Arama

İnşaat teknikeri ayda ne kadar maaş alıyor? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Ağustos 2015 Gösterim: 84.846 Cevap: 62
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
2 Şubat 2013       Mesaj #51
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
1500 ile 2000 TL arası.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2013       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

izmirde teknikerler 900 tl alıyor özel sektör 2010 yılı

yeni inşaat teknikeri bir yıllık 1250 alır 3 senelik ise 1500 alıyor bence sen bırak o işi o paraya teknikerlik olmaz senin gibiler yüzünden diğer teknkerlerin değerleeride düşüyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2013       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

yeni inşaat teknikeri bir yıllık 1250 alır 3 senelik ise 1500 alıyor bence sen bırak o işi o paraya teknikerlik olmaz senin gibiler yüzünden diğer teknkerlerin değerleeride düşüyor

valla çok haklısın kardeşim. Teknikerlik basit bir meslek değil..!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2013       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhabalar sizi okuyorum 1 2 gundur yorumlara bakınıorum benım onumde soyle 2 secenek var ınsaat teknıkerlıgı bıtırdım dikey gecıs sınawından bellı bı puan aldım sımdı ınsaat muhendıslıgı veya mımarlık yazcagım sızce hangısını yazmalıyım ne onerırsınız ınsaat muhendısı veya mımarlar cevaplarsanız cok memnun olurum benı aydınlatmıs olursunuz ılerısı ıcın getırısı goturusu,calısma sartları,ekonomik boyutları,... gibi konular ve sızın soylemeye uygun gordugunuz konular sımdıden tskler

Ben inşaat mühendisiyim, kendi firmam var ama yıllarca maaşlı da çalıştım. İyi bir üniversitede okuyabilirseniz (ODTÜ, İTÜ, KTÜ oluyor) mühendis olarak çalışabilirsiniz, diğerlerinden mezun olduğunuzda tekniker olarak iş bulabilirseniz şanslı sayılırsınız. Kaldı ki mühendis ve tekniker maaşları arasında bir uçurum yok. Diğer bir seçeneğiniz de tabii ki devlet memuru olmak, o zaman memur mühendis maaşı alırsınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2013       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben ankarda hacettepe üniverstesi inşaat teknikeri mezunuyum ama işbulamyorum ne ypmm lazım
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2013       Mesaj #56
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

merhaba ben ankarda hacettepe üniverstesi inşaat teknikeri mezunuyum ama işbulamyorum ne ypmm lazım

bu biraz şans olayı hani statikci felan olsanız proje çizin derdim gerçi belki çizebiliyorsunuzdur onlardan ayda 3 proje çizseniz iyi bir geliri var ( 10 000 ) tlden fazla gelir elde edebilirsiniz genede ankarada firma sayısı çok ve mezun oldugunuz okul baz alınırsa iş bulmanız çokta zor olmamalı staj döneminden mesayi arkadaşlarınızın ve şahsi referans olacak kişilerden gelen tepkiler yorumlar olumlu olmasına özen gösterin dedim yenibiriş kariyer eleman online gibi firmalardan iş arayabilirsiniz onun dşında ben yerinizde olsam inşaat mühendisleri odasına başvururdum belki ordan yada ordan alabileceğiniz firma bilgilerinden birinde iş bulabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2014       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bir bayanım ve meslek lisesi çıkışlı değilim. inşaat teknikerliği seçebiliyomuyum üniversite tercihlerinde?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2014       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 24yaşına girdim askerliğimi yaptım şuan bi fotokopi servisinde calısmakta bulunuyorum ama geleceği yok iş ve ygs ye girdim 240 puan aldım sayısaldada 170 gelıyor okul puan 206 gırebılıyorum şuan 2 yılıklarda araştırdıgıma göre saglık dışında bu bölüm var ama maaşları nekadar iş bulma imkanı yurtdışı olayı ve çalışma şekli nasıl bilen varsa açıklarsa sevinirim teşekkürler şimdiden :=)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2014       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu bolumu bayanlarda okuyor mu? bayanlar için çok zor mu?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2014       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
liseyi 4 yıl bitirdikten sonra 4 yıl üniversite oluyomu oluyosa maaşı ne kadar ?