Arama

Counter-Strike Source botları nasıl eklenir?

Güncelleme: 12 Haziran 2021 Gösterim: 61.495 Cevap: 15
JETBOY - avatarı
JETBOY
Ziyaretçi
20 Mayıs 2010       Mesaj #1
JETBOY - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar CSS (Counter Strike Source)`de botlarla oynamak istiyorum. bot_add diyeceksiniz onu biliyorum ama bot_add yaptıktan sonra mesela Irvin Connected diyo ama ortada Irvin YOK. Restart yapın diyeceksiniz ama restart tuşu yok ya da konsola restart yazıyorum olmuyor. Ne yapabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
20 Mayıs 2010       Mesaj #2
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Counter-Strike Source Versiyon Nedir ? Bot Paketi Yüklü mü ?
Şuan Denediğin Haritadan Bot Çıkmıyorsa Başka Haritadan Denedin mi ?
Sponsorlu Bağlantılar
Denediyseniz Bot Paketi Yüklü Değildir.

JETBOY - avatarı
JETBOY
Ziyaretçi
20 Mayıs 2010       Mesaj #3
JETBOY - avatarı
Ziyaretçi
Bot paketi yüklü mü bilmiyorum. CSS`i internetten indirdim. Ve hiç bir patch (Versiyon dahil) yüklemedim. Başka haritadan denemedim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bot paketi yüklemen lazım kardeş bende arıyorum ama bulamadım bot paketi kurduktan sonra bot_quota * (yıldız yerine istediğin kadar bot sayısı)
yazman yeterli bu arada bulabilen sitede paylaşsın
DERUNİ - avatarı
DERUNİ
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #5
DERUNİ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
JETBOY adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar CSS (Counter Strike Source)`de botlarla oynamak istiyorum. bot_add diyeceksiniz onu biliyorum ama bot_add yaptıktan sonra mesela Irvin Connected diyo ama ortada Irvin YOK. Restart yapın diyeceksiniz ama restart tuşu yok ya da konsola restart yazıyorum olmuyor. Ne yapabilirim?

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Bu Anlatımımda Size Counter Strike Source Bot Atmayı Öğreteceğim

Counter Strike Source Bot Atma:İlk Önce Counter Strike Source açıyoruz Ve Oyuna Giriyoruz Sonra Esc Tuşuna Basarak Konsolu Açıyoruz Ve bot_add Yazarak Yukarı Ok Tuşuna Ve Enter Tuşuna Sürekli Basıyoruz Ve Botları Oyuna Atmış Oluyoruz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Bu Anlatımımda Size Counter Strike Source Bot Atmayı Öğreteceğim

Counter Strike Source Bot Atma:İlk Önce Counter Strike Source açıyoruz Ve Oyuna Giriyoruz Sonra Esc Tuşuna Basarak Konsolu Açıyoruz Ve bot_add Yazarak Yukarı Ok Tuşuna Ve Enter Tuşuna Sürekli Basıyoruz Ve Botları Oyuna Atmış Oluyoruz

tamam yaptık da sonra napıyoz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaş yapdım ama hiç bir şey olmadı bot_add yazdım ondan sonra nasıl ok tuşu yapacaz be
tlgkzm - avatarı
tlgkzm
Ziyaretçi
27 Eylül 2012       Mesaj #8
tlgkzm - avatarı
Ziyaretçi
bot_add_t terörist için bot_add_ct counter strike için
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2013       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar counter strike source 2004 için bot paketi bilen var mı yada harita paketi interneten harita indiriyorum ama botlar donuyor oynamıyorlar mal gibi biribilerine bakıyorlar counterda herşeyi değiştirdim silahlar duvardaki decalslar dahil adam kıyafetlerine kadar ama bir iki eksik kaldı bot paketiyle yeni haritalar lazım yardım edecek arkadaş var mı ?
Yardımcı - avatarı
Yardımcı
Ziyaretçi
4 Kasım 2013       Mesaj #10
Yardımcı - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar counter strike source 2004 için bot paketi bilen var mı yada harita paketi interneten harita indiriyorum ama botlar donuyor oynamıyorlar mal gibi biribilerine bakıyorlar counterda herşeyi değiştirdim silahlar duvardaki decalslar dahil adam kıyafetlerine kadar ama bir iki eksik kaldı bot paketiyle yeni haritalar lazım yardım edecek arkadaş var mı ?

Arkadaşlar eğer durumunuz varsa Steam ( Welcome to Steam ) 'den Counter Strike Sourceyi Alabilirsiniz Hem Online Hemde Offline oynayabilirsiniz ..