Arama

Facebook'ta sayfa üzerine nasıl yazı yazılır?

Güncelleme: 15 Aralık 2014 Gösterim: 18.635 Cevap: 11
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Face'de sayfa üzerine nasıl yazı yazılır?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

face sayfa duzeni nasil yapilir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

selam
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de aradım bulamadım Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben şimdi bi sayfa kurdum ve yazı yazıyorm ama siyah görünüo .( dier sayfalarda ise sayfa yöneticilerinin yazdıkları mavi görünüo ben de öle görünmesini istiyorm lütfen yardımmcı olun Msn Sad(((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Misafir Sayfanda mavi yazı paylaşmak için Albüm Oluşturarak dene albümün adıda istediğin mavi yazı olsun Msn Grin Sonra Resim fln yüklersin Paylaş ve oldu Msn Grin Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
enter
shıft e bas sıyah gorunum gecsın normal yazıyı yaz ;! shıtf alt gr enter yap hemen olyr D:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook sayfamda resmin solda yazının sağda cıkmasını istiyorum ama nasıl yapıcağımı bilmiorum yardım edebilir misiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sayfaya mavi yazı yazmayı anlatacagım sayfayı acıyoruz prıfil resminin altındaki menüden notları bulup tıklıyosunuz sonra not yaz gelecek onada tıklayın not yazma sayfası gelecek şimdi burayı iyi okuyun başlık yazan kısıma kısa bi şiir yada ne isterseniz yazın veya kopyalayın alt tarafda bir fotagraf ekle var bide resim yükleyin yayınla diyin yayınladıgınız yazının üstüne tıklayıp düzenle diyip resmin üstüne sag tuşla tıklayp baglantı adresini kopyalayın diyin duvara geri gelin ve son adım duvarda üst kısımda bulunan durum fotagraf videolar baglatılar yazan yerede baglantıları tıklayıp kopyaladıgım adresi oraya yapıştırıyoruz ekle diyoruz sonra paylaş geliyo işte bu kadar kolay anlamayan varsa bana ulaşsınlar tşk ederim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar benım admın Ornegın ASD ben bu ASD nın yanına ASD (....) yazı yazıcam nasıl yapabıllırım lutfen yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook milletle dalgamı geçiyor hesapları niye kapatıyor bundan sonra facebook kullanmıyacagım