Arama

Darkorbit oyununda kasma yöntemleri nedir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2015 Gösterim: 64.769 Cevap: 99
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gidin oyuna girin başarıları bitirin 1. haritada lv 6 olun kalın
hiçbişey kesmeyin.Sonra elinizdeki parayla skylab kurun skylabdangemiye yoıllayın skylabı full seviye 5 yapın o size yeter sonra full kutu toplayın skylabdan yolladığınız paralarla leoya gece 1-2 de 10m basın kesin gelir.neden leo çünkü hızlı ve ambarlı bir gemidir. hala 6 lv deyiz x-1 deyiz harita atlamak yok full kutu toplayıp skylab kascaz böle yapa yapa 1 ayın sonunda yaklaşık 150m + 30-40k uriniz olması gerekir 150 m e gemi çekin ister vega ister goli sonra dilediğiniz gibi oynayın....
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sen skylab yap hepsini 10. seviye yap ambar genişleticisi al sonra promerium ile iki buçuk saatte 705000 credi oluo öle öle çok fena para yaparsın sonra goli ye bas sonra ise silah,kalkan vs vs yap çok güçlü olur kimse seni yatıramaz. bu arada tasarımda al
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir53 - avatarı
Misafir53
Ziyaretçi
18 Kasım 2011       Mesaj #33
Misafir53 - avatarı
Ziyaretçi
ben bigboyum 5 tane lf2 1tane lf 3 üm roketatarım var tr3 lüler adımı bilir _KaTiLKATliaMcı_63 bi zaman credi yi zor yapardım şimdi sklylaba giriyorum 9 milyon yapıyorum gerçekten skaylaba girin sepromu devre dışı bırakın 6 lwl yapın hepsini sonra depo modülünün yanında sevkiyat modülü var onu açın ve gemiye promerium isteyin 1 saate bir 305 bin credi gelecek saatıp birdaha isteyin ve devo gibi şeyler kesin sonra uri kasıp lf3 alın fulleyin vega ya 10 milyon civarı koyın gece 2 gibi sonra 6 tane flax alın onada lf 2 mp 1 koyun ve kasılın sonra flaxları geliştirin kistalion kessin ve flaxları fulleyin goli kessin lwl attlayın 40 milyon credi yapın ve goli alın iyi eğlenceler
Misafir53 - avatarı
Misafir53
Ziyaretçi
22 Kasım 2011       Mesaj #34
Misafir53 - avatarı
Ziyaretçi
ben bigboyum 5 tane lf2 1tane lf 3 üm roketatarım var tr3 lüler adımı bilir _KaTiLKATliaMcı_63 bi zaman credi yi zor yapardım şimdi sklylaba giriyorum 9 milyon yapıyorum gerçekten skaylaba girin sepromu devre dışı bırakın 6 lwl yapın hepsini sonra depo modülünün yanında sevkiyat modülü var onu açın ve gemiye promerium isteyin 1 saate bir 305 bin credi gelecek saatıp birdaha isteyin ve devo gibi şeyler kesin sonra uri kasıp lf3 alın fulleyin vega ya 10 milyon civarı koyın gece 2 gibi sonra 6 tane flax alın onada lf 2 mp 1 koyun ve kasılın sonra flaxları geliştirin kistalion kessin ve flaxları fulleyin goli kessin lwl attlayın 40 milyon credi yapın ve goli alın iyi eğllenceler....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim gemim vega agalar ilk olarak kutu toplayın 10 günde35 uri kasarsınız yaklaşık 4 m paranız olur sonra vega alın cephane silah alın driot alın sonra kasılın paranız çok olcaktır sonra kendinini full yapın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha 7 lwl im nerde kasılcam x3 bulamıom Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence oyuna yeni basladığında hangi şirkete kuracağını bilmiyorum ama yeniler için görew lazık bu yüzden sturner in tüm görevlerini ve lordakielerin tüm görevlerini ypn bıgboy almayın hız sıkıntısı olur nost alın ve saimon mordon ve devo görewlerini ypn o zmana kadar 500k c niz olur tabi repi almayı unutmaın 500k yle mp1 leri fulleyin ztn size basta 1 lf 1 lf 2 veriolar eqer paranız 200k artarsa flax alın 9 lwl olduqunuzda sıla özlemi ölüm yarısı nı ypn yaptıktan sonra 10 lwl olursunuz ve toplama çılgınlıqı görevini ypn 3500000 c olurtabi sabırsızlanmayın uri nizde 5000 olur 3.5ml c yle bıgboy alın ilk baslarda alma demistim ilk baslarda zor kasarsınız bugboyu aldıktan sonra 1. konfi yi hızla doldurun ikinci konfiyede 5 hız 10 kalkan dioreitlerede koyun 10 lwl oldunuzda bir klana girinve o klanla kasılın klan sana para ATARMI bilmem ama bana atarlar 1m c atarsa eqer gene biriktirin 11 lwl oldunuzda klandaki adamlarla kris kesin (cubi lerin göz hakkına girin Msn Happy)) ) görevin adını hatırlamıyorum ama 100 sibelonit görewini ypn her gün SturneR kesin günde 2500 uri kasarsınız 18 ml c yi vega ya sunun ve lf 3 biriktirin ve 10 lf 3 ypn kalkan elitleyin 5 arge ypn gerisi kly
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 29 levelim car full siz uri biriktirmek için can atıyorsunuz çok zor öyle değilmi ama yöntemimi kullanırsanız çaok kolay çarınıza hiç girmeyin girmeyince 1 hafta sonra itiraben hergün 1500 uridium geliyor ben 5 ay girmedim 220.500 uridiummum oldu tabi o kadar sabırınız olması lazım darkorbitti bir müddet bırakın tiwittere girin facebookka girin 1-2 ay sonra görecek siniz sizde baya bir uridium var 30.000 40.000 uriniz olacak alın size hile
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eğer 10 lwl üstüysen git uber kris kes 8 lwl üstüysen sibel kes
Regocuyuz - avatarı
Regocuyuz
Ziyaretçi
12 Aralık 2011       Mesaj #40
Regocuyuz - avatarı