Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Göz kayması tedavisinde gözlük kullanmak yeterli midir?

Gösterim: 3133 | Cevap: 1
Misafir
Cevaplanmış   |    22 Nisan 2010 00:22   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Göz kayması tedavisinde gözlük kullanmak yeterli midir?

5 yasında oglum var 2 gozundede cıddı derecede kayma amelıyat dedıler ama butcemi cok asıyor su anda gozluk tedavısı var gozluk kullanıyo hıc bır ıse yaramıyo lutfen yardım edın bana
En iyi cevap Valeria tarafından gönderildi

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

5 yasında oglum var 2 gozundede cıddı derecede kayma amelıyat dedıler ama butcemi cok asıyor su anda gozluk tedavısı var gozluk kullanıyo hıc bır ıse yaramıyo lutfen yardım edın bana

Öncelikle geçmiş olsun .Doktorunuz size yeterli bilgi ve çözümü vermiş bizim size bilgi vermekten başka yapabileceğimiz bir şey yok . Keşke olabilse :) Aşağıdaki mesajı inceleyiniz sağlıklı günler dileriz .

Gözdeki sorunların tedavisinde ülkemizdeki teknolojik olanaklar, doktorlarımızın ve hastanelerimizin başarısı dünya çapında takdir görüyor. Yakın bir zamana kadar ülkemizden yurt dışına tedaviye gidilirken, artık yurt dışından yabancılar göz hastalıkları ve göz cerrahisi için tedavi olmak üzere ülkemize geliyor.
Sorunlarınız önemli ama endişelenmeyin ve gecikmeyin.
Göz çok önemli ve değerli bir organımızdır. Gözünüzde az bile olsa görme kaybı,eksikliği, azlığı, bozukluğu ve hatta değişikliği ihmale gelmez. Mutlaka bulunduğunuz ilin devlet hastanesine başvurun, sizi doğru olarak yönlendireceklerdir. Belki sorununuz geçicidir ve müdahale gerektirmez, ama önemliyse hemen gereken tedavi yapılacaktır. Gözde kayma bazan geçicidir, bazan da ameliyatla düzelir. Buna bir uzman sizi muayene edip karar verecektir. Gecikmeyin.
Sağlıklı günler dileriz.

22 Nisan 2010 08:26   |   Mesaj #2   |   
Valeria - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
Amisos

7773
6.968 mesaj
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle geçmiş olsun .Doktorunuz size yeterli bilgi ve çözümü vermiş bizim size bilgi vermekten başka yapabileceğimiz bir şey yok . Keşke olabilse Aşağıdaki mesajı inceleyiniz sağlıklı günler dileriz .

Gözdeki sorunların tedavisinde ülkemizdeki teknolojik olanaklar, doktorlarımızın ve hastanelerimizin başarısı dünya çapında takdir görüyor. Yakın bir zamana kadar ülkemizden yurt dışına tedaviye gidilirken, artık yurt dışından yabancılar göz hastalıkları ve göz cerrahisi için tedavi olmak üzere ülkemize geliyor.
Sorunlarınız önemli ama endişelenmeyin ve gecikmeyin.
Göz çok önemli ve değerli bir organımızdır. Gözünüzde az bile olsa görme kaybı,eksikliği, azlığı, bozukluğu ve hatta değişikliği ihmale gelmez. Mutlaka bulunduğunuz ilin devlet hastanesine başvurun, sizi doğru olarak yönlendireceklerdir. Belki sorununuz geçicidir ve müdahale gerektirmez, ama önemliyse hemen gereken tedavi yapılacaktır. Gözde kayma bazan geçicidir, bazan da ameliyatla düzelir. Buna bir uzman sizi muayene edip karar verecektir. Gecikmeyin.
Sağlıklı günler dileriz.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Göz kayması tedavisinde gözlük kullanmak yeterli midir? Konusuna Benzer Konular

Göz kayması ameliyatla düzeltilir mi?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 185
Son Mesaj: 6 Mart 2015 16:15
Göz kayması nasıl tedavi edilir?
Gönderen: ysmn Forum: Soru-Cevap
Cevap: 59