Arama

Facebook'a nasıl girilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Haziran 2014 Gösterim: 39.613 Cevap: 35
MAYRA - avatarı
MAYRA
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #1
MAYRA - avatarı
Ziyaretçi
MErhaba arkadaşlar,
uzun bir süredir üyeyim siteye. tüm paylaşımlar oldukça kaliteli tebrik ediyorum.

problemim şu gelibolu denen bir güvenlik duvarı var okulumuzun ve facebooka giremiyorum

pc mi daha yeni değiştirdim win 7 ultimate yüklü

eski pc de xp vardı ve ben ona ne yükledim ne oldu bilmiyorum onunla facebooka girebiliyordum

birlikte pc lerimizi değiştirdiğimiz diğer öğretmen arkadaşım şu anda girebiliyor bir yerde bir açık var yada artık ne yüklediyse bilemiyorum

bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim malum seminer dönemine gricez sıcakta tüm gün boş boş okuldayız

bari istediğimiz bir eğlence sitesine girebilelim

şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum
EN İYİ CEVABI LaDyGaGa verdi
Geri sayımızda bu gibi sorunlar vardı. Evet ilk önce messenger ( EMESEN) sahibi olmamız gerekir.
Şuradan oluyoruz:https://accountservices.passport.net/reg.srf?ns=msn.com&sl=1&lc=1055 Zaten yazılar türkçe olduğu için herşey anlaşılır. 2. aşamamız www.facebook.com'a girmek. Girince altta ' Ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır' diye bir yazı var. Buraya açtığınız messengeri adınızı soyadınınızı yazıyorsunuz. Ve bitince kaydol diyince bütün işlemler tamamlarıyor. Lakin giremezseniz hesabınız bir hacker tarafından hacklenmiştir. Yeni açarsınız. Unutmayınızki facebook'ta arkdaşlarınızı gizleyin gizli şeytan bir hırsız ardaşınız adında face ve msn istediğinde sizi eklediğinde otomatik olarak kabul edersiniz. Bu nedenle msn'nizi göürür parolamı unttuma tıklar. Ve sizin diyelim 8 yaşındayken hangi sokakta oturdunuz diye bir soruyu doldurdunuz. Anneniz bile olsa o sorunun cevabını söylemeyin belki anneniz değil hırsızdır. Bu nedenle sizin hesabınız gitmiş olur. Eğer hack yüzünden değilse bilgisayar uzanına sorbailirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Not: Alıntı deildir.

MAYRA - avatarı
MAYRA
Ziyaretçi
8 Haziran 2010       Mesaj #2
MAYRA - avatarı
Ziyaretçi
cevap verebilecek kmse yokmu <*
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar fecebook a giremiyorum filtre war napabilirim yardımlarınızı bekliyorumm şimdiden teşekkür ederimm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nedense facebokuma giremiyorum şifremi yazıyoorum yanlış diyor şifremi değiştirmeyinn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
FACEBOOK'a giremiyorum lütfen yardım et
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya of bir türlü giremiyorum facebooka şifre sıfırlanmıyor. şifre yenileme hakkım dolmuş yardım edin lütfn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ağ güvenliği açısından siteye giriş kapatılmış ben bu siteye nasıl veya da nereden girebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abi faceye girlmiyor facebok goglede yazıom cıkıo tıklıom acılmıo explores dio
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim sorunum şu facebook sayfasını açıyorum girmeden önce ama sayfada bi kayıklık var nedense yardım ederseniz sevinirim .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
FACEBOOKA GİRMEYİ BİLMİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ**