Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Kablosuz ağıma bağlananları görmek için ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda xxyzff09 tarafından 3 Nisan 2010 (20:53) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
5655 kez görüntülenmiş, 3 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Mayıs 2011 (20:14) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 3 Nisan 2010, 20:53

#1 (link)
xxyzff09
Ziyaretçi
xxyzff09 - avatarı
arkadaşlar kablosuz ağıma bağlananları görmek için ne yapmalıyım.google da bişeyler okudum fakat modemlerin arayüzleri aynı olmadıgından bulamadım.Tp-Link modemin arayüznden anlayan var mı ?Varsa nasıl bakılıyor bağlananlara ?
Benzer Konular: Etiketler:
  • kablosuz agima baglananlari gorme
  • tp link modem baglananlari gorme
  • tp link modeme baglananlari gorme
  • wifiye baglananlari gorme
  • wireless baglananlari gorme
Rapor Et
Reklam
Eski 8 Mayıs 2011, 19:58

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar ben de agıma baglanalarınerden gorcemı merek edıyorum
Rapor Et
Eski 8 Mayıs 2011, 20:13

#3 (link)
The Eniqmatic
Ziyaretçi
The Eniqmatic - avatarı
Sanırım wireless sniffer'ları kullanarak bu tip bir işlem yapabilirsiniz ama denemeye bile değeceğini düşünmüyorum. Eğer şifreleme yetersiz olabilir diye endişe ediyorsanız üzerine SSID'nizi gizleyip bir de MAC Adresi filtresini açın ve artık bundan sonra ağınıza kimse giremez.

Router seçerken bu tip özelliklere pek bakılmıyor ama benim kullandığım cihazın her portuna (ethernet, wireless, usb) kim bağlanmış, o anda aktif mi değil mi..vb tüm bilgileri arayüzde izleyebiliyorum
Rapor Et
Eski 8 Mayıs 2011, 20:14

#4 (link)
"Popi Prenses"
Gece Prensesi - avatarı
ilk olarak modemin arayüzüne bağlanırken 192.... sonraki aşamada girdğin şifreyi değiştir şifreleme sistemini wpa2 veya wpa kullan sendeki modemdede olması gerek mac filtresi bunu aktif edip sadece kablosuz bağlanan pclerin(baban,kardeşinbiggrin)mac adresini yaz..mac adresini öğrenmek için ilgili pcye komut satırına ipconfig /all yazın örnek bir mac adresi:00-1C- gibi olur unutmayınki ilgili pcdeki kablosuz adapterin mac adresini ediniceksiniz..sanırım taş gibi oldu bu şekildebiggrin ayrıca wpa şifreleme sistemide çok serttir kırılması çok zormuş ancak olurya komşdan biri arakladı diyelim şifreyi pcdenbiggrin mac filtreden geçemez....
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.136 saniyede (67.82% PHP - 32.18% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 21:06
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi