Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Sivil polislerin görevi nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 4 Mayıs 2010 (20:27) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
14294 kez görüntülenmiş, 10 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Temmuz 2012 (13:31) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.00  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 4 Mayıs 2010, 20:27

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sivi polisslerin görevi nelerdir?
Etiketler:
  • sivil polis gorevleri
  • sivil polis ne is yapar
  • sivil polisin gorevleri
  • sivil polisin ozellikleri
  • sivil polislerin gorevleri
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 4 Mayıs 2010, 23:09

#2 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

sivi polisslerin görevi nelerdir?

Sivil polis olarak görev yapmak birçok polis ve polis olmak istayan arkadaşların hayalini süslemekte ve sivil polislik hakında sürekli sorular almaktayız.
Bu sebepten ötürü sizlere bu konuda bir takım açıklamalarda bulanma gereği hissettik.sivil polislik nedir,ne iş yapar,nasıl çalışır gelin hep beraber inceleyelim.

Emniyet teşkilatımızın bir çok bölümünde görevleri gereği sival çalışan bir çok personal bulunmaktadır. İlçe emniyet müdürlüklerinde,idari bürolarda,şube müdürlüklerinde sivil polislerimiz görev yapmaktadır.Bu birimlerden en gözdesi şüphesiz organize,narkotik,terör,güvenlik,bilişim ve mali şubedir.
Şubelere genelikle meslek içi başvurularla memur alımı yapılmakla birlikte okullarda yılsonuna yakın seçmeler yapılarak bu birimlerde çalışılabilmektedir.
Şubelere alınan polis memurlarının meslek bakımından tam donanımlı olması özelliklede şoförlüğünün olması ve yabancı dil, bilgisayar gibi bir takım bilgi ve
yeteneklere sahip olunması şartları alınmaktadır.
Ancak bilindiği üzre bu şubelere talebin fazla olması şubelere girişi zorlaştırmakta ve bu nedenle burada çalışmak isteyen har polis memuru arkadaşımız şubalara girememektedir. Bu sebeple mesleğinde başarılı ve kişisel özelliği bu yönde daha fazla olan arkadaşlarımız şanslarını arttırmaktadır.

Polisolmakistiyorum.com yönetimi olark sivil polis olmak isteyen arkadaşlarımızın bu yöndeki çalışmalarında başarılar diler.

polisgazetesi.
Rapor Et
Eski 16 Aralık 2010, 13:57

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sivil polis olarak görev yapmak birçok polis ve polis olmak istayan arkadaşların hayalini süslemekte ve sivil polislik hakında sürekli sorular almaktayız.
Bu sebepten ötürü sizlere bu konuda bir takım açıklamalarda bulanma gereği hissettik.sivil polislik nedir,ne iş yapar,nasıl çalışır gelin hep beraber inceleyelim.
Emniyet teşkilatımızın bir çok bölümünde görevleri gereği sival çalışan bir çok personal bulunmaktadır. İlçe emniyet müdürlüklerinde,idari bürolarda,şube müdürlüklerinde sivil polislerimiz görev yapmaktadır.Bu birimlerden en gözdesi şüphesiz organize,narkotik,terör,güvenlik,bilişim ve mali şubedir.
Şubelere genelikle meslek içi başvurularla memur alımı yapılmakla birlikte okullarda yılsonuna yakın seçmeler yapılarak bu birimlerde çalışılabilmektedir.
Şubelere alınan polis memurlarının meslek bakımından tam donanımlı olması özelliklede şoförlüğünün olması ve yabancı dil, bilgisayar gibi bir takım bilgi ve
yeteneklere sahip olunması şartları alınmaktadır.
Ancak bilindiği üzre bu şubelere talebin fazla olması şubelere girişi zorlaştırmakta ve bu nedenle burada çalışmak isteyen har polis memuru arkadaşımız şubalara girememektedir. Bu sebeple mesleğinde başarılı ve kişisel özelliği bu yönde daha fazla olan arkadaşlarımız şanslarını arttırmaktadır.
Polisolmakistiyorum.com yönetimi olark sivil polis olmak isteyen arkadaşlarımızın bu yöndeki çalışmalarında başarılar diler.
Rapor Et
Eski 16 Aralık 2010, 14:34

#4 (link)
OrginaL
Ziyaretçi
OrginaL - avatarı
Suç mahalinde araştırma yapmak, takip etmek
Rapor Et
Eski 17 Nisan 2011, 23:23

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
suçun işlenmesine engel olur
Rapor Et
Eski 20 Nisan 2011, 16:21

gjjk

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sivil polislerin özellikleri nedir?
Rapor Et
Eski 15 Ağustos 2011, 18:47

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
narkotik polisleri sadece uyuşturucumu bulurlar
Rapor Et
Eski 4 Eylül 2011, 16:35

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
polislerin gercek gorevi nedir
Rapor Et
Eski 3 Aralık 2011, 12:36

polis

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bence bnm polis kolejine gidiyorum sbs puanım 489 pan yaptım ve meslektede cok guru duyuyordum arkdaslar
Rapor Et
Eski 7 Ocak 2012, 22:07

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benm adım mehtap bende sivil polis olmak istiyorum şartları neler yazabilirmisiniz gelecekte seçmek istediğim meslek hakkında bilgi edinmek istiyorum da
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.176 saniyede (72.85% PHP - 27.15% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 12:46
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi