Arama

Yaptığım el işlerini nasıl satabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ağustos 2013 Gösterim: 6.886 Cevap: 4
A_N_A_D_O_L_U - avatarı
A_N_A_D_O_L_U
Ziyaretçi
30 Nisan 2010       Mesaj #1
A_N_A_D_O_L_U - avatarı
Ziyaretçi
Annemin hastalığı nedeniyle erken emekli olmak zorunda kaldım maalesef 3 ay sonrada annemi kaybettim. Şimdi maddi ve manevi çok büyük sıkıntı içindeyim. Evde şal etol bebek yelekleri gibi şeyler örmekteyim. Tek dileğim sizlerden bunları satmamda yardımcı olmanız. Bana bu konuda yardımcı olursanız gerçekten banka tarafından verilen icraları durdurmaktan başka hiçbir dileğim yok. Yaşlı babamla beraberim onu üzmemek için (babama baktığımdan dolayı) dışarda iş arıyamıyorum maddi sıkıntımı aşmak için çabalamaktayım. Bana yol gösterirseniz çok minnatar kalacağım. Annemden dolayı borçlandığım şuan faizleriyle 20000 civarında olan borcu emekli maaşımla maalesef yetişip kapatamıyorum. Elimden tutarsanız sonsuz minnattar kalacağım. Saygılarımla çok teşekkürler
EN İYİ CEVABI nazsu verdi
kermes düzelliye bilirsinz halk egitim merkezlerine gidebilirsinz yardımcı ourlar yada hayır kurumlarına gidip bunları satmak için yardım istiyebilirsinzz
Sponsorlu Bağlantılar
nazsu - avatarı
nazsu
Ziyaretçi
30 Nisan 2010       Mesaj #2
nazsu - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
kermes düzelliye bilirsinz halk egitim merkezlerine gidebilirsinz yardımcı ourlar yada hayır kurumlarına gidip bunları satmak için yardım istiyebilirsinzz
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2010       Mesaj #3
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu işlerin pazarlamacılığını yapan kooparatifler ve dernekler var hatta kaymakamlık ve valilik kanalıyla el emeği değerlendirme merkezleri var,yada kendi çabalarınızla satabilirsiniz...
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2013       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizde pullu oda takımı satıyoruz takımı 70 tl 1 adet büyük fiskos 1 adet ortaboy orta sehpa 6 adette küçük dolaba veya hertürlü yere konulabilir herrenk ten yapılır daha ayrıntılı bilgi için kingleo307@hotmail.com u ekleyiniz
HEDİYE - avatarı
HEDİYE
Ziyaretçi
20 Ağustos 2013       Mesaj #5
HEDİYE - avatarı
Ziyaretçi
HER ÇEŞİT RENKTE VE MODELDE BONCUKLU TAŞLI KASNAK İŞİ YAPIYORUM SALON TAKIMLARI 150TL 12 PÇT 1 ORTA SEHPA 1 YEMEK MASASI MUTFAK TAKIMLARI 90TL 10PÇT 1MASA 1BUZDOLAP ÜSTÜ ODA TAKIMLARI 80TL 6 VEYA 8 PÇT YAPILIR ARAMAK İSTEYENLER TEL05426210283