Arama

İnşaat teknikeri ayda ne kadar maaş alıyor? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Ağustos 2015 Gösterim: 84.841 Cevap: 62
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
KONYADA BOŞ KALMAZSIN AMA ASGARİ ÜCRETLE BAŞLARSIN
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
konya da boş kalmazsın ama iş bulabilirsen tabi 2 dersten okulum uzadı autocad 2d ,3d çizimi yapabiiyom ,3 d de materyal atayabilirim ,idecad mimari ve statik programlarını kullanabiliyorum,office programlarını ve de stajımı bir belediye de yaptım projlerin yönetmeliğe uygun olup olmadıgını incelerim ,projenin demir donatısının şantiyede dogru aktarılıp aktarılmadıgını incelerim,3d max programını da az da olsa bilirim bir fason çizimi çıktı alasıya kadar olan bütün herşeyini çizebilirim ama diploma yoksa işde yok insanlar gel bir görüşelim bile demiyorya ihtiyaçımız yok halbuki ilan veren kendisi ama ihtiyaç yok oluyor diploma olmayınca
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir mimar-müteahhit yanında bir yıl hem iş tecrübem olur diye girdim ama para kazandırıyorsun ama sen neden burdasın dediğini hiç görmedim öglen yemeğine adam para kazandırdık.millet diyor asgari ücretle başlarsın diye o bulana öyle inşaat cılık zor meslek kim ne derse desin her zaman en sona düşünülen sektör ama ilk ihtiyaç olan sektör.tanıdıgın varsa iş kolay para sorun degil eger yoksa en az 5 yıl asgari ücret bile etmeyen şekilde çalışın iş bulana kolay bulamayana herşey kolay hayat öyle toz pembe degil iş girince vay 2 000 tl vay 3000 tl alıyom sözlerini çok duydum ama varıp maaş çekelim dedim mi o diyenler toz oluyor asgari ücrete iş bul öp başının üstüne koy her duydugun gerçek degildir yaşamayan bilemez
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bbeyler bu bölüm okunmaz okunack tek bölüm oda tekstil mühendisligi
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
23 Ocak 2012       Mesaj #25
buz perisi - avatarı
VIP Lethe
İnşaat Teknikeri 1500 ila 2000 TL maaş almaktadır tabi bu yerine göre değişir fazla alanda olabilir eksik alanda. Yurt dışı piyasası değişiklik gösterir tam rakam ülkesine göre değişir. izmirde teknikerler 900 tl alıyor özel sektör 2010 yılı izmitte de 1500 den aşağı alan yok … Yurt disinda bu maas yeni baslayanlar icin 1200 dolar ile [...]
In science we trust.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende yurt dısına gitmek istiyoeum inşaat teknikeriyim önereceginiz ülke ve firmaları bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben inşaat teknikeriyim batmanın bir ilçesinde bir müteahitle çalışıyorum aylık 1500+ssk+yemek+yatma alıyorum.iş potansiyeli sizin başarınıza göre değişiyor çok alternatifli vede partik bilgilere sahipseniz hele bide müteahite işin hem sağlam hemde ekonomik yönlerini gösterdiğinizde maaşınız katlanıyor artı bide daire hediye edecek...
AırGear - avatarı
AırGear
Ziyaretçi
4 Şubat 2012       Mesaj #28
AırGear - avatarı
Ziyaretçi
Ben 1000-2500$ Arası Biliyorum Ama Tecrübene Göre Becerine Göre'de DeğişebilirMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
batmanda çalişiyorum yeni mezunum ancak tecrubem var inşaat alanında çlıştım . . . şuanda 1250 tl ile işe başladım. .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb batmanlı arkadaşlar.. benim tecrübem yok.. iş arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim....bana mail adresinden mesaj atabilirsiniz...iş bulmam halinde evlenecem..işsizlikten dolayı evlenemiyorum... never_go_mylove@hotmail.com