Arama

Darkorbit oyununda kasma yöntemleri nedir? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2015 Gösterim: 64.717 Cevap: 99
teknoman19 - avatarı
teknoman19
Ziyaretçi
25 Kasım 2012       Mesaj #81
teknoman19 - avatarı
Ziyaretçi
bence 2. mapa geç daha çok kasıyo
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2012       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
leo alın kasılın devo yada sib kesin vegaysanız lordak kesin kristallin kesin goli se kristallon kesin citadel yada aegis seniz cubye adım atın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2012       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim credi kasma yöntemim (yeni başlayanlar da yapabilir) yeni başlayanlar için başlangıç görevleri yapın sonra phonex alın ve 1 lf-3 ardından diroit kasın ve 6. lwl olunca satın örneğin 1 flaxınız var 100.000 crediye alıyorsunuz ve 2.000.000 crediye satıyorsunuz ama yeni başlayanlar paraya dokunmasın sadece flax alsın.Ben bunu 1-2 kez yaptım gittim ticaretten leo aldım ve kasılıyorum şuan 6 flax 3lf3 4lf2 leo yum ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2012       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence hiç istilaya gitmeden global avrupa 5 de yeni aç sonra git phonex al 1 lf-3 al 2-lf3 1lf-2 oldu işte . Ardından diroit kasıp 6.lwle kadar 4-5 m biriktirin gidin uygun bir zamanda leoya basın leo gelince x-3 de kasın ardından x-4 sonra ne yaparsanız yapın banane Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2013       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kötü gemiyle mesela başlagıngıç gemisi ile canavarlara görünmeden bolca en iyi lazer ateşleyin keserlisiniz ben phonixle kestim devolarıum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2013       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben full golathım.,nasıl kastığımı soylicem.İLk olarak size giriş yaptığınızda 10 bin uri geliyor.Sonra baslangıç gorevlerini yapın 15 bin uri kasmaya çalısın.Sonra bir lenov alın onunla kasılın.1 hafta kasılın .Mp1 leri fulleyin Sonra yine kasılın 256.000 c lik kalkanları fulleyin .Devo kesmeye çalısın.Bunu 1 hafta yaparsanız 1m crediniz olmustur ,1m credi ile diroit alın içlerini full lazerle fulleyin .Sonra kutu toplayın 3 hafta 2 saat veya oynamayı sevene 3 saat kutu toplayın 4-2 de ordan 5k uri kasarsınız bunu 5 hafta yaparsanız 175 bine yakın uridyumunuz oluyor . Bu uridyumla lenovun lf3 lerini fulleyin 60 bin uridyum bo2 lerini fulleyin 60 bin uridyum 60+60=120 bin uridyum gitti geriye 15 bin uridyum kaldı onlada tamir parası yparsınız ama vipiniz varsada 15 bin uriyle 6 tane elit hız alın. 1. konfiye full kalkan diroitlere lazer 2. konfiyede full hız diroitlerede kalkan yapın. Boyle olursanız günde yine kutu toplayarak yaratık keserek günde 10k veya 5k uri kasarsınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2013       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler cubikon partisine gidin 17 lwl fulüm cubikon da cubiko 14 lwlden sonra ıce meteroıd partilerinde gününüzü gün edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2013       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler global avrupa 5 teyım ful ırıs x1 ortalama 5 k sepromsuz tabıkı sepromla x1 8. 9 falan spectrum var centaur var gelın kasılalım globale yazın golıath 72 nerdesın fln dıe yazarım ben sıze klan ısmı pl habernz olsun palacılar burda
Goli - avatarı
Goli
Ziyaretçi
16 Mart 2014       Mesaj #89
Goli - avatarı
Ziyaretçi
Benden size bir tavsiye oyuna yeni başladıgınız zaman siza liberator veriyor bu gemiyle başlayıp lordakia + streuner gibi yaratıkları kesiniz daha sonra elinizde 200 c. oldugu zaman bu parayı sadece ticaret'den uygun bır sekılde esyaları alıp daha pahalıya satın ozellıkle geceleri ve aksamları gırmenız sızın ıcın kolaylık olur carınızı az cok saglam yapana kadar oyuna gırmeyın sadece elınızdekı kredıyı artırdıkca gıdıp daha fazla para eden daha cok kazanc saglaya bılecegınız itemleri uygun fıyata alıp 2 veya 3 katı fıyatına satın boylece 1 hafta kadar sure gectıgınde elınızde rahat 6-7 milyon kredi olucaktır. Bu kredıyle geceyi bekleyip saat 2-3 veya 4 gibi 1 milyonunu leonova basın ve alın sonra en guclu tamır robotuna 250-300 kredı arası basın ıkısıde buyuk ıhtımal sızın olacaktır ve 256 c. lık kalkanları dızın + lazerlerı urdium olanlardan degıl kredıyle satılanlarından alın saglam olanı alın lf3 değil lf2 alın 256.c ye düstü suanda ve bu sekılde carınız gayet ıdeal bır saglamlıkta daha sonra gıdıp sureklı gorevlerı yaparak sıbelon devolarıum vb. yaratıkları keserek hem uridium hemde kredinizi cabuk bır sekılde arttırın ve unutmayınkı kesınlıkle uridiumunuzu harcamayın bırıktırdıkce 10.000 yapıp lf3 lere verın lf3 ler fullendıkden sonra 10.000 uridiumluk kalkanları alın onlarda fullenınce carınız kolay kolay yatmaz bır duruma gelıcektır. ve bu sırada levelınız 12-13 veya 14 olmus olacaktır. ve sımdı droit dizme zamanı gıdıp cubıkon kesen adamların yanında cubıkona dalıp fazla mıktarda kredı kasarsınız + kesınlıkle yaratıklardan kargo kutularını toplamayı unutmayın ve bu sıstemlede haftada 35-40 mılyon kredı kasarsınız (sureklı oynarsanız tabiiki) + daha sonra bu yapmıs oldugunuz kredının 7.5 veya 10.milyonu'nu goliath' a basın ve daha cok kredı kasıp gemıyı fulleyene kadar lf3 ıle 10 bin uridiumluk kalkan alıcak para kasın daha sonra carınız 10 numara olur ve her hafta kasmış oldugunuz 40-50 milyon kredinizi gece vakti girip irislere basın bu sıstemle yaklasık 1.5 yılda gemiyi neredeyse fulledım sızlerede bıldırmek ve bılgılendırmek ıstedım Insallah yardımı olmusumdur.. Msn Happy tesekkurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2014       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İlk Başta Göreden 10 bin uri gelior snra bi görev daha var ondanda 5 bin uri gelior . onları yap . sonra o uriyle iris al ve birtane nostromo al . onnla kasıl 1 m 1.5 olunca acık arttırmadan leo çek son 1 dk kala . snra x3 ve x4 haritalarında 15 lf3 15 bo2 olana kadar kasıl . ve tabii 15 tane elit hız bir yandan skylabta credi kas ve Argeleri Yap . sonra Ekipmanların fullenince Goliath'a Geç . Bn Böyle Yapıyorum Msn Wink Taktik Bu Msn Wink