yapmam gerekiyo
Rapor Et
Eski 26 Şubat 2010, 02:31

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iki gün oldu onay kodunu isteyeli ama E-mail olarak onay kodu halen gelmedi. yardımcı olur musunuz?
Rapor Et
Eski 26 Şubat 2010, 09:22

#5 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

üç gün oldu facebook onay kodunu almak için mail atalı. Fakat halen onay kodunu alamadım. Ne yapmam gerekiyo
Alıntı:

iki gün oldu onay kodunu isteyeli ama E-mail olarak onay kodu halen gelmedi. yardımcı olur musunuz?

Tekrar onay kodu isteyiniz ve mail kutunuzda gereksiz bölümüne bakınız . Mail oraya gelmiş olabilir .
Rapor Et
Eski 27 Şubat 2010, 20:52

mehpare

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
onaykodu fecebook istiyorum
Rapor Et
Eski 28 Şubat 2010, 01:47

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
facebook e posta onay kodu istiyorum
Rapor Et
Eski 28 Şubat 2010, 13:59

#8 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:

onaykodu fecebook istiyorum
Alıntı:

facebook e posta onay kodu istiyorum
Bilgilerinizi yeniden girerek tekrar onay kodu gelmesini sağlayabilirsiniz. Onay kodunun gelmesi biraz gecikebilir sabırla beklemenizi ve mail kutunuzun gereksiz böülümüne de bakmanızı tavsiye edebiliriz .
Rapor Et
Eski 2 Mart 2010, 14:18

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
e posta onay kodu
posta onay kodum gönderildi ama bulup onaylayamıyorum nerde bulabilirim .facebook a girişim engellendi ne yapabilirim lütfen acilen yardımcı olurmusunuz.
Rapor Et
Eski 2 Mart 2010, 15:52

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben faceme giremiom e-posta kodu istio ya
Etiketler:
  • facebook onay kodu nedir
  • facebook ta onay kodu nedir
  • facebook telefon numarasi istiyor
  • onay kodu
  • onay kodu ne demek
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.157 saniyede (68.16% PHP - 31.84% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 11:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi