Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Grafik ve fotoğraf alanı bölümü hakkında bilgi verir misiniz?
İlk...345 67...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir19:30, 29 Temmuz 2011 
Genelde üniversitede Grafik tasarım seçince sınavsız olarak 2 yıllık üniversiteye geçilebiliyor 4 yıllığa çıkartılmak istenirsede dikey geçişle (sınavla) 4 yıllık olabiliyor.
Cevap
Misafir20:57, 29 Temmuz 2011 
pazartesi günü mülakat sınavım var kız meslek lisesinde grafik ve fotoğrafçılık bölümünü kazandım resim yeteneğim hiç yok denicelek kadar az umarım bu alana girerim
Cevap
Misafir10:58, 30 Temmuz 2011 
bnde 8. sınıftan yeni mezun oldum. grafik ve fotorafçılık bölümünü kazandım. mülkatlarım var ama mülakatlarn nasl oldgnu mrak edyrm ??? çokta korkuyrm geçebilir miyim diye
Cevap
Misafir12:01, 31 Temmuz 2011 
sinavda ki elma ,vazo vs. resimleri cokzor resimler mi olur yani bnim boyamam flan iyi degil orta derecede resim yapabiliyorum super resim yapamadigim icin elenirmiyim hemen cok kalabalik olurmu secmeler n'olur cevap yazin aciil....!!!
Cevap
gizem nur12:52, 31 Temmuz 2011 
benim resi cizme yetenegim fazla yok ama bu bolumu cok istiyorum hirs yaparsam kendimi bu alanlarda ilerletebilecegimi dusunuyorum fakat resimlerin zor olmasindan korkuyorum ustelik bu alana giremezsem ortada kalicam ve baska hic bir liseye giremeyecegim ... lutfen resimlerin zorluk derecesi hakkinda yardimci olabilirmisiniz .s
Cevap
Misafir13:51, 1 Ağustos 2011 
ben grafik ve fotoğraf bölümünü mülakat hakkı kazandm . ama mülakat hakkı ne demek bilmiyorum . ve grafikle ilgili biraz bilgi alabilirmiyim ?
Cevap
Misafir16:56, 1 Ağustos 2011 
ya nolur sorulardan bir kac ornek verin hemn :/
Cevap
Misafir11:52, 8 Ağustos 2011 
ya bende grafik ve fotoğrafçılıktan mülakat hakkı kazanmışım.. ama ben düz liseye gitmek istiyom ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun..
Cevap
Misafir18:09, 8 Ağustos 2011 
(ben soma'dan NESLİHAN)9.sınıfa başladım grafik ve fotoğraf bölümündeyim mülakat sınavı yapıyorlar önce bir sınıfta 20-30 kişi süreyi bekliyor süre gelince vücut modelini çizdiriyorlar sonra başka bir sınıfta psikolog doktorlar var okulun müdürü öğretmenler var bu bölümü neden istedin yapabilecekmisin falan diyor sonra doktor bir şeyler gösteriyor sayı falan bir modelin içinde bulmaya çalışıyorsun bu kadar
Cevap
Misafir18:49, 8 Ağustos 2011 
grafik ve fotografçılık alanından mezun olunca ne gibi işlerle ilğelenilior yani nerelerde çalışılabilir :??
Cevap
İlk...345 67...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları