Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Göz kayması tedavisinde gözlük kullanmak yeterli midir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 22 Nisan 2010 (00:22) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
2312 kez görüntülenmiş, 1 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Nisan 2010 (08:26) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 22 Nisan 2010, 00:22

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
5 yasında oglum var 2 gozundede cıddı derecede kayma amelıyat dedıler ama butcemi cok asıyor su anda gozluk tedavısı var gozluk kullanıyo hıc bır ıse yaramıyo lutfen yardım edın bana
En iyi cevap Valeria tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

5 yasında oglum var 2 gozundede cıddı derecede kayma amelıyat dedıler ama butcemi cok asıyor su anda gozluk tedavısı var gozluk kullanıyo hıc bır ıse yaramıyo lutfen yardım edın bana

Öncelikle geçmiş olsun .Doktorunuz size yeterli bilgi ve çözümü vermiş bizim size bilgi vermekten başka yapabileceğimiz bir şey yok . Keşke olabilse Aşağıdaki mesajı inceleyiniz sağlıklı günler dileriz .

Gözdeki sorunların tedavisinde ülkemizdeki teknolojik olanaklar, doktorlarımızın ve hastanelerimizin başarısı dünya çapında takdir görüyor. Yakın bir zamana kadar ülkemizden yurt dışına tedaviye gidilirken, artık yurt dışından yabancılar göz hastalıkları ve göz cerrahisi için tedavi olmak üzere ülkemize geliyor.
Sorunlarınız önemli ama endişelenmeyin ve gecikmeyin.
Göz çok önemli ve değerli bir organımızdır. Gözünüzde az bile olsa görme kaybı,eksikliği, azlığı, bozukluğu ve hatta değişikliği ihmale gelmez. Mutlaka bulunduğunuz ilin devlet hastanesine başvurun, sizi doğru olarak yönlendireceklerdir. Belki sorununuz geçicidir ve müdahale gerektirmez, ama önemliyse hemen gereken tedavi yapılacaktır. Gözde kayma bazan geçicidir, bazan da ameliyatla düzelir. Buna bir uzman sizi muayene edip karar verecektir. Gecikmeyin.
Sağlıklı günler dileriz.
Rapor Et
Reklam
Eski 22 Nisan 2010, 08:26

#2 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Öncelikle geçmiş olsun .Doktorunuz size yeterli bilgi ve çözümü vermiş bizim size bilgi vermekten başka yapabileceğimiz bir şey yok . Keşke olabilse Aşağıdaki mesajı inceleyiniz sağlıklı günler dileriz .

Gözdeki sorunların tedavisinde ülkemizdeki teknolojik olanaklar, doktorlarımızın ve hastanelerimizin başarısı dünya çapında takdir görüyor. Yakın bir zamana kadar ülkemizden yurt dışına tedaviye gidilirken, artık yurt dışından yabancılar göz hastalıkları ve göz cerrahisi için tedavi olmak üzere ülkemize geliyor.
Sorunlarınız önemli ama endişelenmeyin ve gecikmeyin.
Göz çok önemli ve değerli bir organımızdır. Gözünüzde az bile olsa görme kaybı,eksikliği, azlığı, bozukluğu ve hatta değişikliği ihmale gelmez. Mutlaka bulunduğunuz ilin devlet hastanesine başvurun, sizi doğru olarak yönlendireceklerdir. Belki sorununuz geçicidir ve müdahale gerektirmez, ama önemliyse hemen gereken tedavi yapılacaktır. Gözde kayma bazan geçicidir, bazan da ameliyatla düzelir. Buna bir uzman sizi muayene edip karar verecektir. Gecikmeyin.
Sağlıklı günler dileriz.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.138 saniyede (63.06% PHP - 36.94% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 16:10
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi