PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Facebook onay kodu nedir, nasıl alınır?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir19:41, 23 Şubat 2010 
fbook adresim var ama acamıyorum benden kod istiyor yardımcı olurmusumuz
En iyi cevap Mira tarafından gönderildi

Facebook'a yeni kaydoldum, hesabımı nasıl doğrulayacağım?

Giriş yaptıktan sonra, hesabınıza bir cep telefonu numarası ekleyerek hesabınızı doğrulayabilirsiniz. Cep telefonu numaranızı, başına ülke kodu (örn. ABD'deki numaralar için 1) ekleyerek girin. Size kısa mesajla bir onay kodu göndereceğiz. Bu kodu hesabınızı doğrulamak için sağlanan alana girin.

Bunu ayrıca Mobil Ayarları sayfanızdan da (Hesap > Hesap Ayarları > Mobil) yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzu yalnızca bir hesap doğrulamak için kullanabileceğinizi unutmayın.

Hesabınızı doğruladıktan sonra, daha fazla sayıda Facebook özelliğinden yararlanabilirsiniz. Örneğin, hesabınız doğrulandıktan sonra hesabınıza bir kullanıcı adı ekleyerek profil (zaman tüneli) URL'nizi kişiselleştirebilirsiniz.
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
LaDy19:51, 23 Şubat 2010 
'Şifremi Unuttum' yazısına tıkladığınızda şifrenizi sıfırlayabilmeniz için belirttiğiniz E-mail adresine onay kodu gelir. Posta kutunuzu kontrol edip, kodu girdikten sonra şifrenizi sıfırlayabiliyorsunuz (öncekinden farklı bir şifre olmalı).
Cevap
Misafir02:22, 26 Şubat 2010 
üç gün oldu facebook onay kodunu almak için mail atalı. Fakat halen onay kodunu alamadım. Ne yapmam gerekiyo
Cevap
Misafir02:31, 26 Şubat 2010 
iki gün oldu onay kodunu isteyeli ama E-mail olarak onay kodu halen gelmedi. yardımcı olur musunuz?
Cevap
Blue Blood09:22, 26 Şubat 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
üç gün oldu facebook onay kodunu almak için mail atalı. Fakat halen onay kodunu alamadım. Ne yapmam gerekiyo
iki gün oldu onay kodunu isteyeli ama E-mail olarak onay kodu halen gelmedi. yardımcı olur musunuz?

Tekrar onay kodu isteyiniz ve mail kutunuzda gereksiz bölümüne bakınız . Mail oraya gelmiş olabilir .
Cevap
Misafir20:52, 27 Şubat 2010 
onaykodu fecebook istiyorum
Cevap
Misafir01:47, 28 Şubat 2010 
facebook e posta onay kodu istiyorum
Cevap
Blue Blood13:59, 28 Şubat 2010 
onaykodu fecebook istiyorum
facebook e posta onay kodu istiyorum
Bilgilerinizi yeniden girerek tekrar onay kodu gelmesini sağlayabilirsiniz. Onay kodunun gelmesi biraz gecikebilir sabırla beklemenizi ve mail kutunuzun gereksiz böülümüne de bakmanızı tavsiye edebiliriz .
Cevap
Misafir14:18, 2 Mart 2010 
Alıntı:
e posta onay kodu
posta onay kodum gönderildi ama bulup onaylayamıyorum nerde bulabilirim .facebook a girişim engellendi ne yapabilirim lütfen acilen yardımcı olurmusunuz.
Cevap
Misafir15:52, 2 Mart 2010 
ya ben faceme giremiom e-posta kodu istio ya
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama