Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Serbest öykü nasıl yazılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 27 Mart 2010 (21:04) tarihinde açılmıştır.
12638 kez görüntülenmiş, 19 cevap yazılmış ve son mesaj 24 Nisan 2013 (13:19) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 27 Mart 2010, 21:04

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
türkçe performans ödeim serbest öykü yazma,ama ben nasıl ve ne yazacağımı bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

benim türkçe öğretmenim öykü yazmamı istedi tabi bende nasıl yazlacağnı bilmiyorum.Bana nasıl öykü yazacağımı öğretir misiniz?
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 16 Mayıs 2010, 20:28

öykü nasıl yazılır

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim türkçe öğretmenim öykü yazmamı istedi tabi bende nasıl yazlacağnı bilmiyorum.Bana nasıl öykü yazacağımı öğretir misiniz?
Rapor Et
Eski 19 Kasım 2010, 00:03

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha oqretmen bızede hıkaye (öykü) yazın dedı nasıl yazacaqımı ve ne ıle ılgılı yazacaqımı bılmıyorum acıl lazım pazartesı gunune oqretmen not verıcek
Rapor Et
Eski 7 Mart 2011, 19:07

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ambulansların olay yerine daha hızlı gelmesinin yararlarından bahseden kısa bir hikayeye ihtiyacım var
Rapor Et
Eski 16 Nisan 2011, 20:21

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
YHA ARKADAŞ BANA ACİL LAZIM VALLAHA GOTUREMESEM AYVAYI YERİM
Rapor Et
Eski 17 Nisan 2011, 21:23

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
öyküde 4 önemli unsur vardır 1 i olay yer ve mekan zaman bunlar olmadan öykü yazılamz
Rapor Et
Eski 29 Ekim 2011, 20:52

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Öyküde yer,zaman,olay ve kişiler bulunur.
Di'li Geçmiş Zaman (bilinen geçmiş zaman)kullanılır.
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2011, 18:28

hikaye

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
banada ogretmen bir hikaye yazmani istedi fakat bilmiyorum nasil baslanir nasil biter yardimci olurmusunuz
yarina dek yazmam gerek
Rapor Et
Eski 9 Kasım 2011, 14:49

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya banada lzm doğru dürüst söyleyin şunu
Rapor Et
Eski 30 Kasım 2011, 19:11

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ltfn insanlara yalnış bilgiler vermeyelim . bn de türkçe sınavında dili geçmiş zaman oolarak yazdım öğretmen onu kabul etmedi ...
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.167 saniyede (69.87% PHP - 30.13% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 02:22
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi