Arama

Ram'ın marka ve modelini nasıl bulurum?

Güncelleme: 20 Mart 2010 Gösterim: 7.722 Cevap: 1
efeali - avatarı
efeali
Ziyaretçi
16 Mart 2010       Mesaj #1
efeali - avatarı
Ziyaretçi
herkese selam benim bilgisayarımda 512 ramım var ekran kartıyla tümleşik olduğu için bilgisayar 256 olarak görüyor tahmin edeceğiniz gibi herşeyde kasıyor bende ramı yükseltmeyi düşünüyorum ram almaya gidince ramın modellerinin farklı olduğunu söylediler ben ramın modelini mhz'sini nasıl nerden anlarım üzerinde yazmıyor bilgisayardan fazla anlamıyorum acil yardım istiyorum şimdiden teşekkürler iyi günler.
Sponsorlu Bağlantılar
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
20 Mart 2010       Mesaj #2
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
efeali adlı kullanıcıdan alıntı

herkese selam benim bilgisayarımda 512 ramım var ekran kartıyla tümleşik olduğu için bilgisayar 256 olarak görüyor tahmin edeceğiniz gibi herşeyde kasıyor bende ramı yükseltmeyi düşünüyorum ram almaya gidince ramın modellerinin farklı olduğunu söylediler ben ramın modelini mhz'sini nasıl nerden anlarım üzerinde yazmıyor bilgisayardan fazla anlamıyorum acil yardım istiyorum şimdiden teşekkürler iyi günler.

Şu konu'dan Everest programını indirin:
https://www.msxlabs.org/forum/internet-bilgisayar-dunyasi/4934-everest-ultimate-edition-2006-a.html
Sponsorlu Bağlantılar

Program'ı açtıktan sonra aşağıdaki resimde gösterdiğim kısımdan RAM'inizin tüm özelliklerini MHZ'i, Markası vs. istediğinizi öğrenebilirsiniz.

snapl