Arama

MSN adresine e-mail gelmiyor, sebebi ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Mart 2014 Gösterim: 18.194 Cevap: 21
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR YENİ MSN ACTIM FAKAT EMAIL GELMİYOR FACEYE ÜYE OLDUM ONAYLANMADI DAHA ONAYLANSIN DIE MSNME EMAIL ATIYORUM AMA GİTMIYOR EPOSTA HEP BOŞ BAŞKAI BI MSNDEN KENDIME MESJ ATIYORUM GELİYOR AMA FACEDEN BİŞİ GELMİYO NEDEN BİLMİYORUM BİLGİLİ ARKADAŞLAR YARDIM EDERSE SEVINIRIM SIMDIDEN TŞK
EN İYİ CEVABI KinqofTheDewil verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yaa arkadaslar combat armsda carımın sifresini değiştirmek istiyorum fakat msn me ileti gelmiyor bunun sebebi ne yaww bilen yok muu

Sponsorlu Bağlantılar

senin msn'ne iletinin qelmemesinin nedeni ya otomatik qönderilen sistem mesajında sorun vardır ya da mail adresi yazdıqında kısımda bi yanlışlık olabilir. oyunla ilqili iletilerinie dikkat et eqer 15 dk dan sonra qeliyolarsa o iletiye cevap verme o şekilde hecklenen çok kişi var.
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
16 Nisan 2010       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR YENİ MSN ACTIM FAKAT EMAIL GELMİYOR FACEYE ÜYE OLDUM ONAYLANMADI DAHA ONAYLANSIN DIE MSNME EMAIL ATIYORUM AMA GİTMIYOR EPOSTA HEP BOŞ BAŞKAI BI MSNDEN KENDIME MESJ ATIYORUM GELİYOR AMA FACEDEN BİŞİ GELMİYO NEDEN BİLMİYORUM BİLGİLİ ARKADAŞLAR YARDIM EDERSE SEVINIRIM SIMDIDEN TŞK

Facebook 'a üye olurken verdiğiniz e-mail adresi ile birbirini tutuyor mu msn adresiniz? Eğer adreste bir sorun yoksa onay kodu gelmesi biraz zaman alabiliyor sabırla beklemeniz gerekebilir. Email kutunuzun gereksiz postalar bölümüne de bakmayı unutmayınız .

Sponsorlu Bağlantılar
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
faceden mail gelmiyor ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum lutfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar şifre istiyorum msnime mail gelmiyor neden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kanks benimde gelmiyor 1 sene oldu face'yi açtıgıma daha bekliyom daha bekliyom sorun ne dir bilen varmı ????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana örnek bir e -posta gönderir misiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar cevap üretin buna benim msn adresime hiçbir link hiç gelmiyor hep 642 de darkorbitten 990.000 urilik link gelecek onaylamam lazım nsıl yapacam lütfen yardım acilLLLLLLLLLLLLLLLLL link ve de mesaj hiç gelmiyor 642 de kaldı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn me face den mesaj gelmiyo acilen bişe bulmam lazım msn me mesaj gelsin istiyorum çünkü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gitti gidiyordan mesaj gelmiyo yardım edin lütfen msnme mail gelmio
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba arkadaşlar benim msn aynı sorun hiç bi ileti gelmio anlamadım gitti çözümü bilen varmı