PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Cep telefonu wireless modem olarak nasıl kullanılır?
«Önceki KonuSonraki Konu»
katilemre16:29, 1 Temmuz 2010 
arkadaşlar benim bir nokia e66'm var...komşumdada wireless var ondan şifreyi aldım telefonumdan güzel güzel giriyordum sonra bilgisayara bağladım telefonu internete bağlanmaya çalıştım bağlandım ama GPRS olarak yani hesabımdaki TL'lerim gitti ben ise telefonu wireless modem olarak kullanmak istiyorum yani telefonum komşumun wireless'ine bilgisayara bağlıyken bağlanacak böylece pc de bedava internete girebileceğim...ancak bunu bir türlü çözemedim hattı çıkardım mutlak bağlantıyı wireless yaptım vs bir türlü bağlanamadım illahada şebeke istiyor ne yapacağım lütfen yardım edin
En iyi cevap kyle tarafından gönderildi

N95 8GB'da
One Touch Access diye bir seçenek var. Abone olduğum internet paketi sayesinde modemim olmadan interneti kullanabiliyorum.

GSM operatörünüzün desteklediği internet paketlerinden birine abone olarak cep telefonunuzdan internete bağlanabilirsinzi.
Benzer Konular:
Etiketler:
  • c6 modem olarak kullanma
  • nokia c6 modem olarak kullanma
  • nokia e66 modem olarak kullanma
Cevap
The Unique15:37, 2 Temmuz 2010 
Cep telefonları modem olarak kullanılamıyor.Ama olmaz diye bişey yok belki daha gelişmiş telefonlarda bu özellik vardır.
Cevap
kyle15:45, 2 Temmuz 2010 
N95 8GB'da
One Touch Access diye bir seçenek var. Abone olduğum internet paketi sayesinde modemim olmadan interneti kullanabiliyorum.

GSM operatörünüzün desteklediği internet paketlerinden birine abone olarak cep telefonunuzdan internete bağlanabilirsinzi.
Cevap
Misafir13:40, 24 Aralık 2010 
bilgisayarına usb wireless kartı bağla daha ekonomik ve daha kolay bi çözüm
Cevap
Misafir19:21, 9 Mayıs 2011 
s8500 samsung wave'de var mesela böyle bir özellik
Cevap
Misafir11:39, 21 Mayıs 2011 
yardımcı olursanız sevinirim
Cevap
Misafir10:54, 22 Mayıs 2012 
merhabalar nokia c6-1 telefonumla bilgisayarda wireles üzerinden bağlanmak istiyorum aynı oda içerisinde vireles bağlantısı var ceptelefonumla ona bağlanabiliyorum ama pcde kullanmak istiyorum bu bağlantıyı yardımcı olurmusunuz
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
İsim:
Doğrulama