Arama

Hollanda'da iş imkanları nasıldır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Temmuz 2015 Gösterim: 21.557 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2014       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

simdiki aklim olsaydi buraya hayata gelmezdim avrupa bitmis ozelikle hollanda eyer burda sefalet bir yasam istiyorsan gel ama turkiyende kal bence imkanim olsa bu gun giderim turkiye ye

Ya hep böyle düşünüyor sunuz bana biri imkan verse hiç düşünmeden giderim oralara senin buraya gelmen için benim yapabileceğim bişey varsa ben yaparım ama benim oraya gidebilmem için sen bişeyler yaparmısın bu imkanı bana suna bilirmisin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2014       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hep diyonuz kötü ama gideninde döndüyünü görmedim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bak simdi herkes kötū diyorda neden oradalar peki??Ayrica is konusunda bu kural dūnyanin her yerinde gecerli.Yeteneginin olmasi lazim.Ben turizmciyim hollandali bir bayan arkadadim var durumu da cok iyi.Ben kafaya koydum gidiyorum.Isim de hazir ayda 1600 1800 euro kazanacagim bu da bana yeter sonucunda kira masrafim olmayacak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2014       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba Güzel dostlar
benim bilgisayar programcılığı mezuniyetim var. program yazma websitesi oluşturma ile ilgli özel üstün başarı sertifikalarımda mevcut.amsterdama gelip iş bulmak orada çalışmak istiyorum bu konu hakkında yardımlarınızı samimiyetinize güvenerek bekliyorum.Kalın sağlıcakla //Email:cetinbalduz@hotmail.com
mümin - avatarı
mümin
Ziyaretçi
21 Temmuz 2015       Mesaj #15
mümin - avatarı
Ziyaretçi
artık bıktım inanın her aya eksiyle başlıyorum 4 yıldır kamuda güvenlik görevlisiyim bir birikimimi yok artık kendi yoluma bakıp cok paralar kazanmak istiyorum bunun icin yurt dışına hollandaya gitmek istiyrum bana yardımcı olacak arkadasşları bekliyorum inanın bir bayan bulsam istek yaptırıp gideceem ama bulamıyorum