Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Meslek lisesi çocuk gelişimi öğrencileri nerelerde staj yapabilirler?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir20:23, 20 Mayıs 2010 
merhaba meslek lisesi çocuk gelişimi öğrencileri ilköğretim ana sınıflarında ve diğer kuruluşlarda nerelerde staj yaparlar bilgilendirirmisiniz
Cevap
Daisy-BT21:36, 20 Mayıs 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
merhaba meslek lisesi çocuk gelişimi öğrencileri ilköğretim ana sınıflarında ve diğer kuruluşlarda nerelerde staj yaparlar bilgilendirirmisiniz

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Anadolu kız meslek ve kız meslek liseleri, ilköğretim okulları ile Resmî kurumların kreş, yuva, anaokulu, ana sınıfı, gibi okul öncesi eğitim kurumlarında, eğitim ve uygulama okullarında staj yapabilirler.
Cevap
Misafir19:11, 22 Mayıs 2010 
peki ne zamn staj yapar meslek lisesi öğrencileri ne zaman yaparlar
Cevap
Misafir14:39, 22 Ekim 2010 
Değerli arkadaşlar meslek lisesi öğrencileri staj yaparken lisedeki çocuk gelişimi öğretmenleri onlarla birlikte staj sonuna kadar beklemek zorunda mıdırlar?
Cevap
Misafir17:39, 20 Şubat 2012 
Alıntı:
cocuk gelisimi staj yerleri ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

kız meslek lisesinde çocuk gelişimi bölümü okuyorum seneye staj yapıcam hangi devlet kurumlarının kreş ve anaokulları var ?
Cevap
Misafir10:37, 13 Ekim 2012 
ben kız meslek lisesi çoçuk gelişimi bölümündeyim hastanelerde staj yapabiliyormuşuz peki mezun olduktan sonra hastanelerde çalışabiliyormuyuz?Eğer çalışabiliyorsak ne işi yapabiliriz? lütfen cevabınızı bildirin...
Cevap
Misafir13:36, 26 Ağustos 2014 
Başka nerelerde yapabilirler?
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları