Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

YGS'e nerede gireceğimi nasıl öğrenebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 20 Mart 2010 (19:54) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
34067 kez görüntülenmiş, 7 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Ocak 2012 (17:52) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 20 Mart 2010, 19:54

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben ygs sınavına nerede gireceğimi bilmiyorum çevremdeki herkese geldi ama bana hala gelmedi nerden ulaşabilirim
En iyi cevap _KleopatrA_ tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ygs sınavına nerde grcgm blli olmadı ewe kağıt fln da glmdi nerdn örenblrm
Alıntı:

ben ygs sınavına nerede gireceğimi bilmiyorum çevremdeki herkese geldi ama bana hala gelmedi nerden ulaşabilirim
Daha kağıt bana da gelmedi acele etmeyiniz gelir diyorum.

Aslında başlığı Ygs ve Lys sınavına Hangi okulda gireceğim ? olarak düzenlesek daha güzel olurdu.Geçen seneki öss sınavında binlerce kişi sınav yerleri gelmediği için sınava girememişti.Sitemizdede diğer konularımızda görmüş idik.Bu sene önceden yazıyı yayınlıyorum ki YGS sınavına hangi okulda gireceğiniz ÖSYM tarafından gönderilmedi ise bu yollar ile sizin öğrenebilme imkanınızın olduğunu bilmeniz için.
YGS ve LYS SINAVINA NEREDE GİRECEĞİM , NE ZAMAN BELLİ OLUR ?
Ygs sınavı Nisan ayının 11 inde yapıldığı için Nisan ayının 6 sından önce mutlaka gelmesi lazım.Bunun için mart ayının son haftası yani mart 20 sinde size sınava gireceğiniz yerin posta ile gönderilmesi lazım.Aksi taktirde gelmez ise bir yanlışlık var demektir..
Not: Sistem yeni olduğundan dolayı LYS sınavı hakkında pek bilgi yoktur.Lakin YGS sınavı yeriniz açıklandığında LYS sınavı yeriniz ‘ın sınavdan sonra açıklanması muhtemeldir.
Sizin yapmanız gereken sadece aşağıdaki konulara göz atmaktır.Yeterli bilgiye geçen senelerdeki tecrübelerimizden fadalanabilirsiniz;
Öss Sınavına Hangi Okulda Gireceksiniz?
Öss Sınavı Yerleri
Herhangi bir konuda bir sorunuz yada probleminizi yorum sayesinde bizlere anında ulaştırabilirsiniz.Ayrıca diğer konulardan da yardım alabilirsiniz.
Eğer Üniversite Sınavı Giriş Yeriniz Daha gelmedi ise Aşağıdaki Konuya Bakınız;
ÖSYM ADAY İŞLEM MERKEZİ

Rapor Et
Reklam
Eski 22 Mart 2010, 10:57

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
ygs sinavina nerede girecegim

Rapor Et
Eski 22 Mart 2010, 12:12

#3 (link)
_KleopatrA_
Ziyaretçi
_KleopatrA_ - avatarı
Alıntı:

Alıntı:

Daha kağıt bana da gelmedi acele etmeyiniz gelir diyorum.

Aslında başlığı Ygs ve Lys sınavına Hangi okulda gireceğim ? olarak düzenlesek daha güzel olurdu.Geçen seneki öss sınavında binlerce kişi sınav yerleri gelmediği için sınava girememişti.Sitemizdede diğer konularımızda görmüş idik.Bu sene önceden yazıyı yayınlıyorum ki YGS sınavına hangi okulda gireceğiniz ÖSYM tarafından gönderilmedi ise bu yollar ile sizin öğrenebilme imkanınızın olduğunu bilmeniz için.
YGS ve LYS SINAVINA NEREDE GİRECEĞİM , NE ZAMAN BELLİ OLUR ?
Ygs sınavı Nisan ayının 11 inde yapıldığı için Nisan ayının 6 sından önce mutlaka gelmesi lazım.Bunun için mart ayının son haftası yani mart 20 sinde size sınava gireceğiniz yerin posta ile gönderilmesi lazım.Aksi taktirde gelmez ise bir yanlışlık var demektir..
Not: Sistem yeni olduğundan dolayı LYS sınavı hakkında pek bilgi yoktur.Lakin YGS sınavı yeriniz açıklandığında LYS sınavı yeriniz ‘ın sınavdan sonra açıklanması muhtemeldir.
Sizin yapmanız gereken sadece aşağıdaki konulara göz atmaktır.Yeterli bilgiye geçen senelerdeki tecrübelerimizden fadalanabilirsiniz;
Öss Sınavına Hangi Okulda Gireceksiniz?
Öss Sınavı Yerleri
Herhangi bir konuda bir sorunuz yada probleminizi yorum sayesinde bizlere anında ulaştırabilirsiniz.Ayrıca diğer konulardan da yardım alabilirsiniz.
Eğer Üniversite Sınavı Giriş Yeriniz Daha gelmedi ise Aşağıdaki Konuya Bakınız;
ÖSYM ADAY İŞLEM MERKEZİ

Rapor Et
Eski 23 Mart 2010, 21:54

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ygs sinavina nerede girecegim artık acıklayın sunu
Rapor Et
Eski 6 Nisan 2010, 17:24

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ygs sınav kağıdım gelmedı nerden ögrenebilirim
Rapor Et
Eski 17 Şubat 2011, 21:17

YGS sınavı yeri ve zamanı belli oldu mu?

#6 (link)
kerime
Ziyaretçi
kerime - avatarı
ygs sınavına nerde gireceğimiz belli oldumu olmadımı lütfen cvp veya da nasıl öğrenebilirim
Rapor Et
Eski 23 Şubat 2011, 12:09

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
size sınav kağıdı gönderileecek olmasa ptt ye gidin siz alın
Rapor Et
Eski 12 Ocak 2012, 17:52

YGS sınavına nerede girileceğini ne zaman öğrenebiliriz?

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ygs sınavına nerede girecegimizi ne zaman ögrenecegiz
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.185 saniyede (71.50% PHP - 28.50% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:41
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi