Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Nasıl kurt adam olunur?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 9 Mart 2010 (01:17) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
168713 kez görüntülenmiş, 467 cevap yazılmış ve son mesaj 18 Eylül 2014 (23:20) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.74  |  Oy Veren: 34      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 9 Mart 2010, 01:17

Nasıl kurt adam olunur?

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BEN KURT ADAM OLMANIN YOLLARINI MERAK EDİYORUM.
En iyi cevap NeutralizeR tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

BEN KURTADAM OLMANIN YOLLARINI MERAK EDİYOYUM
Galiba geçenlerde de nasıl vampir olunacağını soran arkadaşsınız...

Kurt adam olmak için gerekenler:

1-) Yarım kilo canis lupus (kurt) eti.
2-) 5 litrelik tencere.
3-) 2,5 litrelik boş kola şişesi.
4-) İçme suyu.
5-) Bir çay bardağı öğütülmüş tarçın.
6-) Dolunay gecesi.

İksirin hazırlanışı ve kullanımı:

1-) 4 litre içme suyunu tencereye boşaltın.
2-) Önceden yıkayıp temizliğinden emin olduğunuz yarım kiloluk kurt etini tek parça halinde tencereye koyun.
3-) Kısık ateşte (70 derecede) yarım saat kaynatın.
4-) Bir çay bardağı öğütülmüş tarçını tencereye boşaltın.
6-) 10 dakika daha kaynattıktan sonra yarım saat dinlenmeye bırakın.
7-) Haşlanan ve tarçınla karışan kurt etini kola şişesinin ağzından geçebilecek incelikte şerit şerit doğrayın.
8-] 2,5 litrelik boş kola şişesinin yarısını kaynattığınız suyla doldurun ve doğradığınız kurt etini ilave edin.
9-) Şişenin kapağını sıkıca kapatın, buzdolabına koyun. (Buzluğa değil, buzdolabına... burası önemli)
10-) Dolunay gecesini yakaladığınız zaman balkona ya da ayı görebildiğiniz herhangi bir yere şişeyle birlikte geçin.
11-) Gözünüzü aydan ayırmadan 5 dakika içerisinde (acele etmeden) iksirin suyunu için ve kurt etlerini yutun.
12-) Yatağınıza gidip uyuyun. Bir sonraki dolunay gecesinde yalnız olduğunuzdan emin olun...

Ben bir keresinde olmuştum werewolf

Not: Yazanlar şakadır tabii. Deneyip başımıza iş açmayın!
Kurt adam ya da vampir olmak için en yakın öğretmeninize danışın.
Benzer Konular: Etiketler:
  • kurt adam nasil olunur
  • kurt adam olmak
  • kurt olmak istiyorum
  • nasil kurt adam olunur
  • nasil kurtadam olunur
Rapor Et
Reklam
Eski 9 Mart 2010, 02:40

Nasıl kurt adam olunur?

#2 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

BEN KURTADAM OLMANIN YOLLARINI MERAK EDİYOYUM
Galiba geçenlerde de nasıl vampir olunacağını soran arkadaşsınız...

Kurt adam olmak için gerekenler:

1-) Yarım kilo canis lupus (kurt) eti.
2-) 5 litrelik tencere.
3-) 2,5 litrelik boş kola şişesi.
4-) İçme suyu.
5-) Bir çay bardağı öğütülmüş tarçın.
6-) Dolunay gecesi.

İksirin hazırlanışı ve kullanımı:

1-) 4 litre içme suyunu tencereye boşaltın.
2-) Önceden yıkayıp temizliğinden emin olduğunuz yarım kiloluk kurt etini tek parça halinde tencereye koyun.
3-) Kısık ateşte (70 derecede) yarım saat kaynatın.
4-) Bir çay bardağı öğütülmüş tarçını tencereye boşaltın.
6-) 10 dakika daha kaynattıktan sonra yarım saat dinlenmeye bırakın.
7-) Haşlanan ve tarçınla karışan kurt etini kola şişesinin ağzından geçebilecek incelikte şerit şerit doğrayın.
8-] 2,5 litrelik boş kola şişesinin yarısını kaynattığınız suyla doldurun ve doğradığınız kurt etini ilave edin.
9-) Şişenin kapağını sıkıca kapatın, buzdolabına koyun. (Buzluğa değil, buzdolabına... burası önemli)
10-) Dolunay gecesini yakaladığınız zaman balkona ya da ayı görebildiğiniz herhangi bir yere şişeyle birlikte geçin.
11-) Gözünüzü aydan ayırmadan 5 dakika içerisinde (acele etmeden) iksirin suyunu için ve kurt etlerini yutun.
12-) Yatağınıza gidip uyuyun. Bir sonraki dolunay gecesinde yalnız olduğunuzdan emin olun...

Ben bir keresinde olmuştum werewolf

Not: Yazanlar şakadır tabii. Deneyip başımıza iş açmayın!
Kurt adam ya da vampir olmak için en yakın öğretmeninize danışın.
Rapor Et
Eski 3 Temmuz 2010, 09:26

KurtAdam Olmak İstiyorum Bana Yardım Edin

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Kurt Adam Nasıl Olunur
Rapor Et
Eski 4 Ağustos 2010, 18:08

KURT ADAM OLMA

#4 (link)
ZAFERİ
Ziyaretçi
ZAFERİ - avatarı
BOŞUNA UĞRAŞMAYIN KARDEŞİM KURT ADAM LIK 3 BİÇİM VAR 1. SOCFTET İNSAN BİÇİMİNDEN RUH HALİN DEN ÇİKIP KURT BİÇİMİNE GİRMEK SAF KANLARDIR VE ALLEDEN GELİR SONRADAN OLAMAZSIN DÖNÜŞMEK İÇİN DOLUNAYI BEKLEMEK ZORUN DA DEĞİLSİNDİR ÖFKE VEYA DAHAGÜÇLÜ BİR HİSLE KOLAYCA DÖNÜŞEBİLİRSİN 2 ALFA KUDUZ BİR KURT VEYA KURT ADAM TARAFINDAN ISIRILMAK BİR KURDUN İÇTİĞİ SUDAN İÇMEK DOLUNAYIŞIĞI SANA VURDUĞUNDA DEĞİŞİRSİN YARI İNSAN YARIKURT ŞEKLİNDE OLURSUN TEKRAR İNSAN OLUNCA HİÇ BİŞEY HATIRLAMAZSIN VE VAHŞİBİR KURT GİBİ İNSAN AVLARSIN ÇOĞUNLUKLATABİ VE 3. BETA BUNUN İÇİN LANETLENMEK LAZIM BİR CADI , IMAM VEYA PEDER, VEYA ŞEYTANLAANLAŞMA YAPMAKYARI İNSAN YARI KURTSUNDUR ALFAGİBİ HIZLI VE GÜÇLÜSÜNDÜR HER ŞEYİ HATIRLARSIN VE KENDİNİ KONTUROL EDERSİN DÖNÜŞMEK İÇİN ÖZEL İKSİR HAZIRLAMAN GEREKİR
BENDEN BUKADAR
Rapor Et
Eski 4 Ağustos 2010, 18:16

Nasıl kurt adam olunur?

#5 (link)
zaferi
Ziyaretçi
zaferi - avatarı
ama daha fazlasını istiyorsanız yanıtlaya bilirim bu kanuda bayağı bilgimvar kılanlar olaylar flan
Rapor Et
Eski 4 Ağustos 2010, 18:42

Nasıl kurt adam olunur?

#6 (link)
shadowdancer
Ziyaretçi
shadowdancer - avatarı
*Özel bir kurt (Leader of Pack) tarafından ısırılmalısınız.
Rapor Et
Eski 18 Ağustos 2010, 16:52

fghj

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Yemin et abi kurt adam olduğuna bun karışımlar doğru diyorsunda ya ölümcül bişey se o zaman ne olucak

Vijdanın bunu çekebilirmi bak ben de kurt adam çok olmak istiyorum ama ölümcül bir şekilde deil

kurt eti bizi zehirler çünkü oda et yiyiyo
Rapor Et
Eski 18 Eylül 2010, 18:12

Nasıl kurt adam olunur?

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
abi ne kurt adam olmasından bahsediyorsunuz çocukmusnz nesiznz mantıklı olun öyle birşey mümkün değil kim görmüş böyle birşey kurtadam falan filan boş işler
Rapor Et
Eski 19 Eylül 2010, 23:18

Nasıl kurt adam olunur?

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hiç sorma kardeş böyle saçmalık olmazki kurt adamla vampir masal kahramanlarıdır yada canavarlarıdırlar
Rapor Et
Eski 20 Eylül 2010, 01:31

Nasıl kurt adam olunur?

#10 (link)
0quzM3
Ziyaretçi
0quzM3 - avatarı
Saçma qeLdi ama bilemiyorum
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.160 saniyede (68.41% PHP - 31.59% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 11:29
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi