Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Ege Bölgesi'nde yaşayan hayvan türleri nelerdir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 24 Mart 2010 (20:50) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
24871 kez görüntülenmiş, 48 cevap yazılmış ve son mesaj 24 Mart 2014 (18:12) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.77  |  Oy Veren: 31      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 24 Mart 2010, 20:50

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
beyler coğu yerde aradım fakat bulamadım

ege bölgesinde yaşayan hayvan türleri nelerdir lütfen yardım???
En iyi cevap siflali tarafından gönderildi

EGE BÖLGESİNDE HAYVANCILIK

Ege bölgesinde hayvancılık çok gelişmemiştir. Üstelik yakın dönemde otlakların daralması nedeniyle, hayvan sayısında azalma gözlenmektedir. Kıyı kesimde daha çok kıl keçisi, tiftik keçisi ve koyun, iç kesimlerde sığır ve manda besiciliği yaygındır. Balıkçılık ise eski önemini kaybetmiştir özellikle İzmir Körfezi’nin sularını pis olmasından dolayı. Yine eski önemini yitirmiş olmakla birlikte Bodrum kıyılarında sünger avcılığı yapılmaktadır.Aynı zamanda Ege Bölgesi'nde kümes hayvancılığı ve arıcılık da yapılmaktadır.

Umarım yardımcı olmuşumdur.
Rapor Et
Eski 24 Mart 2010, 22:53

#2 (link)
siflali
Ziyaretçi
siflali - avatarı
EGE BÖLGESİNDE HAYVANCILIK

Ege bölgesinde hayvancılık çok gelişmemiştir. Üstelik yakın dönemde otlakların daralması nedeniyle, hayvan sayısında azalma gözlenmektedir. Kıyı kesimde daha çok kıl keçisi, tiftik keçisi ve koyun, iç kesimlerde sığır ve manda besiciliği yaygındır. Balıkçılık ise eski önemini kaybetmiştir özellikle İzmir Körfezi’nin sularını pis olmasından dolayı. Yine eski önemini yitirmiş olmakla birlikte Bodrum kıyılarında sünger avcılığı yapılmaktadır.Aynı zamanda Ege Bölgesi'nde kümes hayvancılığı ve arıcılık da yapılmaktadır.

Umarım yardımcı olmuşumdur.
Rapor Et
Eski 24 Mart 2010, 22:57

#3 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

beyler coğu yerde aradım fakat bulamadım

ege bölgesinde yaşayan hayvan türleri nelerdir lütfen yardım???

Ege bölgesinde hayvancılık çok gelişmemiştir. Üstelik yakın dönemde otlakların daralması nedeniyle, hayvan sayısında azalma gözlenmektedir. Kıyı kesimde daha çok kıl keçisi, tiftik keçisi ve koyun, iç kesimlerde sığır ve manda besiciliği yaygındır. Balıkçılık ise eski önemini kaybetmiştir özellikle İzmir Körfezi’nin sularını pis olmasından dolayı. Yine eski önemini yitirmiş olmakla birlikte Bodrum kıyılarında sünger avcılığı yapılmaktadır.Aynı zamanda Ege Bölgesi'nde kümes hayvancılığı ve arıcılık da yapılmaktadır
.

Ege Bölgesi'nde yapılan hayvancılık hakkında bilgi verir misiniz?
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2010, 22:07

#4 (link)
ECEEGE2000
Ziyaretçi
ECEEGE2000 - avatarı
lütfen hangi hayvanlar
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2010, 22:19

beliriz

#5 (link)
ECEEGE2000
Ziyaretçi
ECEEGE2000 - avatarı
öğretmen ödev verdi ama yok yok yok
Rapor Et
Eski 4 Ocak 2011, 21:42

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen bulun
Rapor Et
Eski 4 Ocak 2011, 21:44

bulun

#7 (link)
çılgın
Ziyaretçi
çılgın - avatarı
lütfen bulun ödewim var
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2011, 18:14

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen bulun öğretmen sözlü yapcak
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2011, 20:19

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ya soru= Yaşadığınız bölgedeki yani (egeee bölgesindeki) bitki örtüsü ve hayvancılık faaliyetleri CEVAP ALABİLİRMİYİM ?
Rapor Et
Eski 16 Ocak 2011, 10:25

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ege bölgesinde yetişen hayvanlar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.178 saniyede (73.87% PHP - 26.13% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 01:45
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi