Arama

Cep telefonu wireless modem olarak nasıl kullanılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Mayıs 2012 Gösterim: 14.249 Cevap: 6
katilemre - avatarı
katilemre
Ziyaretçi
1 Temmuz 2010       Mesaj #1
katilemre - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bir nokia e66'm var...komşumdada wireless var ondan şifreyi aldım telefonumdan güzel güzel giriyordum sonra bilgisayara bağladım telefonu internete bağlanmaya çalıştım bağlandım ama GPRS olarak yani hesabımdaki TL'lerim gitti ben ise telefonu wireless modem olarak kullanmak istiyorum yani telefonum komşumun wireless'ine bilgisayara bağlıyken bağlanacak böylece pc de bedava internete girebileceğim...ancak bunu bir türlü çözemedim hattı çıkardım mutlak bağlantıyı wireless yaptım vs bir türlü bağlanamadım illahada şebeke istiyor ne yapacağım lütfen yardım edin Msn Sad Msn Sad
EN İYİ CEVABI kyle verdi
N95 8GB'da
One Touch Access diye bir seçenek var. Abone olduğum internet paketi sayesinde modemim olmadan interneti kullanabiliyorum.
Sponsorlu Bağlantılar

GSM operatörünüzün desteklediği internet paketlerinden birine abone olarak cep telefonunuzdan internete bağlanabilirsinzi.
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2010       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Cep telefonları modem olarak kullanılamıyor.Ama olmaz diye bişey yok belki daha gelişmiş telefonlarda bu özellik vardır.
Sponsorlu Bağlantılar
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
kyle - avatarı
kyle
VIP katekolamin
2 Temmuz 2010       Mesaj #3
kyle - avatarı
VIP katekolamin
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
N95 8GB'da
One Touch Access diye bir seçenek var. Abone olduğum internet paketi sayesinde modemim olmadan interneti kullanabiliyorum.

GSM operatörünüzün desteklediği internet paketlerinden birine abone olarak cep telefonunuzdan internete bağlanabilirsinzi.
My one regret in life is that I am not someone else.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarına usb wireless kartı bağla daha ekonomik ve daha kolay bi çözüm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
s8500 samsung wave'de var mesela böyle bir özellik
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardımcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar nokia c6-1 telefonumla bilgisayarda wireles üzerinden bağlanmak istiyorum aynı oda içerisinde vireles bağlantısı var ceptelefonumla ona bağlanabiliyorum ama pcde kullanmak istiyorum bu bağlantıyı yardımcı olurmusunuz