PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Karaciğerde leke ne demektir, neden olur, nasıl tedavi edilir?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir18:08, 27 Nisan 2010 
mrh kızmın ayaklarında ciyer renginde izler çıktı doktora getirdim dediler kara ciyerinde leke var şuan hastanede yatıyo bunu kansere dönmesinden korkuyorum bana yardımcı olurmusun tşk
Benzer Konular:
Etiketler:
  • karaciger lekesi
  • karacigerde leke
  • karacigerde leke ne demek
Cevap
biruni22:43, 27 Nisan 2010 
deride çıkan bazı lekelere "karaciğer lekesi" derler.
karaciğerde leke falan, duyulan birşey değil.

kızınıza (Allah size bağışlasın) karaciğer yetersizliği, karaciğer iltihabı olabilir.

karaciğer, kendisini en çabuk onaran hücremizdir.
Allah muhafaza, kanseri düşünmenin sırası değil.

doktor kontrolunda, karaciğerleri tamir edilecek İnş.

Acil şifalar.
Cevap
Misafir12:53, 13 Mayıs 2010 
Alıntı:
karacigerde lekelenme ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

33 yasindayim doktor karacigerimde leke oldugunu ve kolestrolumun yuksek oldugunu soyledi ne yapabilirim tesekkurler
Cevap
Misafir18:25, 4 Mayıs 2011 
karaciğerde lekenin anlamı nedir tahlillerde karaciğerde leke görüldü bunun anlamı nedir
Cevap
Misafir17:47, 15 Nisan 2012 
2000 yılından buyana hepatit b taşıyıcısıyım.düzenli olarak doktora gitmedim fakat elimden geldiğince dikkat etmeye çalıştım.Alkol-sigara vs kullanmıyorum.hepatitten sonra 2 doğum yaptım.41 yaşındayım.1 hafta önce şiddetli baş ağrısı ve halsizlik (tansiyonum 10.6-7 gibi)vs şikayetlerim üzerine acile gittim.Yolda yürüyemez duruma geldim.Doktor dahiliyeye yönlendirdi fakat dahiliyede karaciğerde leke ye paralel dalak şişmesi baskısı gibi birşeyler söyledi.Kan alacaklar tahlil yapılacak tekrar.Sizce sorunum çokmu ciddi.Şimdiden teşekkürler...
Cevap
Misafir00:43, 25 Eylül 2012 
sitenizi biraz evvel keşfettim ve bir konuda bilginize başvurmak istedim.yaklaşık2sene evvel bir sağlık problemi için tomografiye girdim ve tesadüfen karaciğerimde kist olduğunu öğrendim ama tomografi sonuçlarını göstermek için gittiğim doktora bu konuda danışmaya gittiğimde bana bir bilgi vermedi.ne yapmam gerekiyor.hangi branştaki doktora başvurmam gerekiyor bilmiyorum.vücudumda şu an platin var kistin büyüyüp büyümediğini nasıl öğrenebilirim.laporoskopik yöntemler devlet hastanelerinde kullanılıyormu bu konuda fikrinizi belirtirseniz sevinirim
Cevap
Misafir18:26, 24 Ekim 2014 
teyzem hamile ve karaciğerinde leke olduğunu söylemişler gel çocuğu alalım demişler oysa 3 haftası kalmışşş
ne yapılabilirr bu ne demek???
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama