Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Cep telefonu wireless modem olarak nasıl kullanılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda katilemre tarafından 1 Temmuz 2010 (16:29) tarihinde açılmıştır.
11825 kez görüntülenmiş, 6 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Mayıs 2012 (10:54) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 1 Temmuz 2010, 16:29

#1 (link)
katilemre
Ziyaretçi
katilemre - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar benim bir nokia e66'm var...komşumdada wireless var ondan şifreyi aldım telefonumdan güzel güzel giriyordum sonra bilgisayara bağladım telefonu internete bağlanmaya çalıştım bağlandım ama GPRS olarak yani hesabımdaki TL'lerim gitti ben ise telefonu wireless modem olarak kullanmak istiyorum yani telefonum komşumun wireless'ine bilgisayara bağlıyken bağlanacak böylece pc de bedava internete girebileceğim...ancak bunu bir türlü çözemedim hattı çıkardım mutlak bağlantıyı wireless yaptım vs bir türlü bağlanamadım illahada şebeke istiyor ne yapacağım lütfen yardım edin
En iyi cevap kyle tarafından gönderildi

N95 8GB'da
One Touch Access diye bir seçenek var. Abone olduğum internet paketi sayesinde modemim olmadan interneti kullanabiliyorum.

GSM operatörünüzün desteklediği internet paketlerinden birine abone olarak cep telefonunuzdan internete bağlanabilirsinzi.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 2 Temmuz 2010, 15:37

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
Cep telefonları modem olarak kullanılamıyor.Ama olmaz diye bişey yok belki daha gelişmiş telefonlarda bu özellik vardır.
Rapor Et
Eski 2 Temmuz 2010, 15:45

#3 (link)
katekolamin
kyle - avatarı
N95 8GB'da
One Touch Access diye bir seçenek var. Abone olduğum internet paketi sayesinde modemim olmadan interneti kullanabiliyorum.

GSM operatörünüzün desteklediği internet paketlerinden birine abone olarak cep telefonunuzdan internete bağlanabilirsinzi.
Rapor Et
Eski 24 Aralık 2010, 13:40

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarına usb wireless kartı bağla daha ekonomik ve daha kolay bi çözüm
Rapor Et
Eski 9 Mayıs 2011, 19:21

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
s8500 samsung wave'de var mesela böyle bir özellik
Rapor Et
Eski 21 Mayıs 2011, 11:39

nokia e 55i wireless modem yapmak mümkünmü ??

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 22 Mayıs 2012, 10:54

Cvp: Cep telefonu wireless modem olarak nasıl kullanılır?

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhabalar nokia c6-1 telefonumla bilgisayarda wireles üzerinden bağlanmak istiyorum aynı oda içerisinde vireles bağlantısı var ceptelefonumla ona bağlanabiliyorum ama pcde kullanmak istiyorum bu bağlantıyı yardımcı olurmusunuz
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.175 saniyede (64.41% PHP - 35.59% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 13:29
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi