Arama

Darkorbit oyununda kasma yöntemleri nedir? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2015 Gösterim: 64.719 Cevap: 99
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2012       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar bunlar bahanen ya bakım ful vegayim ve kristallon kesmek tır bol bol kesin ama geminiz sık şe streuner den başlayın demoya kadar olan herseyi kesmeye çalışın bu ara da bonuz kutusunda toplayın bir aya kalmaz ii sağlam bı car yaparasın bu arada carima ortak aranıyor isteyenler yorum atsn
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2012       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu bır gerçek ınanmayan baksın

Sponsorlu Bağlantılar

Username:
ѕ¢σяριση{тя}

Server:
USA 2 (East Coast)

Rank:
Chief Space Pilot

Premium:
No

Level:
12

Company:
VRU

Your location:
3-2

User since:
2011-07-11

us3 abd dogu 2 oyunda vru yum 17 lf2 14 4000 lık kalkan var droıt yernı degısdırmemı saglayan 1 m lık aygıt var v seklınde 6 flax leo vs ye kımsenınkı yemıo Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2012       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bu yöntemle full oldum şimdi bir çar açın 1 ay girmein 10 k uri gelecek bu uriyle leo alın şimdi leo alınca x3-x4 de kasılın ama bu arada droit alın en fazla4-5 tane(flax) şimdi bu flaxları 6 lwl yapınca biliyorsunuzki değeri 2 mil credi 5 ile çarpın 10 mil credi şimdi bu 10 mil crediyle tekrar 5 flax alın geriye ne kaldı 6.8 mil bide yaratıklardan kazandığımız var o da en az 2 mil eder topla 8.8 hadi bir de skylab var ondanda 1 günde 500k desek 9.3mil hadi biz bunu yuvarlayalım 10 mil, bunu her gün yapsanız 1 ayda 300 mil eder Msn Grin bununlada lazere flan basın sakın aptllık edip geminizi değiştirmein böyle kasmaya devam edin lazer kalkan fulleyin sonra 3 tane iris alın ve bu işleme devam edin 3 -4 ay sonra bakacaksınız full goli olmuşsunuz yada vega Msn Grin ben bu yöntemi uyguladım yazın sonunda full goli oldum şansıma korsan kutusundanda 250 binlik solence tasarımı çıktı şu an beni keseblen yok 14 lwl im sizde uygulayın geln kapışalım Msn Grin
daha fazlası için >> mmoturk.tk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
asıl credits kazzanma yöntemi kasılmak degil yeni çar aççan başarıları yapcan başarılarda sana bedava diroit veriyo bide geminin phoenix olması lazım böyle oluncak gitcen streuner veya lordaki kes diroit hemen level atlar diroit 4-5-6 seviyelerine ulaşınca sat 4.seviye yapıp satarsan 500.000c 5.seviyeyi satınca 1.000.000c 6.seviyeyi satınca 2.000.000c kazanıyon ben 5.seviye yapıyom satıyom 1.000.000 c sonra bi flax alıyom geliştiriyom satıyom alıyom geliştiriyom satıyom böyle yapıyom 1 günde 5.000.000 credits yapıyom 50 lordaki kesmeden sonra level atlıyo diroit
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2012       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar her şeyi boşverin avantaj kutusu toplayarak bişey yapamazsınız . Rütbe kasmak istiyorsanız 1-2 , 2-2 , 3-2 de kasılın . Tecrübe kasmak istiyosanız mutlaka grup kurup büyük yaratıklara dalın Geminiz iyiyse bu yaratıklar kristallona kadar çıkabilir. Eğer bigboy altı bir genizin varsa x3 haritasında kasılın . grup kurun devolarıum kesin . Ama tecrübe kasmak istiyosanız mutlaka grup kurun TÜRKİYE 2 Serverindeyim 17 Level Şimşek tasarım vegayım *GENERAL-TİTANS*' iyi oyunlar .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2012       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lokum ney
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende 12 lwl leonovum oyuna yeni baslamıstım ve 1 lf3 ümü almamıştım şimdi 3.ayım oldu leonov 7 lf3 diyerleri lf2 en kral lf3 alma yöntemi günde 1-2 ve 1-3 de 2.500 uridium kasmak 4-5 günde 1 lf3 parası oluyor. şimdi 3-4 tane bo2 alıcam sonra leoyu bırakmayın 10-15 lf3 olana kadar leo ile takılın x2 özelliği daha çabuk flax kasıp ticarette güzel ekipmanlar alma şansınız var. lf3 e garanti olsun diye 25 m den aşşağıya basmayın derim. TR4 deyim 36 m ye lf3 gelmemişti yani dediğim gibi geminin içini fulledikten sonra vengaya dönün goli almayın derim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2012       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence hergün 1 saatimi kutu toplamaya ayırırdım 10 kutudan 1 inde uri çıkıyor 1 saatte 3 bin uriyi rahatlıkla yaparsın 1 ayda 10 bin uri geliyorlar günlük 3 b,n uri kas ayda 90 bin uri git goliath al 10 binde dursun bişey alma şimdilik...!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar güçlü olabilmeniz için en iyi yol şu vede para için ilk olarak kendinize yeni bir hesap açın sonra Başarılar diye bişiy var onları hep tamamlayın size lf3 lf2 uridium felan verir başarıları bitirdikten sonra geminiz liberatör olur ama siz phoenixi alın jeneratörlere Hız takın sonra başlayın kutu toplamaya
kutular genelde haritanın üst kısmında bulunur en fazla olduğu yer üst taraflardır 1-2 gün kutu toplayın 15 k uriye ulaşmaya çalışın zaten kolay olur çünkü başladığınızda size vip gelir ve 10k uride gelir ve başarılardan 1k uridium gelir 2 gün kutu kassanız 15 k olur. 15 k yapınca Birtane leonov alın biraz x2'de takılın yeterince krediye ulaşınca geminize ekipman alın jeneratörlere full kalkan tercihimdir.sonra biraz daha kredi yapın ve 3 adet droit alın flax türünden onları 6 lwl yapın tanesi 2 milyon kredi eder satın 6 milyon kredi o 6 milyon krediye 5 flax alın onlarıda 6 lwl yapıp satın sonra yine 5 tane alın 6 lwl yapın satın zaten leonov ve phoenix'te droitlere seviye atlatmak çok kolaydır.böyle böyle yaparak kendinize Ticaret(eski adıyla açık arttırma) kısmından kendinize elit eşyalar alın.Sonra yeteri kadar güçlendiğinizde ve seviyenizi 12 yaptığınızda daha başka yerlere gidin kris felan kesin ama leonovda x4'e kadar güçlü olduğu için yeni gemi almanız gerekebilir tavsiyem bigboy Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ilk başlangıç uri si ile tamir robotu 2 alın daha sonra başlangıç görevlerini yaparak ödüllerini alın. Daha sonra hiç streuner lordak falan uğraşmayın. Direk devo kesin. Lazer alın sonra 252 kalkanlari alın. Bunlar olana kadar uri kasarsınız. Uri ile leo alın. Sonra flax alıp 6 lw yapıp satın. 5 tane flax alıp satın böylece C yaparsınız. O para ile ticaretten lf3 alın. Ve extra alın. Sonra şky lab yapmalısınız. Bu ileride çok lazım olacaktır. 20 lv yapın . Sonra goli alın kris kesin . Sonra paladıum toplayıp kapı bitirin. O zaman baskına hazır olacaksınız. Ve artık çok güçlüsünüz. Arge yapmayı unutmayın.