MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan Misafir tarafından açılmış Göz kayması tedavisinde gözlük kullanmak yeterli midir? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: 5 yasında oglum var 2 gozundede cıddı derecede kayma amelıyat dedıler ama butcemi cok asıyor ...
CEVAP VAR

Göz kayması tedavisinde gözlük kullanmak yeterli midir?

Gösterim: 3.458 | Cevap: 1
22 Nisan 2010 00:22   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
5 yasında oglum var 2 gozundede cıddı derecede kayma amelıyat dedıler ama butcemi cok asıyor su anda gozluk tedavısı var gozluk kullanıyo hıc bır ıse yaramıyo lutfen yardım edın bana
Sponsorlu Bağlantılar
En iyi cevap Valeria tarafından gönderildi

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

5 yasında oglum var 2 gozundede cıddı derecede kayma amelıyat dedıler ama butcemi cok asıyor su anda gozluk tedavısı var gozluk kullanıyo hıc bır ıse yaramıyo lutfen yardım edın bana

Öncelikle geçmiş olsun .Doktorunuz size yeterli bilgi ve çözümü vermiş bizim size bilgi vermekten başka yapabileceğimiz bir şey yok . Keşke olabilse :) Aşağıdaki mesajı inceleyiniz sağlıklı günler dileriz .

Gözdeki sorunların tedavisinde ülkemizdeki teknolojik olanaklar, doktorlarımızın ve hastanelerimizin başarısı dünya çapında takdir görüyor. Yakın bir zamana kadar ülkemizden yurt dışına tedaviye gidilirken, artık yurt dışından yabancılar göz hastalıkları ve göz cerrahisi için tedavi olmak üzere ülkemize geliyor.
Sorunlarınız önemli ama endişelenmeyin ve gecikmeyin.
Göz çok önemli ve değerli bir organımızdır. Gözünüzde az bile olsa görme kaybı,eksikliği, azlığı, bozukluğu ve hatta değişikliği ihmale gelmez. Mutlaka bulunduğunuz ilin devlet hastanesine başvurun, sizi doğru olarak yönlendireceklerdir. Belki sorununuz geçicidir ve müdahale gerektirmez, ama önemliyse hemen gereken tedavi yapılacaktır. Gözde kayma bazan geçicidir, bazan da ameliyatla düzelir. Buna bir uzman sizi muayene edip karar verecektir. Gecikmeyin.
Sağlıklı günler dileriz.
22 Nisan 2010 08:26   |   Mesaj #2   |   
Valeria - avatarı
VIP VIP Üye
Amisos

5.807
6.873 mesaj
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle geçmiş olsun .Doktorunuz size yeterli bilgi ve çözümü vermiş bizim size bilgi vermekten başka yapabileceğimiz bir şey yok . Keşke olabilse Msn Happy Aşağıdaki mesajı inceleyiniz sağlıklı günler dileriz .

Gözdeki sorunların tedavisinde ülkemizdeki teknolojik olanaklar, doktorlarımızın ve hastanelerimizin başarısı dünya çapında takdir görüyor. Yakın bir zamana kadar ülkemizden yurt dışına tedaviye gidilirken, artık yurt dışından yabancılar göz hastalıkları ve göz cerrahisi için tedavi olmak üzere ülkemize geliyor.
Sorunlarınız önemli ama endişelenmeyin ve gecikmeyin.
Göz çok önemli ve değerli bir organımızdır. Gözünüzde az bile olsa görme kaybı,eksikliği, azlığı, bozukluğu ve hatta değişikliği ihmale gelmez. Mutlaka bulunduğunuz ilin devlet hastanesine başvurun, sizi doğru olarak yönlendireceklerdir. Belki sorununuz geçicidir ve müdahale gerektirmez, ama önemliyse hemen gereken tedavi yapılacaktır. Gözde kayma bazan geçicidir, bazan da ameliyatla düzelir. Buna bir uzman sizi muayene edip karar verecektir. Gecikmeyin.
Sağlıklı günler dileriz.