Arama

Türk Kalp Vakfı'nın yararı nedir?

Güncelleme: 11 Nisan 2012 Gösterim: 8.254 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Türk Kalp Vakfı Olmasaydı Neler Olurdu? Lütfen hemen cevaplayın yarınki ödevime çok lazım...lütfenn Msn Confused Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Türk Kalp Vakfı (TKV), merkezi İstanbul'da olan bir sivil toplum kuruluşu'dur.

Sponsorlu Bağlantılar

Vakfın logosu1975 yılında faaliyete başlayan Türk Kalp Vakfı'nın kurucuları, şu isimlerden oluşmaktadır: Ahmet F. Ekmekçioğlu, Doğan Gündüz, Doç. Dr. Edip Kürklü, Dr. M. Ali Işığıgür (em. amiral), Dr. Müh. H. Tahsin Önalp, İbrahim Bodur, İzzet İşman, Mehmet Emin Karamehmet, Necmettin Bayramoğlu, Nezih Demirkent, Süha Dağdeviren.

TKV, ABD ve İtalya'dan sonra dünyada üçüncü kalp vakfı olma özelliğini taşır. Vakıf, toplanan yardım, bağış ve kendi olanaklarıyla sağlık ve tedavi - tanı hizmetleri yapmaktadır.

Türk Kalp Vakfı, her yıl "Edip Kürklü ödülü", "İyi kalpli ol" ödülü gibi ödüller dağıtmakta, semt ve okullarda kalp sağlığı taramaları yapmaktadır. Vakfın Yönetim Kurulu başkanı Çetin Yıldırımakın'dır.
LeqoLas - avatarı
LeqoLas
Ziyaretçi
5 Nisan 2010       Mesaj #3
LeqoLas - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
1975 yılında faaliyete başlayan Türk Kalp Vakfı'nın kurucuları, şu isimlerden oluşmaktadır: Ahmet F. Ekmekçioğlu, Doğan Gündüz, Doç. Dr. Edip Kürklü, Dr. M. Ali Işığıgür (em. amiral), Dr. Müh. H. Tahsin Önalp, İbrahim Bodur, İzzet İşman, Mehmet Emin Karamehmet, Necmettin Bayramoğlu, Nezih Demirkent, Süha Dağdeviren.
TKV, ABD ve İtalya'dan sonra dünyada üçüncü kalp vakfı olma özelliğini taşır. Vakıf, toplanan yardım, bağış ve kendi olanaklarıyla sağlık ve tedavi - tanı hizmetleri yapmaktadır.
Türk Kalp Vakfı, her yıl "Edip Kürklü ödülü", "İyi kalpli ol" ödülü gibi ödüller dağıtmakta, semt ve okullarda kalp sağlığı taramaları yapmaktadır. Vakfın Yönetim Kurulu başkanı Çetin Yıldırımakın'dır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
türk kalp vakfı olmasaydı neler olurdu lütfen yardım edin acil ödevim var hemde bugüne Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaaa lütfen bi,şey çıksın artık ara ara yeter artık bişey çıksın yhu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Artık Yeter Türk Kalp Vakfının Amacı Dedik Adamlar Kimin Kurduğunu Falan Yazıyor.CEVAP BEKLİYORUM...BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM...