Arama

Knight Online DirectX hatası veriyor çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Temmuz 2014 Gösterim: 24.192 Cevap: 20
XeqR - avatarı
XeqR
Ziyaretçi
7 Mart 2010       Mesaj #1
XeqR - avatarı
Ziyaretçi
BeyLer ben ko yu yükledim pachtları attrıdım ama oyna qirince dirext ve ekran kartı hatası weriyor ..

Ben dirextci yükledim ama >Yinede qirmiyor yardım.
EN İYİ CEVABI br3akb0y verdi
Arkadaşlar DirectX hatası ekran kartından kaynaklanır isterseniz adam gibi bir format atıp Herşeyinizi yeniden yükleyin + ekran kartıyla beraber eğer kaybettiyseniz ATI yada Nvidia nın sitesine girip ordan driverlerini indirip kurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ay nısı bendede oldu bende yukledım DrictX diye hata veriyodu yukledım DictX i hala aynı hatayı verıyo
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ekran kartinizin çözünürlüğü desteklemiyor yada ekran kartinizin sürücüsünü internetten yükleyip o şekilde deneyin bazen bilgisyarain otomatik tanidiği ekran kartiniz olmuyor standart vga oluyor o hiçbir oyunu oynatmaz bunlari uyguladiktan sonrada hata veriyorsa bana yazin msn_hotmail_team@hotmail.com
br3akb0y - avatarı
br3akb0y
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #4
br3akb0y - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaşlar DirectX hatası ekran kartından kaynaklanır isterseniz adam gibi bir format atıp Herşeyinizi yeniden yükleyin + ekran kartıyla beraber eğer kaybettiyseniz ATI yada Nvidia nın sitesine girip ordan driverlerini indirip kurabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeşim Bn De Kinght Yukledım DrectX Hatası Verior Ekran Kartının Sürücüsüne Nerden Bakcaz Lütfen Çözüm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pc ye format atmadan önce ko ya giriyordu simdi girerken cant create D3D device-plase check directXdisplaycard driver diye bir hata veriyor neden?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sanırım artık ko eski ekran kartlarına destek vermiyor benim ekran kartım direct x full yuklu olmasına ramen açmıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende de ole hata veriyor (Can't create D3D device - please , check DirectX or Display Card Driver ..) yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bu hata nedir directX 9.0 ı da kurdum bunedir yha
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya beyler knıght önceden açılıodu birden bişi oLdu can't creata D3D device please,check DirectX or display can driver diyo neden oLabiLir Msn Sad(((((