Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Açıköğretim lisesi mezunları üniversiteyi nasıl okurlar?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 20 Nisan 2010 (09:18) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
48503 kez görüntülenmiş, 49 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Ekim 2014 (11:05) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.55  |  Oy Veren: 11      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 20 Ekim 2011, 08:39

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar açıköğretim lisesi ild normal düz lise diploması aynı ya lütfen artık bu soru sorulmasın
Rapor Et
Reklam
Eski 29 Ekim 2011, 13:31

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkdşlr bn meslek lisesi 2.sınıf öğrencisiyim seneye açık liseden dewam edicem kaçıncı sınıftan dewam ederim
Rapor Et
Eski 11 Kasım 2011, 11:45

AÇIKÖĞRETİM

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BEN AÇIKÖĞRETİM OKUYORUM VE SAĞLIK MESLEK .İŞLETME. DİL VE ANLATIM .TÜRK EDEBİYATI .EKONOMİ.SANAT TARİHİ DERSLERİNİ SEÇTİM NASIL ÜNİVERSİTEYE GİDEBİLİRİM
Rapor Et
Eski 8 Aralık 2011, 13:11

sevim

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar herkeze selam ben açık meslek lisesinde okuyorum bu sene yeni başladım 10. sınıf çocuk gelişimi bölümündeğim çocuk psikoloğu olmak istiyorum ama üniversiteye nasıl gidicem bilmiyorum normal üniversite sınavınamı girmem gerekiyo bana bu açıklarsanız sevinirim teşekürler...
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2011, 02:31

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar orgun egitimde ister liseyi 1 sınıftan ister 4 sınıfta bırakın en basa donuyorsunuz yani kredili sisteme gecildigi için 192 krediyi tamamlamanız gerekiyor yılda 17 yasından buyuk herkez toplam 3 kere sınava girme sansı var her sınavda en yuksek kredi 30'dur butun sınavları gecerseniz 2,5 yılda mezun olursunuz ve herkez gibi oss sınavına girerek ister orgun isterse acık ogretim fakultesinden devam edebilirsiniz. size tavsiyem sınavlara calısırken kitaplardan daha cok gecmiş veya online sorulardan calısmanız hemen hemen 3/2si buralardan cıkıyor herkeze basarılar umarım bi faydam olmustur sevgilerimle..
Rapor Et
Eski 8 Ocak 2012, 20:40

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende meslek a.ö son sınıfım 2,5 sende 202 kredi yaptm son senem üni sınavı kayıtlrı baslamıs ne gerekiyo bilen varmı?
Rapor Et
Eski 13 Ocak 2012, 20:11

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
acık öğretım lıseyı bıtırdıkten sonra polıs olabılırmıyım acaba bılgılendırırsenız sevınırım
Rapor Et
Eski 14 Ocak 2012, 04:50

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar açık ögretim lisesi bitirdikten sonra istediğiniz her üniversitede okuya bilirsiniz tabi ki puanını öss yani lys ve ygs ye girip alarak
aölden mezun olan ögrencinin örgün egitim alan bir ögrenciden hiç bir farkı yok tek fark okula gitmiyorsun başka hiç bir fark yok
aölü bitirdikten sonra polis ola bilirsiniz ama onun için lys ygs girmeniz ve geçen sene 280 puandı bu sene artar yada azalır puan birşey diyemem o puanı alıp polisliğe başvuru yapabilirsiniz
aöl bitirdikten sonra tekrar söylüyorum normal üniversite sınavına giriyorsunuz başka bir sınava girmiyorsunuz yani ben aöl bitirdim polis olabilirmiyim ne yapmam gerek şunu mu bunu mu yapmam gerek demenize gerek yok örgün egitim alan bi arkadaşınız nasıl yapıyorsa aynısını yapıcaksınız bu bilgiler size yeterli olmadıysa kardeşlerim aölün sitesine girip orda ki 7/24 telefon hattından arayıp sorularınızı yönelte bilirsiniz yada en yakın milli eğitime gidip sora bilirsiniz internette neden arıyorsunuz gidip sorun arkadaşlar milli eğitime falan
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2012, 15:39

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben daha yeni başladım açık liseye de ben beden eğitimi öğretmeni olmak istiyorum acaba olabilirmiyim yani voleybol;futbol;masa tenisi oynadım ama ş,mdi oynamıyorum nasıl olcak öle iş ya bana biri sölesin ltfen =)
Rapor Et
Eski 11 Şubat 2012, 00:59

help

#20 (link)
Misafir2
Ziyaretçi
Misafir2 - avatarı
meraba arkadaşlar bn açık öğretim öğrencisiyim işim çok ama çok zor biliyorum ama ünüversiteye içerden devam etmek istiyorum aranızda bnm gibi liseyi açıktan okuyup ünüversiteye içerden giden veya bana bu konuda yardımcı olacak kimse varmı acaba
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Açıköğretim lisesi mezunları üniversiteyi nasıl okurlar? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 20 Eylül 2014 00:33
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 5
Son Mesaj: 10 Temmuz 2014 14:55
Gönderen: ebrulii Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 9 Temmuz 2013 14:55
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 13
Son Mesaj: 15 Nisan 2013 09:42
Gönderen: DaRq Wori0R Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 19 Şubat 2011 11:55
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.143 saniyede (68.38% PHP - 31.62% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:06
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi