Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

KGS (kaçak geçiş) cezaları nereye ödenir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 4 Ağustos 2010 (20:23) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
32563 kez görüntülenmiş, 3 cevap yazılmış ve son mesaj 18 Ağustos 2010 (10:18) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 4 Ağustos 2010, 20:23

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben istanbul ankara oto yolundan kacak geciş yaptım cezayı nereye ödeyeceyimi bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz
Benzer Konular: Etiketler:
  • kgs borcu nereye odenir
  • kgs ceza nereye odenir
  • kgs ceza odeme
  • kgs cezasi nereye odenir
  • ogs ceza nereye odenir
Rapor Et
Reklam
Eski 4 Ağustos 2010, 22:56

#2 (link)
SEDEPH
Ziyaretçi
SEDEPH - avatarı
KGS - OGS Geçiş İhlali Sorgulaması için TIKLAYIN
OGS-KGS Geçiş İhlali cezaları ve tüm OGS-KGS sorunları ile ilgili irtibat bilgileri bu linkde bulunmakta.
Rapor Et
Eski 6 Ağustos 2010, 11:50

ogs - kgs Kaçış cezaları ödeme

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
01/06/2005 tarihli Kabahatler Kanununa göre; peşin ödeme yapılması durumunda geçiş ücreti hariç, 10 kat ceza üzerinden 1/4 indirim hakkınız bulunmaktadır.
- OGS Kaçış cezaları Tel:0(212) 444 11 17
- Cezalı Geçiş Ücretleri 351113 posta çeki hesabına postaneden yatırılabilir. Alıcı: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Bak.İşletme Başmühendisliği
Posta çeki üzerine araç plakası mutlaka yazılmalıdır.
Rapor Et
Eski 18 Ağustos 2010, 10:18

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
saçmalık....2010 yılında postaneyle uğraş sonra 20 gün bekleyip numarayı ara ve teyid ettir...bakalım yatmış mı yatmamış mı?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.127 saniyede (63.57% PHP - 36.43% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 13:29
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi