Arama

Darkorbit oyununda kasma yöntemleri nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2015 Gösterim: 64.598 Cevap: 99
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar eger darkorbitte bildiginiz kasma yöntemleri varsa buraya yazar mısınız lutfen birbirimize yardımcı oluruz !!!
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
oyuna yeni baslayanlar için tavsiye EIC ıcın 2-2 VRU için 3-1 e MMO için 1-2 ye gidin ve orada kutu toplayıp lordikian kesin.bunu hergün yapın.6-7 level olunca o zamana kaadar 250.000C. falan biriktirmişşsinizdir. hemen bir bigboy alın ve cephane alın.sonra x3 veya x4 haritasına gidin ve orada mordon kesın.300.000 C. olana kadar kasılın.sonra silahları ful yapın.x3 haritasına gidin ve orada devolorium kesın.devo keserek baya para biriktirin ve jeneratörleri doldurun.eger istila varsa hemen istilaya gidin ve orda kasılın en az 5 milyon C. kasarsanız.hemen bir roket fırlatıcısı alın. sonra jeneratörleri ful 256.000 C. lik kalkanlarla fulleyın.bir dahaki istilaya da gidin.o zmn bi 10 milyon C. kasarsınız.o C. ile droit alın.kanfirigasyon 1 de droitleri ful silah yapın, konfirigasyon 2 de de ful kalkan yapın. merak etmeyın böyle yaparsanız sizi kimse yatıramaz...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ilk oyuna başladığınızda kendinize göre canavrlar kesin sonra ise büyük canavarlar kesin merminiz az kalacaktır alın o zaman karlı çıkarsınız uridium munuz artar Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak eğer phonoix sen streuner yamato ile nostaromo arasında bi gemiysen gurup kur 2 3 de devolarium mordon falan kes bigboy leonov venga yada goliysen sibe lon bs devolarium kristolon kubi fln kesen yada baskına gitcen
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak 10 lvl ve usti isen lokumlarda kasıl
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eger geminiz iyi ise kendinze guveniyosaniz EIC tenseniz 2-3 e veya 2-4 e gidin MMO saniz 1-3 e veya 1-4 e VRU ysaniz 3-3 e falan gidin ve oralarda mordon devo gibi yaratiklari kesin eger geminiz bigboy vengeance goliath yse ve silahlari kalkanlari ful ise devo veya sibo kesin. eger kendinizi pro. hiissediyorsaniz ben kolay yatmam diyorsaniz gidin proegit falan kesin ya da dusman gemisi kesin ve tecrube puani kasin. ben boyle yaptim.daha 10 levelim bigboyum var ama devoyu cok rahat kesebiliyorum.bu arada istilalari hic kacirmayin xDxDxDxDxDxD
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
size bir tavsiye chariniza bir ay girmeyin 10.000 uri gelir ve vip uyesi olursunuz o uriyle leonov alin ve gezin bi de 2.000 urilik tamir robotu alin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
oyuna yeni baslayanlar için tavsiye EIC ıcın 2-2 VRU için 3-1 e MMO için 1-2 ye gidin ve orada kutu toplayıp lordikian kesin.bunu hergün yapın.6-7 level olunca o zamana kaadar 250.000C. falan biriktirmişşsinizdir. hemen bir bigboy alın ve cephane alın.sonra x3 veya x4 haritasına gidin ve orada mordon kesın.300.000 C. olana kadar kasılın.sonra silahları ful yapın.x3 haritasına gidin ve orada devolorium kesın.devo keserek baya para biriktirin ve jeneratörleri doldurun.eger istila varsa hemen istilaya gidin ve orda kasılın en az 5 milyon C. kasarsanız.hemen bir roket fırlatıcısı alın. sonra jeneratörleri ful 256.000 C. lik kalkanlarla fulleyın.bir dahaki istilaya da gidin.o zmn bi 10 milyon C. kasarsınız.o C. ile droit alın.kanfirigasyon 1 de droitleri ful silah yapın, konfirigasyon 2 de de ful kalkan yapın. merak etmeyın böyle yaparsanız sizi kimse yatıramaz...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
gece_kusu - avatarı
gece_kusu
Ziyaretçi
5 Ocak 2011       Mesaj #8
gece_kusu - avatarı
Ziyaretçi
benim gemi goliath 13 lwlim size benden tavsiye hangi lwl yada hangi gemi oldugun önemli deil kaçarak vurun böylecene hayvana sen hasar verirsin ama hayvan sana vuramaz birde bol bol roket kullanın küçük kullanıcılar genelde roket pahalı geliyo diye kullanmazlar ama atagı fazla oldugu için daha ekonomik oluyo turkey 2 serverindeyim bu serverde oynayan varsa goliathım beraber baskın yapabiliriz yada kasılabiliriz klanım var coolbassthe iyteyen gelebilir oyundaki nickname:*CcC_Gece_Kuşu_CcC*
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en iyi şey uri için kutu toplamak kredi için uzaylı kesmek tecrübe puanı için ise düşman kesmek ben big boyum düşman gelmiş görünmez 4-3 e atlamış bende gittim 5 li roketi bir attım can yarıya bir mayın kurmuştım 20 bin de ordan gitti birazda sıktım x4le patladı birde istila savaşında kurobiom mu öyle bişey var hiç saldırmıyo (yalnız büyüğü saldırıyo siz saldırınca 5 bin vuruyo ayağınızı ona göre denk alın)küçüğü 1 milyon 300 bin kredi felan verio büyüğü 5 milyon kredi veriyo ben biraz büyük kestim venga oldum ama düşman çatal goli patlattı neyse birde skylab kurun kalkan alın...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu oyunun püf noktası avantaj kutularıdır eğer geminiz pho gibi düşük veya phoenixseniz size bi uyarı kamuflaj olup avantaj kutusu toplayın zaten bazı haritalarda avantaj kutusunun çoğunlukla bulundukları yerler vardır genelde haritanın en üstünde bulunur bunu kaçırmayın 1 ay boyunca böyle yaparsanız full lf3 lü leo olursunuz (irissiz).
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.