MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan Misafir tarafından açılmış Yay burcu erkeği kıskanç mıdır? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: [QUOTE]yay burcu erkeği kıskanç mıdıryani sevgilisini kıskanır mı /QUOTE]... Etiketler:
  • yay burcu erkegi kiskancmidir
  • yay erkegi kiskancmidir
CEVAP VAR

Yay burcu erkeği kıskanç mıdır?

Gösterim: 26.354 | Cevap: 7
21 Mart 2010 00:04   |   Mesaj #1   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
[QUOTE]yay burcu erkeği kıskanç mıdıryani sevgilisini kıskanır mı

/QUOTE]
Sponsorlu Bağlantılar
En iyi cevap Teusa tarafından gönderildi

inceleyiniz...<>
astroloji, yay burcunun zellikleri, astrolojist.com
(2014-04-18T20:38:40+03:00)
21 Mart 2010 00:22   |   Mesaj #2   |   
Kral_Aslan - avatarı
MOD MsXTeam
İstanbul

18.617
4.720 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 10-10-2005
[QUOTE=Misafir;1734812]
Alıntı

yay burcu erkeği kıskanç mıdıryani sevgilisini kıskanır mı

/QUOTE]

Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

Yay Burcu Erkeği (23 Kasım - 22 Aralık)

Yönetici Gezegeni: Jüpiter
Türü: Erkeksi, Pozitif
Grubu: Ateş, değişken
Yay burcunda doğan erkekler neşeli, hareketli, cana yakın, hayatı seven tiplerdir. Aynı anda birçok farklı konuya ilgi duydukları için bilgili ve kültürlü olurlar. Ayrıca oyalayıcı ve eğlenceli bir konuşma biçimleri vardır, karşılarındakini hiç sıkmazlar ve yerinde esprilerle ortamı daima yumuşatırlar.
Tabii çift karakterli olma özellikleri kimi zaman bir anda sıkılmalarına yol açabilir. Örneğin Yay erkeği pat diye aşık olabilir ve pat diye o kişiden soğuyabilir. Ama tabii bu ayrı konu, onu aşk meselelerinde ele alacağız. Onun güzel şeylerden etkilendiğini de söyleyelim. Yay erkekleri gençken her şeyi denediklerinden yetişkin biri olduklarında başka burçlara göre daha olgun ve bilge bir görünüm kazanırlar. Girişimci olmalarına rağmen onların girişimcilikleri sözgelişi Koç'larınkinden epey farklıdır, çünkü Yay'lar hareketlerinin sonuçlarına katlanmaya hazırdırlar. Bunda güçlü bir sorumluluk duygusu taşımalarının da payı olsa gerek. Ayrıca değişime inandıklarından gerekirse tüm ilkelerini bir çırpıda silip yenilerini edinebilir ve hatta hiç çekingenlik göstermeden günah çıkarabilirler. Bir özellikleri de yalnızlıktan hiç hoşlanmamaları ve kendilerini oyalayacak birileri yoksa derin bunalıma düşmeleridir. Onları herhangi bir kategoriye sokamazsınız. İş konusunda yetenekli ve canlıdırlar, günlerce işleriyle uğraşabilir ve arada sadece bir iki saatlik uykuyla yetinebilirler.

Aşk zamanı
Karşınızda bir Yay erkeği varsa dürüst olun: O, kesinlikle bir kadına nazlı sözler söyleyerek gönlünü okşayacak türden bir "romantik hayalperest" değildir. Sizin erkeğiniz hiç büyümeyecek bir çocuk, bir çeşit Peter Pan, o yüzden de onu nikah masasına oturtmanız adamakıllı zor. Aradığı kadınsa biraz kendine benzeyen biridir, uyumlu, eğlenceli bir arkadaş... Gerçekleri sıralamaya devam edelim: Onun için hiçbir şey, bir âşığın sahiplenmesinden, boğucu kıskançlığından ve mızmız serzenişlerinden daha çekilmez olamaz. Hangi saatte, nerede ve kiminle olduğunu soran bir kadınsa onda sadece antipati uyandırır. Bağlılıktan kaçan Yay erkekleri genellikle yüzeysel ilişkilerle yetinirler, evlenip bir yuva kurabilmeleriyse ancak olgunlaşmalarından sonra gerçekleşir. Tabii yeterince güçlü bir kadına rastlamışlarsa... İyi haberlerimiz de var tabii: Yay erkekleri, evliliklerini önemsiz kaçamaklarla tehlikeye atmazlar.

Yay burcu erkeğine âşık bir kadın için notlar...
Peki bu ele avuca gelmeyen adamın size sadık olmasını nasıl sağlayacaksınız? İşte bu daha da zorlu bir mesele. Çünkü bağımsızlığı onun için her şeyden daha değerli, feda etmeye de niyetli görünmüyor... Algılan açık, dünyayı tanımaya ve olup bitenleri derinlemesine kavramaya çalışan bir erkekten söz ediyoruz. Bu yüzden bu adam siyaset, felsefe, edebiyat, din ya da basitçe hayatın anlamı üzerine tartışmalara bayılır. Aslında bu özellik İkizler burcu insanlarında da var ama Yay'ın farklı tek tek ayrıntılarla yetinmeyip bütüne odaklanabilmesi. Hem ağaçları, hem de ormanı görebilen bir erkek. En önemli özelliğiyse inançlı ve iyimser olması. Ayrıca elbette o karşı konulmaz gülüşü, yani neşesi. Böyle bir adamla birlikte olacaksanız sizin de kültürünüzden emin olmanız yerinde olur. Ayrıca dedik ya, iç sıkıcı romantik konuşmalara onun hayatında yer yok, harekete geçmeye hazır görünün, daha iyi.

Baştan çıkarmaya dair birkaç not daha...
Eğer onu bir akşam yemeğine davet edecekseniz, değişik bir yer seçmelisiniz. Vietnam restoranı, Lübnan mutfağından seçme lezzetlerin sunulduğu bir yer, Çin ya da Hint yemeklerinin sunulduğu bir mekân... Ayrıca bu burcun erkekleri lisan konusunda çok yeteneklidirler. Hem çok gezip çok ülke gördüklerinden, hem de insanlarla iletişim kurmaya meraklı olduklarından. Dolayısıyla dilini bildiği ülkelerden birinin restoranına da götürebilirsiniz onu, mesela bir Japon lokantasına. Onun suşi seven, daha doğrusu yeni lezzetler keşfetmeye bayılan erkeklerden olduğunu da hatırlayın. Birlikte film seyredilebilecek, konsere gidilebilecek türden bir adam olduğu için de kendinize bir kültürel etkinlikler ajandası satın alıp bir an önce işe başlayın. Şehrin sanat etkinlikleri kesinlikle ilgisini çekecektir. Ayrıca sakın hımbıl bir patates çuvalı gibi evde oturup televizyon seyretmeyi teklif etmeyin. Bunun yerine sahile inip yürüyüş yapabilir, sabah koşularına çıkabilir ya da en güzeli evde oturup... sevişebilirsiniz.

Aklınızda bulunsun...
Yay erkeği talih oyunlarına düşkündür. Genellikle şansı yaver de gider. Eğer doğum anında zayıf bir yıldızın etkisine girmemişse oynadığı her oyunu kazanır. Diyelim ki onunla bir casino'ya gittiniz ama, kader bu ya, bu defa kaybetti. Sakın surat asmaya veya ona Öğütler vererek canını sıkmaya kalkışmayın. Dedik ya, bu adam bağımsız ruhlu diye, o kendisine ne yapması gerektiğinin veya ne yapmaması gerektiğinin söylenmesinden nefret eder. Üstelik belki de sadece talihini denemek istemiştir. Bir kez kaybetmesi bundan sonra yenilen pehlivan güreşe doymaz mantığıyla sürekli kumar oynayıp kaybedeceği anlamına gelmez ki.

Ne yapmalı?
Onu güldürün, gezdirin, aklını meşgul edin, şaka yapın. Asla yalan söylemeyin, asla oyun oynamayın. Yay erkeği dürüst ve eğlenceli kadını sever.

Minik ipucu
Size geçmişte verdiği bir kartı çerçeveletip odanıza asın.

Yay erkeğine alınacak armağanlar
Spor aletleri, mesela bir koşu bandı şahane bir seçim olabilir. Ya da mükemmel bir spor salonuna bir yıllık üyelik. Daha makul fiyatlı bir şeyler düşünüyorsanız, bir sağlık kulübünde mükellef bir öğle yemeği... Ah, unutmadan. Bu adam hayvanları çok seviyor, o yüzden hani şu çok sevdiği dalmaçyalı cinsi köpeklerden birini, minicik sevimli bir yavruyu armağan etmeye ne dersiniz?

Buyrun konuyu inceleyiniz
21 Mart 2010 10:37   |   Mesaj #3   |   
ada su - avatarı
MsXLabs Üyesi
konya
24
10 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 17-05-2009

yay burcu erkeği

[QUOTE=Misafir;1734812]
Alıntı

yay burcu erkeği kıskanç mıdıryani sevgilisini kıskanır mı

/QUOTE]

neselı hareketlı cana yakın hayatı seven bır tiptir
o merakı yuzunden pek cok konuya ılgı duyar ve boylece genıs bılgısı vardır
capkındır ama aynı zmanda dostluk etmesını sever onun içinde pek cok bayan arkadası vardır
bu erkek sıze bırdenbıre sevdıgını soyleyebılır ustunuze cok duser sızı menmun etmek için pek cok sey yapabılır ama sonra ani bir karar verererek uzaklasabilşir eglenceye duskundur....
DERUNİ
10 Haziran 2011 17:50   |   Mesaj #4   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Yay burcu özellikleri

[QUOTE=Misafir;1734812]
Alıntı

yay burcu erkeği kıskanç mıdıryani sevgilisini kıskanır mı

/QUOTE]

Yay burcu özellikleri

images?qtbnANd9GcT gLkIkTYQVazOZr9UTgDlKLaUG A2mA4EQJN3v zvBCY0HbHl

Kavrama yetenekleri gelişmiş olduğundan becerikliliklerinin de katkısı ile ele aldıkları her işte, özellikle ciddi işlerde ve felsefe konularında başarılı olurlar. Bu nedenle Yay Burcunu tanımlayan sözcük 'Görüyorum' dur. Yay burcu insanları içtenlikleri ve iyimser yaşam görüşleri ile tanınırlar.

Gençliklerinde dikkatsiz, heyecanlı ve geleneklere aykırı davranışlar içinde olsalar da, geçmiş yanılgılarından en çok ders alan kişiler bu burçtan çıkar. Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır. Yay'ların yaşam çerçeveleri herhangi bir şekilde kısıtlandığı zaman, içsel bir biçimde alt üst olurlar.

Akılsızca risklere atılırlar. Yayların hayatı yeniliklere olan merakları ile karakterize edilebilir. Bilmedikleri şeyleri araştırıp, keşfetmeyi severler. Yaylar çok yönlü ve ayni anda ilgilenebilecekleri birkaç konu olduğunda mutlu olan kişilerdir. Kendilerini yorgun hissediyorlarsa, o konudan sıkılmış demektir.
Teusa
10 Haziran 2011 20:31   |   Mesaj #5   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
10 Haziran 2011 22:46   |   Mesaj #6   |   
Baragyal - avatarı
VIP Siner, Siz’û ve Mâze
Trabzon
400
157 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 24-07-2008
evet
Misafir
24 Mart 2014 02:39   |   Mesaj #7   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;1734812]
Alıntı

yay burcu erkeği kıskanç mıdıryani sevgilisini kıskanır mı

/QUOTE]

serenay
18 Nisan 2014 20:38   |   Mesaj #8   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
Reklam

yay erkeği kıskanç mıdır ?

evet .Bazenleri oyle olurlar ,mesala ben kankamla eylenirken kendisi benim çevrem içindeyse sürekli kendini gostermeye çalışır yakınımda durur benim onu kıskanmamı bekler .
Hızlı Cevap
İsim:
Mesaj: