Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Grafik ve fotoğraf alanı bölümü hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 5

Gösterim: 90585 | Cevap: 134
  • grafik ve fotograf alani
  • grafik ve fotograf alani nedir
  • grafik ve fotografcilik bolumu
Misafir
29 Temmuz 2011 19:30   |   Mesaj #41   |   
Ziyaretçi
Genelde üniversitede Grafik tasarım seçince sınavsız olarak 2 yıllık üniversiteye geçilebiliyor 4 yıllığa çıkartılmak istenirsede dikey geçişle (sınavla) 4 yıllık olabiliyor.
Misafir
29 Temmuz 2011 20:57   |   Mesaj #42   |   
Ziyaretçi
pazartesi günü mülakat sınavım var kız meslek lisesinde grafik ve fotoğrafçılık bölümünü kazandım resim yeteneğim hiç yok denicelek kadar az umarım bu alana girerim
Misafir
30 Temmuz 2011 10:58   |   Mesaj #43   |   
Ziyaretçi
bnde 8. sınıftan yeni mezun oldum. grafik ve fotorafçılık bölümünü kazandım. mülkatlarım var ama mülakatlarn nasl oldgnu mrak edyrm ??? çokta korkuyrm geçebilir miyim diye
Misafir
31 Temmuz 2011 12:01   |   Mesaj #44   |   
Ziyaretçi
sinavda ki elma ,vazo vs. resimleri cokzor resimler mi olur yani bnim boyamam flan iyi degil orta derecede resim yapabiliyorum super resim yapamadigim icin elenirmiyim hemen cok kalabalik olurmu secmeler n'olur cevap yazin aciil....!!!
gizem nur
31 Temmuz 2011 12:52   |   Mesaj #45   |   
Ziyaretçi
benim resi cizme yetenegim fazla yok ama bu bolumu cok istiyorum hirs yaparsam kendimi bu alanlarda ilerletebilecegimi dusunuyorum fakat resimlerin zor olmasindan korkuyorum ustelik bu alana giremezsem ortada kalicam ve baska hic bir liseye giremeyecegim ... lutfen resimlerin zorluk derecesi hakkinda yardimci olabilirmisiniz .s
Misafir
1 Ağustos 2011 13:51   |   Mesaj #46   |   
Ziyaretçi

:)

ben grafik ve fotoğraf bölümünü mülakat hakkı kazandm . ama mülakat hakkı ne demek bilmiyorum . ve grafikle ilgili biraz bilgi alabilirmiyim ?
Misafir
1 Ağustos 2011 16:56   |   Mesaj #47   |   
Ziyaretçi

lütfen hemen :)

ya nolur sorulardan bir kac ornek verin hemn :/
Misafir
8 Ağustos 2011 11:52   |   Mesaj #48   |   
Ziyaretçi
ya bende grafik ve fotoğrafçılıktan mülakat hakkı kazanmışım.. ama ben düz liseye gitmek istiyom ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun..
Misafir
8 Ağustos 2011 18:09   |   Mesaj #49   |   
Ziyaretçi
(ben soma'dan NESLİHAN)9.sınıfa başladım grafik ve fotoğraf bölümündeyim mülakat sınavı yapıyorlar önce bir sınıfta 20-30 kişi süreyi bekliyor süre gelince vücut modelini çizdiriyorlar sonra başka bir sınıfta psikolog doktorlar var okulun müdürü öğretmenler var bu bölümü neden istedin yapabilecekmisin falan diyor sonra doktor bir şeyler gösteriyor sayı falan bir modelin içinde bulmaya çalışıyorsun bu kadar
Misafir
8 Ağustos 2011 18:49   |   Mesaj #50   |   
Ziyaretçi
grafik ve fotografçılık alanından mezun olunca ne gibi işlerle ilğelenilior yani nerelerde çalışılabilir :??
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Grafik ve fotoğraf alanı bölümü hakkında bilgi verir misiniz? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • grafik ve fotograf alani
  • grafik ve fotograf alani nedir
  • grafik ve fotografcilik bolumu
Anestezi bölümü hakkında bilgi verir misiniz?
Gönderen: lıselıyımm:DD Forum: Soru-Cevap
Cevap: 126
Son Mesaj: 6 Temmuz 2015 11:16
Sosyoloji bölümü hakkında bilgi verir misiniz?
Gönderen: Misafir Forum: Cevaplanmış
Cevap: 1
Son Mesaj: 4 Mart 2015 00:53
Adalet bölümü hakkında bilgi verir misiniz?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 18 Haziran 2013 15:09
Hukuk bölümü hakkında bilgi verir misiniz?
Gönderen: remy Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 9 Ocak 2012 14:24
Arkeoloji bölümü hakkında bilgi verir misiniz?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 1 Ekim 2010 10:35
Sayfa 0.382 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu