Arama

Darkorbit oyununda kasma yöntemleri nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2015 Gösterim: 64.757 Cevap: 99
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence ilk olarak kutu toplayn 15 bin uri olunca lf 3 alın geriye 5 bin kaldı daha snra bi 10 bn uri kasın oldu 1 bin uri bi lf3 derken oldunuz full lf3 daha snra 20bn uri kasn 15binyle iris daha snra bi 20 bn daha yan derken oldnz full iris Msn Grin gelelim gemi almaya istrsnz istilayı bkleyn para kasp alış-verişten para ile basrsnz fakat isiladan 1-2 hafta snra basn çnkü istila oldugu hafta herkese para sıçmış olacak Msn Grin basarsnz paranıza kıyarsnz gece 4-5 gibi leoya 5mil vegaya 10mil hee ben bole gemiz istemem diyorsnz 30mil kasablrsnz ki kasrsnz öle umuyorum 30 mil ile goliye basn bnm tavsym bu şekill hee bide ilk olarak nostromoyla başlarsnz daha iyi olur hızlı gemiidr kutu tplamada yardmcı olur gemi dğştrdktn snra tekrar yukarıdaki gibi lf 3 kasn! inş yardmcı olablmşmdr herkese iyi oyunlar bn tr4 de oynurm yardmcı olablrm şuan nostromoym fakat full iris full lf3 üm bn bu taktgi kndm buldm Allah izn verrse yarn goliye basp almayı dşnyrm bu taktk çok uzn süreblr bn 1.5 ay civarnda bu gemiyi yaptm 1 gnde 2 lf 3 alıyrm 2 gnde birde iris aldm kendinize iyi bakn!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BEDAVA ÇAR VERİRSENİZ ÇOK İYİ OLUR LÜTFEN SAĞLAM BİR ÇAR VERİN! (ONR-TS@HOTMAİL.COM)
Sponsorlu Bağlantılar
ADMİN - avatarı
ADMİN
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #23
ADMİN - avatarı
Ziyaretçi
Uridiumun bir taktiği yokmu?Bilen yazsın lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
uri kasmak icin gidin pvp haritalarina 4-1 4-2 4-3 orda kutu toplayin 500 uri bile gelio ama dikkat edin biri size saldirirsa kacisiniz yokK Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bildiğiniz gibi yeni bir hesap açınca liberator lf3 lf2 gibi öğeler geliyor. bunlar gerçekten çok işe yarıyor bu öğelerin hepsini aldıktan sonra lwlinizi 7lwl yapmamaya dikkat edin bu sayede 1-1 haritasında kutu toplayabilirsiniz 7 lwl olduğunuzda ise 1-1 haritasında hammade ve benzeri kaynaklar kasıtlanır. kutu toplayarak çok kolay bir şekilde güçlenebilirsiniz ben iki gün boyunca kutu toplayarak hem uri kasarak leonov alabiliyorum hem de kredi biriktirebiliyorum. kutu toplayarak önce leonov alın ondan sonra sürekli kutu toplayın 1 ay boyunca kutu toplayın bu yöntemle uri biriktirerek lf3 ve kalkan alırsınız hemde credi biriktirir ve biriktirdiğiniz credilerle skylabı geliştirebilirsiniz skylabdan gelen credisayesinde iris droiti alın ve fulleyin bu biraz uzun sürebilir bu arada hala leonovsunuz leonov hızlı olduğu için oldukça kullanışlı hemde leonov sayesinde droitleri geliştirebilirsiniz. droitleri full 6. seviyeye getirdikten sonra isterseniz kutu toplayın isterseniz skylabi kullanın yada ikisini birden yapın(tercihim).ondan sonra goli alın ondan sonra lf3 ve kalkan alarak silah ve kalkanı fulleyin ondan sonrada tasarım alın bütün bu hepsini yapmak 6-7 yada 8 ayınızı alabilir bu bana göre oldukça kısa bir süre .bu arada logfile biriktirip yetenek geliştirebilirsiniz bu çok işinize yarayacaktır . iyi oyunlar... Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler En İİsi Umut Tepret Seni Ozledım Yazıyor Dovme Seklınde Ekleyın sıze hıle atayım Ben Hıle Sayesınde FuLL golıtahım fuLL ırıs fuLL lf3 apıs P.E.T 10 17 lwlım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en ii taktik kesinlikle güçlü yaratık kesme ben 8 lewelim big boyum war günde ben hafta sonları kasabiliom Msn Happy 1sa. canawar kesin yaklaşık rahat 1000 canawar kesersiniz onların lordakia oldunu düşün 2000 uri kasmış olursun uriyi biriktir ne kadar lf2 alıorsaN AL TABİ BN ÖLE YAPMIOM EĞER BENİ PATLATIORLAR DİORSANIZ SKYLABDAN CREDİTS KASIL VE 7m biriktir inşallla 3 haftada bende ole olur beliki 2 o parayı ben basket antremanından gelince saat sabah 11 hafata içi daha awantajlı 7m normal wegaya atın gelir ben sitrede 7m gelir gördüm alın full lf3 yapın herbirine 5m yatırsan kesin gelir yapamam derseniz lf2 kasın 1m alırsın 1m kolay gelir her neyse lf2 yi erken saat çok erken olmasına gerek yok alırsınız 10 lf2 al sonra hellstorm launcher 2 ye para at baya 5m kadar gelirse ii sonra wega hızlı hız jenaratörüne ihtiyacı yoq 10 tane 10.000 urilik kalkan jenaratörü al her birine çok istersen kesinse 5m yatır kesinnnnnnnnnnnn gelir sonra diroit kas iris al alışverişten ve flax herbirine lf2 tak ve x1 rahat 2000 takarsın zaten wega tasarım alması kolay revengeye 1000 yatır gelir bende enforcer goli war ama kullanamıom Msn Sad sadece 50 credits yatırdım wegada biraz zor 50.000 creditse gelir ves skylab kasmak için x2 ambarı alın ben 140.000 credits e aldım sorun çıkarsa bana yazı atın hem ben tr3de eic im klanım legend bişey nese adım adabada beni uğra
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Kasım 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sa arkadslarben 8 server birincisi algos paçenko beni tonıosunıuz zaten geminiz goli yapmak için öncelikle 3-1 de kutu toplayım struner kesin 20000 oldumu alısverişe girin son 1 dk teklifis sunun gelecektir goli bi hile daha vereyim sibo kesmek istiosanız portala cekin sonra atlayın sonra tekrar gelin yaratık size uzun bir sure dalamaz [bazı istisnalar oluyuor tabi...] benden bu kadar ii oyunlar ve vs atmak isteyen gelsinMsn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEYLER BAZILARI 330.000 URİ GEREKSİZ DİYORLAR AMA GEREKLİ MESELA 226 TL YE ALDIN 330 URİYİ BEKLİĞCEN X3 GÜNÜ GELİNCE 990 URİ BANA Bİ ARKİ DMEİŞTİ BEN ONU GÖRDÜĞÜMDE BİGBOY DU ŞİMDİ VEGA 8 İRİS FULL LF3 ADAMA DİOM NEDEN GOLİ LAMION DİO Kİ HOLİ KASMAK ZOR BENDE TELEFONLAR ALDIM X3 DE 85.000 80.000 URİSİ GOLİYE GİTTİ BENCE PARNIZI BİRİKTİRİN BEN GÜNLÜK 5 TL ALIYORUM 2 AYDA 250 TL GİDİN Bİ İNTERNET KAEYE ÇEKİN E PİN VERCEKLER X3 DEDE EPİNİ YAZIN 990 URİ BEN HESAPALDIM GOLİNİZ VARSA 8 İRİS VE GOLİ LAZER YERİ TOPLAM 330 URİ Dİ 400.000 URİ 8 İRİS 730.000 URİ OLDU GERİYE KALDI 260.000 KREDİ ONA DA ARGE YAPARSINIZ 176.000 URİ 24 ARGEYMİŞ ARGELERİDE FULLERSİNİZ GİDERSİNİZ KRİS KESMEYE BAZ IABİLERİN DEDİĞİ GİBİ 409.000 CREDİS YAPARSINIZ SONRA DA 10 BİN LİK KLAKNAN ALIRSINIZ KLAKAN ALIRSINIZ SONRADAN GİNE ÇEKERSİNİZ (BELKİ) O ZAMANDA 4 TASARIM 1.000.000 EDİO SİZ 3 TANE TASARIM LAIRSINIZ 750.000 URİYE VEYA ALMAZSINIZ SİZE KALMIŞ. SONRACIMA 990.000 URİ ÇEKTİNİİZ GİNE ARGELERİ FULLEYİN SONRA GALAXY GATES DEKİ KAPILARI BİTİRİN VE P.E.T ALIN BAZIALRI PETİ KÖTÜMSER EVET BEN YENİ ALDIM 2. SEVİYE 3. SEVİYE İÇİN 216.000 TP İSTİYOR. KASIYORUM. ŞU AN PET NE İŞE YARAR? : MESELA 15 LWLLI PETİN VEGA BOYUNDA 17 LAZER YERİ VAR 170 BİİN URİ ONA GİTTİ ADMA DALIO SİZE AÇARSINIZ PETİ R YLE KORUMAYA ADMAA EN AZ 1500 FLN VURUR DAHA HIZLI ÖLÜR MESLEA BEN GOLİYİM FULL ELİT DEİLİM ADMA BANA DLAIODU PETİ AÇTIM ADAM PETİ KORUMAYA ALDIM PET BENİ KORUYO ADMA ONA DALARKEN BEN KAÇTIM 10.00DP KALIRKEN YAN,İ DİĞCEĞİM 250 TL YE 330 ÇEKİP X3 GÜNÜN BEKLEYİN 1. ÇEKİSİNİZDE GOLİ LAIRSINIZ İRİSLER LF3 LER KALKANALR 2. DE ARGE LER TASARIMLAR ALIRSINIZ BÖYLE BÖYLE KİNG OLURSUNUZ 3. DE APİS ZEUS GİBİ DİRİOİTLER E DEVAM EDERSİNİZ 4. 5. 6. 7.... BÖYLE GİDE BELKİ OYUNA 1.000 TL YATIRMIŞ OLURSUNUZ BELKİ AMA BE N ADMALARI GÖRDÜM ADAM 21 LWL YAPIP 1500 E SATIO SENİN 500 TL KARIN VAR 2 KEZ ÇEKSNE 500 TL 1000 KARIN OLUR DAHA MANTIKLI....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Darkorbit Seri kasma
5 lwle kadar kas (30 dk)
5 lwlde Hammede sıkıntısını al ve direk 8 lwl ol(15 dk) (kamufle)
8 lwlde Kas (35 dk)
9 lwlde ölüm yarışı ve sıla özlemi görevini al 10 lwl ol(40 dk) (kamufle)
10 lwlde Toplama Çılgınlıgı (20 dk) Solucan Deliği (10 dk) Hoş görünün Gözü (30 dk)
3 saat sonunda 4 800 000 gibi tp puanı olması lazım !
11 Lwl = 5 120 000 tp 4 saat gibi bi sürede 11 lwl olur !
Alıntı deyildir kendim yazdım ! HHY