Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Meslek lisesi çocuk gelişimi öğrencileri nerelerde staj yapabilirler?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 20 Mayıs 2010 (20:23) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
8147 kez görüntülenmiş, 6 cevap yazılmış ve son mesaj 26 Ağustos 2014 (13:36) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 20 Mayıs 2010, 20:23

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba meslek lisesi çocuk gelişimi öğrencileri ilköğretim ana sınıflarında ve diğer kuruluşlarda nerelerde staj yaparlar bilgilendirirmisiniz
Rapor Et
Eski 20 Mayıs 2010, 21:36

#2 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

merhaba meslek lisesi çocuk gelişimi öğrencileri ilköğretim ana sınıflarında ve diğer kuruluşlarda nerelerde staj yaparlar bilgilendirirmisiniz

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Anadolu kız meslek ve kız meslek liseleri, ilköğretim okulları ile Resmî kurumların kreş, yuva, anaokulu, ana sınıfı, gibi okul öncesi eğitim kurumlarında, eğitim ve uygulama okullarında staj yapabilirler.
Rapor Et
Eski 22 Mayıs 2010, 19:11

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
peki ne zamn staj yapar meslek lisesi öğrencileri ne zaman yaparlar
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2010, 14:39

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Değerli arkadaşlar meslek lisesi öğrencileri staj yaparken lisedeki çocuk gelişimi öğretmenleri onlarla birlikte staj sonuna kadar beklemek zorunda mıdırlar?
Rapor Et
Eski 20 Şubat 2012, 17:39

hangi devlet kurumlarının kreş ve anaokulu war ?

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
cocuk gelisimi staj yerleri ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

kız meslek lisesinde çocuk gelişimi bölümü okuyorum seneye staj yapıcam hangi devlet kurumlarının kreş ve anaokulları var ?
Rapor Et
Eski 13 Ekim 2012, 10:37

Cvp: Meslek lisesi çocuk gelişimi öğrencileri nerelerde staj yapabilirler?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben kız meslek lisesi çoçuk gelişimi bölümündeyim hastanelerde staj yapabiliyormuşuz peki mezun olduktan sonra hastanelerde çalışabiliyormuyuz?Eğer çalışabiliyorsak ne işi yapabiliriz? lütfen cevabınızı bildirin...
Rapor Et
Eski 26 Ağustos 2014, 13:36

vs

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Başka nerelerde yapabilirler?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.141 saniyede (62.01% PHP - 37.99% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 22:03
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi