Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Açıköğretim lisesi mezunları üniversiteyi nasıl okurlar?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 20 Nisan 2010 (09:18) tarihinde açılmıştır.
52610 kez görüntülenmiş, 51 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Aralık 2014 (17:49) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 20 Nisan 2010, 09:18

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
açıköğretimde okuduktan sonra üniversiteyide dışardanmı okuyacağıız
En iyi cevap Valeria tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Hayır normal lise bitirmiş öğrenciler gibi sınava gireceksiniz ve kazandığınız bölümü normal bir şekilde okumaya devam edeceksiniz. Açıköğretim okuyan birinin üniversiteyi de açıktan okuma zorunluluğu yoktur.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 20 Nisan 2010, 09:40

#2 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Hayır normal lise bitirmiş öğrenciler gibi sınava gireceksiniz ve kazandığınız bölümü normal bir şekilde okumaya devam edeceksiniz. Açıköğretim okuyan birinin üniversiteyi de açıktan okuma zorunluluğu yoktur.
Rapor Et
Eski 12 Haziran 2010, 12:32

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
liseyi okuyup öss sınavına gircez deyilmi?her bölümü kazanma şansımız var diymi?puanımıza göre bölüm kazanıcaz diymi?merak ettim şey üniversiteyi kazandık diyelim onudamı açııktan okuycaz?
Rapor Et
Eski 17 Eylül 2010, 13:03

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben lisede kaldım açık ögretime yazıldım lise 3 de sınıfta kaldım lise 3 de 3 zayıfım vardı açık ögretimden kaç yılda mezun olurum açık ögretimden mezun olduktan sonra ünversteye giden düz lise ögrencisi gibimi gidebilirim yoksa düz liseden gidenler benden dahamı avantajlı olurlar
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2011, 12:52

2

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aol okurken unuve nasıl gidilebilir
Rapor Et
Eski 4 Ağustos 2011, 14:13

açık lise

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
liseyi bitrimek için 60 krediye ihtiyacım var ve önümüzdeki sene içinde 3 sınav ama biri kurtarma.krediyi toplayıp üniverstiye girebilir miyim?cevap verirseniz sevinirim çünkü ona göre bu sene dersaneye yazılıcm
Rapor Et
Eski 9 Ağustos 2011, 18:24

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
acık ogretım lısesı kredılı sısteme gecmıs kredılerın tamamınıalınca lıse dıplomasını hemen alabılırmıyım
Rapor Et
Eski 9 Ağustos 2011, 21:58

#8 (link)
bihter_hazal
Ziyaretçi
bihter_hazal - avatarı
àçıköğretim lisesi mezununun normal düz lise mezunundan hiçbir farkı yoktur.
önce öss ye girerler
Daha sonra öss yi kazanmalrı lazım
Herkes üniversite okuaycak diye bir şey yok
part time okur
kağıda yazıp okur
istedikten sonra nasıl olsa okunur, sen yeter ki okumak iste.
açıkilk öğretim üniversitewsini okur
2 üniversite bile okur. bizzat tanıdığım var.
Ben bu hepsini biliyorum çünki ebnde bunşların hepsini yaptım 30 yaşındayım.
Rapor Et
Eski 4 Eylül 2011, 21:53

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mesleki açık ögretim lisesi okuyorum elektrik /elektronik görüntü ses bölümünü okuyorum son senem 139 kredim var üniversiteye girmek istiyorum kaç kredi daha toplamam gerek üniversitede yine lisede okudugum bölümü okumak istiyorum ne yapmam lazım bu yeni sistemi hiç anlamdım 2 yıllık kendi bölümümü okusam yeter üniversite giriş işlemlerini anlatırsanız sevirim
Rapor Et
Eski 7 Eylül 2011, 11:57

üniversite hakkında

#10 (link)
kadirmania
Ziyaretçi
kadirmania - avatarı
Herkeze selam yeni üye oldum buraya ve sormak istedğim birsey vardı
şimdi ben 9 ve 10 genel lisede okudum ve 10. sınıfta kaldım ailem beni açık liseye aldılar şimdi bende mesleki açık öğretim lisesine geçmek istiyorum .şimdi soru şu :
üniversite kazanmak için hangisinden devam etmem gerekli yani mesleki açık lisedende üniversite kazanıla bilirmi? eğer zora giriyorsa ne önerirsiniz en iyi nasıl üniversite kazanırım (tabi çalısmak farz ????
not:93 doğumluyum
Sponsorlu Bağlantılar
Son Düzenleyen Valeria; 7 Eylül 2011 @ 12:04. Sebep: Msj içeriği.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.157 saniyede (67.27% PHP - 32.73% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 09:45
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi