Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

2010 lise tercihleri nasıl yapılacak ?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Plexicroma tarafından 8 Temmuz 2010 (17:16) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
11422 kez görüntülenmiş, 21 cevap yazılmış ve son mesaj 9 Temmuz 2011 (17:54) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 8 Temmuz 2010, 17:16

#1 (link)
Plexicroma
Ziyaretçi
Plexicroma - avatarı
Bugün 8. sınıf SBS sonuçları açıklandı ve yarın da tercihler başlıyor fakat bu tercihler hakkında bize herhangi bir bilgi gelmedi. Acaba bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Alıntı:
Plexicroma adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bugün 8. sınıf SBS sonuçları açıklandı ve yarın da tercihler başlıyor fakat bu tercihler hakkında bize herhangi bir bilgi gelmedi. Acaba bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

Puanınıza göre ilgilendiğiniz liseleri takip ediniz. Okullarınızın ve dersanelerinizin rehberlik bölümlerinden yardım alın. Şimdilik genel ya da özel bir açıklama yapılmadı. Alttaki mesajı okuyun.

SBS 8. sınıf sonuçları açıklandı

İlköğretim 8. sınıf öğrencilerinin katıldığı Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçları teknik sorun nedeniyle bugün saat 11.00'de açıklandı. SBS birincisi ise Antalya Manavgat'tan çıktı.

SONUÇLARI BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Fen, Anadolu, sosyal bilimler ve diğer bazı meslek liselerine öğrenci yerleştirmek amacıyla yapılan ve ilköğretim 8. sınıf öğrencilerinin girdiği Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçları açıklandı.

Sınav sonuçları, http://www.meb.gov.tr ile http://oges.meb.gov.tr internet adreslerinden öğrenilebiliyor. Ancak Milli Eğitim Bakanlığı sitesinde zaman zaman aksaklık yaşanıyor.

Sınav sonucuyla birlikte SBS'nin de katılarak hesaplandığı Ortaöğretim Yerleştirme Puanları (OYP) da duyuruluyor.

Devamı için alttaki linke tıklayın:

Medya Haber
Rapor Et
Reklam
Eski 8 Temmuz 2010, 17:23

#2 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

Puanınıza göre ilgilendiğiniz liseleri takip ediniz. Okullarınızın ve dersanelerinizin rehberlik bölümlerinden yardım alın. Şimdilik genel ya da özel bir açıklama yapılmadı. Alttaki mesajı okuyun.

SBS 8. sınıf sonuçları açıklandı

İlköğretim 8. sınıf öğrencilerinin katıldığı Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçları teknik sorun nedeniyle bugün saat 11.00'de açıklandı. SBS birincisi ise Antalya Manavgat'tan çıktı.

SONUÇLARI BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Fen, Anadolu, sosyal bilimler ve diğer bazı meslek liselerine öğrenci yerleştirmek amacıyla yapılan ve ilköğretim 8. sınıf öğrencilerinin girdiği Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçları açıklandı.

Sınav sonuçları, http://www.meb.gov.tr ile http://oges.meb.gov.tr internet adreslerinden öğrenilebiliyor. Ancak Milli Eğitim Bakanlığı sitesinde zaman zaman aksaklık yaşanıyor.

Sınav sonucuyla birlikte SBS'nin de katılarak hesaplandığı Ortaöğretim Yerleştirme Puanları (OYP) da duyuruluyor.

Devamı için alttaki linke tıklayın:

Medya Haber
Rapor Et
Eski 8 Temmuz 2010, 20:46

#3 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

Alttaki linkten yararlanınız.
2010 Lise Puanları - 2010 SBS Yerleştirme Lise Taban Puanları | E-Okul Giriş E Okul V

Puanınıza göre ilgilendiğiniz liseleri takip ediniz. Okullarınızın ve dersanelerinizin rehberlik bölümlerinden yardım alın.
Rapor Et
Eski 10 Temmuz 2010, 12:12

SßS

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
251.149 PUANLA TERCIH EDEBILECEGIM LISELER
Rapor Et
Eski 10 Temmuz 2010, 13:20

#5 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

251.149 PUANLA TERCIH EDEBILECEGIM LISELER

2010 Lise Puanları - 2010 SBS Yerleştirme Lise Taban Puanları | E-Okul Giriş E Okul V

Puanınıza göre ilgilendiğiniz liseleri takip ediniz. Okullarınızın ve dersanelerinizin rehberlik bölümlerinden yardım alın.

Anadolu liseleri taban puanları için tıklayınız
Fen ve Sosyal bilgiler liseleri taban ve tavan puanları için tıklayınız
Sağlık Meslek liseleri taban puanları için tıklayınız
Anadolu Öğretmen lisesi taban ve tavan puanları için tıklayınız
İmamhatip liselerinin taban puanları için tıklayınız
Turizm ve Ticaret Meslek Liselerin taban ve tavan puanları için tıklayınız
Rapor Et
Eski 10 Temmuz 2010, 15:02

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Meslek Liselerine Diploma Puanıyla tercih edilebiliniyor mu?

Ediliyorsa 82,93 Diploma puanıyla Samsun Sema Cengiz Büberci Kız Meslek Ve Teknik Lisesi ''Çocuk Gelişimi'' bölümüne tercih yapılabilir mi?

En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum..
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2010, 00:01

#7 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

Meslek Liselerine Diploma Puanıyla tercih edilebiliniyor mu?

Ediliyorsa 82,93 Diploma puanıyla Samsun Sema Cengiz Büberci Kız Meslek Ve Teknik Lisesi ''Çocuk Gelişimi'' bölümüne tercih yapılabilir mi?

En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum..
.
Alıntı:
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2010, 00:56

sbs

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sbs giriş sınav sonucu ortalamapuanım 316-00
Rapor Et
Eski 11 Temmuz 2010, 01:02

#9 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

sbs giriş sınav sonucu ortalamapuanım 316-00

Rapor Et
Eski 14 Temmuz 2010, 17:27

kübra

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
70.72 puanla sema cengiz büberci kız meslek lisesine girebilirmiyim..... en kısa zamanda cevabnızı bekliyorum lütfennnnnn
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.221 saniyede (78.15% PHP - 21.85% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:27
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi