Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Sanalika.es'e nasıl girilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda tReßeLLacK tarafından 21 Haziran 2010 (14:31) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
28481 kez görüntülenmiş, 136 cevap yazılmış ve son mesaj 18 Aralık 2012 (11:40) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Haziran 2010, 14:31

#1 (link)
tReßeLLacK
Ziyaretçi
tReßeLLacK - avatarı
Değerli arkadaşlarım, Lütfen bu soruyu cevaplarsanız çok sevinirim.

Çünkü benim kardeşim bo oyuna giremediği için (sanalika.es) çok ağlıyor..

Lütfen cevap iletin
En iyi cevap aDMİn tarafından gönderildi

Arkadaşlar! SANALİKA DA KARA OLMAK İÇİN İSVİÇRELİ OLMANIZ LAZIMDIR. VE İSVİÇRELİ OLUNCA DA 49 SANİLE BOSNİA HERZEGUE FORMALARI SATILIR. ♠£½ÄX: ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

ADMİN: SELDA
Rapor Et
Reklam
Eski 8 Temmuz 2010, 18:47

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
sanalika es uye ol ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
sanalika ayı çok mu çok seviyorum
Rapor Et
Eski 13 Temmuz 2010, 12:17

Sanalika.es e girebiliom

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben ali__gs_16 araq olabilyorum çoq kolay
Rapor Et
Eski 14 Temmuz 2010, 19:00

#4 (link)
miafir
Ziyaretçi
miafir - avatarı
yha birtürlü giremiyorum ve üye olamıyorum yardım lütfennnnnnn!!!!!!11
Rapor Et
Eski 20 Temmuz 2010, 13:01

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nAsıl kara olunur
Rapor Et
Eski 21 Temmuz 2010, 18:34

AÇIKLAMA (ADMİN TARAFINDAN)

#6 (link)
aDMİn
Ziyaretçi
aDMİn - avatarı
Arkadaşlar! SANALİKA DA KARA OLMAK İÇİN İSVİÇRELİ OLMANIZ LAZIMDIR. VE İSVİÇRELİ OLUNCA DA 49 SANİLE BOSNİA HERZEGUE FORMALARI SATILIR. ♠£½ÄX: ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

ADMİN: SELDA
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2010, 14:11

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nasıl arab oluosunuz
Rapor Et
Eski 31 Temmuz 2010, 13:18

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hide My Ip Programini İndir Sanalika es e uyeLiq aL Sonra Hmn Gir Girerken Hide My Ip Yi Kapat
Rapor Et
Eski 3 Ağustos 2010, 20:32

bn biliyorum

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bn biliyorum arkadaşlar bnde ağladım ama buldum sonumda google yi açıp url barının altındaki araçlara basıyoruz en alttaki seçeneklere basıyoruz bağlantılar değip yerel ağ bağlantılarına basıyoruz proxy sunucu daki kutucuğa baıp adrese 200.143.204.3 yanına 3128 yazıp tmm a basıyoruz ....

normala dönmek içiç o kutucuğa basıp 3128 yazdığım yere 80 yazıyoruz

giriş artık sanalika yı açın direk sanalika es oluto ama biraz cık yavaş sabırlı olun

şimdiden tşk.....
Rapor Et
Eski 6 Ağustos 2010, 09:06

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben aynı araçlara girip yapıorum adresi falan yazıyorum ewet çok yavaşlıyor ama internet görüntülenemiyor dio bizim internet kablosuz kablosuz olduğu için mi öyle dio söyler misiniz
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.180 saniyede (74.79% PHP - 25.21% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 14:24
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi