PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Fotoğraf makinesinden bilgisayara nasıl resim aktarabilirim?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir13:51, 12 Nisan 2010 
ArqaDasLar noLur YardM Edn yha.. dijital Fotoqraf maqinem waRR ama fotoLarı nasıL Aqtarıcam ßiLmiYrmm.. noLur YardMM. eDnn.. Cevplarınız ߀qLiorum
En iyi cevap biruni tarafından gönderildi

fotoğraf makinenizde ismini bilmiyorum ama, posta pulu boyutu kadar, bez gibi bir parçayı;
fotoğraf makinenizden çıkartıp,
o bahsettiğim parçayı alabilenn (takma yeri olan)pc ye takacaksınız. resim dosyası veya resimler karşınıza çıkar.
laptoplarda, sağ en son taraftadır genelde.
Benzer Konular:
Cevap
biruni22:56, 12 Nisan 2010 
fotoğraf makinenizde ismini bilmiyorum ama, posta pulu boyutu kadar, bez gibi bir parçayı;
fotoğraf makinenizden çıkartıp,
o bahsettiğim parçayı alabilenn (takma yeri olan)pc ye takacaksınız. resim dosyası veya resimler karşınıza çıkar.
laptoplarda, sağ en son taraftadır genelde.
Cevap
Misafir20:16, 29 Aralık 2010 
laptop un yanunda bir kart sokma yeri var siz ona sokup açıcaksınızz ....
Cevap
Misafir21:25, 25 Mayıs 2011 
arkadaslar yardım
Cevap
Misafir13:00, 1 Eylül 2011 
bilgisayara fotoğraf makinesini usb olarak bağladım açtım içindeki dosyalar görünmüyo değişik dosyalar geliyolr ne yapabilirim
Cevap
Valeria21:07, 1 Eylül 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
bilgisayara fotoğraf makinesini usb olarak bağladım açtım içindeki dosyalar görünmüyo değişik dosyalar geliyolr ne yapabilirim
Telefonun içindeki bellek kartını pc adaptörüne takarak dosyaları görüntülemeye çalışın.
Cevap
Misafir09:37, 7 Ocak 2012 
kodak marka fotograf makinam var daha önce resimleri yüklüyordum bilgisayarıma şimdi yüklüyemiyorum ne yapmam lazım .tşk ler
Cevap
Misafir16:13, 24 Ocak 2012 
ARKADAŞLAR FOTOĞRAF MAKİNESİNİN KABLOSU VAR İÇİNDEDE FOTORAFLAR VAR. AMA BİR KISMI YÜKLENİYO DİĞERLERİ YÜKLERNMİYO BİLGİSAYARA ( LÜTFEN BİR YARDIM EDİN )...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..
Cevap
neriman13:19, 16 Temmuz 2012 
fotğraf makınasının bağlantı kablosunu taktım,ve pc 'ye soktum diğer ucunuda ama hıç bişy karşıma çıkmıyo hard diskım bozuk olmadan önce kolay adıyodum ama artık yapamıyorum :s napmalıyım
Cevap
Misafir10:50, 4 Kasım 2012 
arkadaşlar benim usbumda yok bilgisayarda masaüstü ne yapam ben
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama